Neler Yeni

Annem pc ye anahtar taktı istediği zaman kapatıyor

Shourd

80+ Silver
Kardeş turkiyedeyiz haberin varmı bilmiyorum o entel Amerika dizilerindeki aileler degl
dizilerdeki amerikalı aileler ile alakasını çözemedim ben dedimki faturayı ailen ödüyorsa ailenin evindeysen ailenin hakkı vardır

Zeus1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Timur Tahir temel
hocam sıkıntı da o ya 20 yaşında bir bireysin ve aile evindesin yani kısaca diyorlar ki bir şeyler yap bu böyledir zaten ya elektrik faturasını ödeyeceksin ya başka bir şey
12 yaşnıdan beri çalışıyorum ayıptır söylemesi arabamı aldım onlara yük değilim yani saçamlıyolar

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
Yanında olsaydım Bi kontrol kalemiyle odandaki elektriği kontrol eden anahtarı iptal edebilirdim ama elimden bisey gelmiyo neden pc oynamamanı istiyorlar?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,963
İsim
Emre
Discord
necromancerr

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
12 yaşnıdan beri çalışıyorum ayıptır söylemesi arabamı aldım onlara yük değilim yani saçamlıyolar
hocam o zaman cidden keyif işi yani diyecek bir şeyim yok

KEREM23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
KEREM ÇELİKEL
Instagram
krm.celikel
dizilerdeki amerikalı aileler ile alakasını çözemedim ben dedimki faturayı ailen ödüyorsa ailenin evindeysen ailenin hakkı vardır
Tmm da bunun lafını Türkiye'de herhangi bi aile yapmaz yok elektriği ben ödüyorum ben besliyorum vs çocuk her zmn çocuktur gözlerinde ayrı gayrı bilinmez memleketimde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,963
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yanında olsaydım Bi kontrol kalemiyle odandaki elektriği kontrol eden anahtarı iptal edebilirdim ama elimden bisey gelmiyo neden pc oynamamanı istiyorlar?
Yakın olsak topluca seferber olurduk karşılığında bi piyasa yaptırırdı arabayla .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Celal
Boattan lambaya giden elektrikten çekilebilir (***konusunda yetkin elektrikçi tarafından***) tabi odanın ışığı da diğer odaya bağlanmasıya 😑

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
selams
Elektrikci cagir ayri kablo ceksin priz ayarlasin sende ona tak bu kadar basic

Shourd

80+ Silver
Tmm da bunun lafını Türkiye'de herhangi bi aile yapmaz yok elektriği ben ödüyorum ben besliyorum vs çocuk her zmn çocuktur gözlerinde ayrı gayrı bilinmez memleketimde
o işler öyle olmuyor pek genelde aileler artık çocuklarının bi evi olsun bi tutunucak dalı olsun bi eve sap olsun isterler ve bence güzel bi mantık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,778
Üyeler
155,627
Son üye
thekillingroad
Top Bottom