Arama sonuçları: *

• Users: Zeus1
  • Order by date
  1. Z

Annem pc ye anahtar taktı istediği zaman kapatıyor

Sorun o değil bi sinirle yaptı odanın ortasıında anahtar gelen geçen ışık açıcam diye vasıp oyunmun ortasına ediyor kendisnideok kullandığı yok
  2. Z

12 yaşnıdan beri çalışıyorum ayıptır söylemesi arabamı aldım onlara yük değilim yani saçamlıyolar
  3. Z

Yok keyfilerine göre biraz yaşılık sendromu
  4. Z

Pc kendi paramla fatura kendi paramla
  5. Z

1723665878 Ben 20 yaşında bir bireyim özgürlügümü kısıtlayamazlar keyiflerine göre
  6. Z

Merhaba PC elektirği 4 piriz den alıyor 4 piriz annemin odasında bir anahtarı bağlı ve istediği zaman kapatıyor bu anahtarı nasıl iptal edebilirim
  7. Z

Yardım Ssd yerine hdd alamk mantıkılmı?

Merhaba arkadaşlar bende 1tb m2 ssd var Windows ona kurulu yetmiyor yeni depolama alacam ama çok pahalı ssdler 1tb 1500 2tb 3200 TL bütçemmi aşıyor onu. Yerine sadece oyun indirmek için 4 6 tb hdd alsam mantıkılmı
  8. Z

B450m a pro Max ana kartım yandımı acaba

Yok kelek olsa
  9. Z

Buda eski power suppy Güç hiç gelmiyor zaten an akrta 2 tane kablo bagladıgında açılması lazım 24 pi bide CPU 4 pin onlar dogru pwer sw kablolarını da enaz 15 kere taktım videoya göre ana karta göre kitapçıya göre kısa devreye çaltırmayı denedim olmadı güç hiç gelmiyor
  10. Z

Amd 3 4300g,b450m a pro Max anakart sisteme plootonun 600 w power supply taktım kullanıyordum ekran kartı aldım 2060 6g power supplyın yetmiyeceğini düşünüp ATX Game tech 80plus bronze sertifikalı power suppy sipariş ettim ekran kartı cuma geldi powerda haftaya gelcekti dedim bi denim diger...
Top Bottom