Neler Yeni

Çözüldü✓ PC açılmıyor yardımlarınız bekliyorum

geto81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
S.a merhaba arkadaşlar
Benim sorunum bilgisayarım elektrikler kesilip geldikten sonra açılmaması şöyle ki aciyorum fanlar dönüyor ekranda görüntü yok istisnasız hep bu şekilde oluyor PC acilmaz ise o gün elektrikler kesildi demek ben her zaman açıp kapatıyor kablosunu çıkarıp takıyorum ve bir şekilde açılıyor ve açıldıktan sonra tekrar tekrar kapatsamda sonraki gün sorunsuz açılıyordu ama bu gün ne kadar uğraştım ama bir türlü açılmadı fanlar dönüyor ışıklar açık rgbler yanıyor pompa çalışıyor ama görüntü gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum ayrıca power arızalı diyecek arkadaslar var ise baştan söylüyorum aynı powerdan diğer bilgisayarım da kullanıyorum değiştirildi sonuç aynı PC calismiyor ekran kartım sağlam
Mevcut sistemim
CPU: i5 9600k
Anakart: gigabyte h370 hd3 (güncel bios)
Bellek:16 GB ram
Gpu: AMD rx 6700xt 12g
Depolama: 1 Tb M2 ssd
Power supply:750w

Shix2x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Shix2x
ram kullanmadan çalıştır kapatıp tek ram ile çalıştır muhtemelen pc açılacak bios ekranına atacak kapa tekrar 2 ramı da tak öyle çalışt

geto81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler yazmayı unutmuşum ama o yöntemleri de denedim
ram kullanmadan çalıştır kapatıp tek ram ile çalıştır muhtemelen pc açılacak bios ekranına atacak kapa tekrar 2 ramı da tak öyle çalışt

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,011
İsim
Sinan Aba
S.a merhaba arkadaşlar
Benim sorunum bilgisayarım elektrikler kesilip geldikten sonra açılmaması şöyle ki aciyorum fanlar dönüyor ekranda görüntü yok istisnasız hep bu şekilde oluyor PC acilmaz ise o gün elektrikler kesildi demek ben her zaman açıp kapatıyor kablosunu çıkarıp takıyorum ve bir şekilde açılıyor ve açıldıktan sonra tekrar tekrar kapatsamda sonraki gün sorunsuz açılıyordu ama bu gün ne kadar uğraştım ama bir türlü açılmadı fanlar dönüyor ışıklar açık rgbler yanıyor pompa çalışıyor ama görüntü gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum ayrıca power arızalı diyecek arkadaslar var ise baştan söylüyorum aynı powerdan diğer bilgisayarım da kullanıyorum değiştirildi sonuç aynı PC calismiyor ekran kartım sağlam
Mevcut sistemim
CPU: i5 9600k
Anakart: gigabyte h370 hd3 (güncel bios)
Bellek:16 GB ram
Gpu: AMD rx 6700xt 12g
Depolama: 1 Tb M2 ssd
Power supply:750w
Ekran kartında bios switch varsa PC kapalıyken onu açın ve PC çalışırıp deneyin.

geto81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart arızası yeni anakart alıp taktım problem çözüldü yardımlarınız için teşekkürler

Top Bottom