Arama sonuçları: *

1. L

8000tl bütçeye laptop önerisi acil ?

Arkadaşlar 8k bütçem var. Laptop önerisi yapar mısınız ?
  2. L

Bu laptop ne kadar eder ?

Ben değilim göremedim maalesef trafikteydim.
  3. L

Bu laptop ne kadar eder ?

Arkadaşlar ikinci el bir laptop bakıyorum. Office programlarında sıkıntı yaratmayacak. Dizi film izlerken problem yaşatmayacak. Günlük kullanım için. Şöyle bir laptop var. 8000 TL istiyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. L

Sistemim ne kadar eder ?

6-7 ay önce aldığım sistemim ne kadar eder ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. L

Ssd önerisi alabilir miyim ?

Arkadaşlar hem render işleriyle uğraşıyorum. Hemde oyun oynamayı seviyorum. Şu an kullandığım Western Digital 480GB PCIe NVMe Green 3D Nand M.2 SSD yeterli gelmiyor. Öneri istiyorum sizden 1tb ve okuma yazma hızı yüksek bir kart olursa sevinirim. Anakartım MSI A520M-A Pro AM4 DDR4 4600(OC)...
  6. L

Laptop yetersiz mi kalıyor ?

Arkadaşlar Aspire 7 Intel Core I5 10300h 16gb 512 Ssd Gtx1650 Laptoum var ama valorantta falan aşırı kasıyor. Bu pc için normal mi sizce ?
  7. L

Sistemimi nasıl geliştirebilirim ?

Önerilerin için teşekkür ederim hocam sağol. Bu kule tipi soğutucu kendim takabilir miyim? Daha önce yapmadım.
  8. L

Stok fan kullanıyorum hocam. Ramlere bir şey demediğine göre değişmeye gerek yok diyorsun sanırım. Hangi soğutucuyu önerirsin ?
  9. L

Hangi anakartı önerirsin ? Ek olarak ekran kartı ya da işlemci değişikliği önerin var mı acaba ?
  10. L

Yardım Monitör karıncalan ve kapanma

Eski monitörde hiç sorun yoktu ama 360hzye geçince böyle bir sorun olmaya başladı.
  11. L

Şöyle garip bişey oldu. Monitörün kutusundan çıkan kabloda oyun içi de dahil olmak üzere kesintisiz bir karıncalanma vardı. Paugge kablo taktın sonra bazen seçim ekranında kapanıp açılma oluyor. Maçım içindeyken neredeyse hiç olmadı. 1683758002 Eski monitörde hiç olmadı kablo değişince bozulma...
  12. L

alienware 360 hz monitör satın aldım. Ekran kartım rx 6700. Paugge 1.4 kablo kullanıyorum. Özellikle valorant seçim ekranında ekran şeritleniyor ve görüntü gidip geliyor. Maç içerisinde nadir olsa da oluyor. Bunun sebebi nedir? Fotopraftaki şerif karıncalanma sabit kalmıyor gidip geliyor. Ben...
  13. L

Arkadaşlar sistemimi geliştirmek istiyorum. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim. Ayrıca dell alienware aw2523h monitör kullanıyorum. Bu sisteme 2k mı giderdi sizce ne dersiniz ? Bütçem 5-6k arası
  14. L

360hz xfx rx 6700 de kullanılır mı ?

Paugge 1.4 1683541928 Bunu videodan durdurup aldım gidip geliyor böyle. Paugge kabloya geçince oyun içinde düzeldi. Seçim ekranında hala oluyor ekran gidip geliyor. Gerçekten bilen biri varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  15. L

360hz xfx rx 6700 de kullanılır mı ?

360hz xfx rx 6700 de kullanılır mı ? valorant seçim ekranında monitör kapanıp açılıyor ve şerit karıncalanmalar çıkıyor oyun içerisinde pek olmuyor sorun nedir anlayamadım ? Sizce ekran kartım desteklemiyor olabilir mi ?
  16. L

Yardım rx 6700 ile 360 hz monitör kullanılır mı ?

240da pek olmadı gittim paugge 1.4 dp aldım sorun düzeldi gibi ama hala ara ara görüntü gidip geliyor ama sadece oyunda oluyor anlayamadım gitti
  17. L

Çözünürlük değişiyor ama aynı problemi yaşamaya devam ediyorum. 1024x768 oynayınca azalıyor ama bu şekilde olmaması gerekiyor bence ?
  18. L

dell alienware 25 aw2523h 360hz monitör satın aldım ancak 360hz ye çekince oyunda görüntü gidip geliyor ve karınlacanma oluyor. xfx rx 6700 360hz yi desteklemiyor olabilir mi ? Ya da sorun tamamen dp kablosundan mı kaynaklı ?
  19. L

Yardım Monitör karıncalanma

dell alienware aw2523h 360 hz monitör satın aldım. Ekran normal kullanımdayken bir problem yaratmıyor ancak valoranta girince görüntünün gidip gelmesi ve karıncalanma gibi sorunlarla karşılaşıyorum bunun sebebi ne olabilir ? saniyelik gelip gidiyor karıncalanmalar görüntüyü videodan ss aldım.
  20. L

Hangi monitörü almalıyım ?

ryzen 5 5600, xfx rx 6700lü sistemim var genelde valorant oynuyorum. Renk performansı ve yüksek hzli bir monitör almak istiyorum. Şöyle alternatiflerim var hangisini önerirsiniz ? https://www.itopya.com/aoc-238-24g2ze-240hz-05ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-ips-fhd-gaming-monitor_u10687...
Top Bottom