Neler Yeni

YARDIM Laptop klavye rgb sorunu

Erhannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erhan köksal
Arkadaşlar merhaba bende Lenovo IdeaPad gaming 3 bilgisayar var ve bu bilgisayarın klavyesi normalde 4 bölge rgb aydinlatmalı diye biliyorum ama sadece beyaz yanıyor yardımcı olabilir misiniz

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba bende Lenovo IdeaPad gaming 3 bilgisayar var ve bu bilgisayarın klavyesi normalde 4 bölge rgb aydinlatmalı diye biliyorum ama sadece beyaz yanıyor yardımcı olabilir misiniz
Lenovo vanteg de RGB ayarı var biraz oraları kurcala ama olay şu sanırım o cihazda sadece beyaz RGB var diye biliyorum yanlışta biliyor olabilirim

Erhannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erhan köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovo vanteg de RGB ayarı var biraz oraları kurcala ama olay şu sanırım o cihazda sadece beyaz RGB var diye biliyorum yanlışta biliyor olabilirim
Uygulamada rgbe dayir bise bulamadım inceleme videolarında rgb klavye vardi hep

TİTAN.

80+ Platinum
Win 11 rtx3050 ti 4gb intel core i5 12450h 512gb ssd 16 gb ram
Bağzı modellerde sadece beyaz yanıyor diye biliyorum sizin modelinizde o şekilde olmasın
Fan space kısayolunu kullanın bakalım renk değişecek mi ?
Olmazsa Lenovo vantegi karıştırın orda RGB ile alakalı bir bölüm var

Erhannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Erhan köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bağzı modellerde sadece beyaz yanıyor diye biliyorum sizin modelinizde o şekilde olmasın
Fan space kısayolunu kullanın bakalım renk değişecek mi ?
Olmazsa Lenovo vantegi karıştırın orda RGB ile alakalı bir bölüm var
Rgb ile alakali bolum bulamadim sadece klavye ayarlarinin ordan klavye isigi olarak ac kapa yeri var onu yapincada sadece beyaz yaniyor simdide donanim taramasi yapıyorum bakalim gelecekmi

TİTAN.

80+ Platinum
Rgb ile alakali bolum bulamadim sadece klavye ayarlarinin ordan klavye isigi olarak ac kapa yeri var onu yapincada sadece beyaz yaniyor simdide donanim taramasi yapıyorum bakalim gelecekmi
Sanmıyorum eğer düşündüğüm modelse sadece beyaz rgbsi var diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
909,602
Üyeler
141,158
Son üye
Ali4326
Top Bottom