Arama sonuçları: *

1. ozanov

🔥İndirim HP Victus 16 4070 40.999TL

evet. Intel versiyonu her zaman daha iyi gibi geliyor bana ama fiyatı daha fazla.
  2. ozanov

hayırlı olsun çok iyi fiyata almışsın ben hiç ısınma problemi yaşamadım maksimum rdr2 de 79-80 derece gördüm
  3. ozanov

Merhabalar 2023 Kasım ayında 37 bin TL’ye 4060’lı HP Victus16 s00047nt aldım fakat şimdi bilgisayarım 35 bin küsüre düşmüş durumda ve 4070 olanı şuan 40.999TL ben olsam net bunu alırdım bi bakın isterseniz...
  4. ozanov

Öneri Hp Victus VS Monster tulpar V20.6.2

merhabalar 2 laptop arasında kaldım ama yeni fikirlere de açığım fakat tek istediklerim 17.3inch olması rtx4060 bide 40k yı geçmemesi aslında hp victus 16.1inch ama daha iyiyse alırım. Bide kasım indirimlerinde iyi ürün düşer mi...
  5. ozanov

Çözüldü✓ Fiber wifi mavi ekran

usta senin gözünü seveyim 1 haftadır bununla uğraşıyordum sayende çözüldü adamın dibisin
  6. ozanov

ayarladım ama bi çözümünü bulamadım en sonunda ethernet kablosu satın aldım internetten öyle kullanıcam gibi çünkü kablolu oluyor
  7. ozanov

1697053695 bakmıştım zaten wpa2 gözüküyor zaten
  8. ozanov

hemen deniyorum 5Ghz ağlar gözükmüyor zaten desteklemiyor 1697053081 maalesef olmadı bunu kurmuştum diye hatırlıyorum
  9. ozanov

tek bant olduğu zaman da mavi ekran veriyordu 2.4Ghz yapınca da veriyor https://drive.google.com/file/d/1qPhQwhElF_UfEWzJzmRyi69x1uls80Ou/view minidump
  10. ozanov

Realtek RTL8723BE 1697052034 zyxel modem
  11. ozanov

Merhaba dostlar üniversitede öğrenci evime 100 mbps türknet bağlattım sağolsunlar wifi 6 modem taktılar sonrasında telefonumda bağlandım sıkıntı yok ama ardından bilgisayarımla bağlandığımda mavi ekran yedim sonra ben de wifi 2.4Ghz ile 5Ghz olarak ayırdım sonra bilgisayardan 2.4Ghz e bağlandım...
  12. ozanov

Öneri Acer nitro 5 mi legion 5 mi?

hocam çok iyiye almışsınız
  13. ozanov

peki ısınma konusunda hangisi daha iyi
  14. ozanov

Öncelikle herkese merhaba 2 bilgisayar modeli ile kararsız kaldım şimdi linklerini atıcam ama ondan önce legion serisi bana daha güzel geliyor her ne kadar nitro 5 te 3080 olsada legion şu anda favorim diyebilirim bi bakarsanız sevinirim bide bunu dışında şunu al dicekseniz 17.3 olması gerek...
  15. ozanov

Öneri Monster Tulpar almaya korkuyorum

mezun öğrencisiyim 1-2 aya alıcam
  16. ozanov

hocam asusa baktım ama bana 17.3 lazım mümkünse yani bide tuf gaming mi daha iyi rog mu
  17. ozanov

ama hocam çok oyun oynarım ona göre sistem lazım
  18. ozanov

bide kasanın plastik yada alüminyum olması çok farkediyor mu
  19. ozanov

teşekkürler doğru söylüyorsunuz 1662239185 tamamdır bakayım
  20. ozanov

ben de aynı düşüncedeyim arkadaşım 30k verdi bide ona