Arama sonuçları: *

• Users: Wilot
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

SSD ve HDD hızlarım çok mu düşük?

Kullandığım SSD ve HDD'nin okuma yazma hızları bu şekilde çıkıyor. Bu hızlar normal mi ve bir sıkıntı çıkartır mı? Arada kasmalar oluyor bilgisayarda özellikle bir şey indirirken vs. Son olarak ileride Kingston 2TB KC3000 alıp eklemeyi düşünüyorum çok fark yaratır mı? (134mb/s den 7000mb/s'e...
  2. W

Arduino röle şifreleme

Merhabalar, Arduino ile bir proje yapmak istiyorum fakat projemde 220V elemanlar kullanacağım için röle ile arduino bağlantılarını sağlayacağım. Bu sistemi başka yerlere kuracağımdan dolayıda dışarıdan bir müdahale edilmesin istiyorum. Herhangi bir röle bozulduğunda, çıkarılıp takıldığında...
  3. W

Arduino üzerinden ses oynatma

Merhabalar, Arduino Mega ile yaptığım bir projem var fakat bu proje ile ilgili bir kaç sorum var. 1-Arduino ile müzik çalmak için(1 den fazla ses dosyası ve bazen aynı anda 2 ses dosyasıda açılacak) SD kart modülü yeter mi bazı yerlerde sd kart yalnızca 1 dosya çalıştırır arduinoda vs demişler...
  4. W

RİOT CLİENT(VALORANT VE LOL) AÇILMIYOR

Merhabalar, bir kaç gün öncesine kadar valorant,lol vs. riot oyunları gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat bir kaç gündür hiç bir riot oyununu oynayamıyorum ekran kartı,işlemci driverlerim vs güncel, yönetici olarak çalıştırdım, uyumluluk modunu denedim, silmeyi bile denedim fakat...
  5. W

Mac OS Sonoma Virtual Box kurulumu yapamıyorum

Merhabalar, Virtual Boxta Mac OS 14.0 Sonoma kurmaya çalışıyorum fakat ISO dosyasını vs atıp başlatmayı yaptığımda fotoğraftaki gibi kalıyor çözümü nedir yardım edebilecek var mı? edit: konuyu yazarken ekranda değişiklikler oldu ve şuanda ikinci resimdeki gibi kalmış durumda.
  6. W

Kodum ve devrem simulasyonda çalışıyor fakat gerçekte çalışmıyor

Merhaba, Tinkercad üzerinden Arduino UNO ile yaptığım simulasyonda devre ve kodum istediğim gibi çalışmakta fakat bunu gerçekte Arduino MEGA 2560 ile denediğimde çalışmamakta, devre aynı kodlar aynı (pinleri megaya göre değiştirdim), sorun neyde bakıp yardımcı olur musunuz?deney devresinin...
  7. W

GTX1650 OC ile OCV1 arasındaki fark ne?

MSI Ventus XS GTX1650 modeli için OC Edition ile OCV1 Edition olarak 2tane model bulunuyor bu ikisi arasındaki fark nedir hangisi daha iyidir?
  8. W

Format sırasında SSD gözükmemeye başlıyor

Merhaba, USB üzerinde UEFI ile format atarken Windows kurulum ekranında ilk başta SSD gözüküyor fakat seçip biçimlendir veya başka bir seçenek seçtiğimde yapılamıyor diye hata veriyor ve SSD gözükmemeye başlıyor.
  9. W

UEFI Kurulumda sorun yaşıyorum

Merhaba, UEFI Kurulum için usb hazırladım fakat boot menuden UEFI olarak usb yi seçtiğim zaman gelmesi gereken kurulum kısmı yerine farklı birekranla karşılaşıyorum.
  10. W

ASUS Vento 3600 Kırmızı kasa ne kadar eder?

Merhaba, bilgisayarımı kasa dahil yenilemek istediğim için kasamı satıyorum fakat bu modeli Türkiyede satılan hiç bulamadım bu yüzden fiyatı hakkında da bir tahminim yok sizce ne kadar eder? Durumu mükemmel değil bir kaç çiziği ve ön kapağın hizasında biraz hata var tahminimce ayar yapılıp...
Top Bottom