Arama sonuçları: *

• Users: labaci
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

8000tl bütçeye laptop önerisi acil ?

Arkadaşlar 8k bütçem var. Laptop önerisi yapar mısınız ?
  2. L

Bu laptop ne kadar eder ?

Arkadaşlar ikinci el bir laptop bakıyorum. Office programlarında sıkıntı yaratmayacak. Dizi film izlerken problem yaşatmayacak. Günlük kullanım için. Şöyle bir laptop var. 8000 TL istiyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. L

Sistemim ne kadar eder ?

6-7 ay önce aldığım sistemim ne kadar eder ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. L

Ssd önerisi alabilir miyim ?

Arkadaşlar hem render işleriyle uğraşıyorum. Hemde oyun oynamayı seviyorum. Şu an kullandığım Western Digital 480GB PCIe NVMe Green 3D Nand M.2 SSD yeterli gelmiyor. Öneri istiyorum sizden 1tb ve okuma yazma hızı yüksek bir kart olursa sevinirim. Anakartım MSI A520M-A Pro AM4 DDR4 4600(OC)...
  5. L

Laptop yetersiz mi kalıyor ?

Arkadaşlar Aspire 7 Intel Core I5 10300h 16gb 512 Ssd Gtx1650 Laptoum var ama valorantta falan aşırı kasıyor. Bu pc için normal mi sizce ?
  6. L

Yardım Monitör karıncalan ve kapanma

alienware 360 hz monitör satın aldım. Ekran kartım rx 6700. Paugge 1.4 kablo kullanıyorum. Özellikle valorant seçim ekranında ekran şeritleniyor ve görüntü gidip geliyor. Maç içerisinde nadir olsa da oluyor. Bunun sebebi nedir? Fotopraftaki şerif karıncalanma sabit kalmıyor gidip geliyor. Ben...
  7. L

Sistemimi nasıl geliştirebilirim ?

Arkadaşlar sistemimi geliştirmek istiyorum. Tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim. Ayrıca dell alienware aw2523h monitör kullanıyorum. Bu sisteme 2k mı giderdi sizce ne dersiniz ? Bütçem 5-6k arası
  8. L

360hz xfx rx 6700 de kullanılır mı ?

360hz xfx rx 6700 de kullanılır mı ? valorant seçim ekranında monitör kapanıp açılıyor ve şerit karıncalanmalar çıkıyor oyun içerisinde pek olmuyor sorun nedir anlayamadım ? Sizce ekran kartım desteklemiyor olabilir mi ?
  9. L

Yardım rx 6700 ile 360 hz monitör kullanılır mı ?

dell alienware 25 aw2523h 360hz monitör satın aldım ancak 360hz ye çekince oyunda görüntü gidip geliyor ve karınlacanma oluyor. xfx rx 6700 360hz yi desteklemiyor olabilir mi ? Ya da sorun tamamen dp kablosundan mı kaynaklı ?
  10. L

Yardım Monitör karıncalanma

dell alienware aw2523h 360 hz monitör satın aldım. Ekran normal kullanımdayken bir problem yaratmıyor ancak valoranta girince görüntünün gidip gelmesi ve karıncalanma gibi sorunlarla karşılaşıyorum bunun sebebi ne olabilir ? saniyelik gelip gidiyor karıncalanmalar görüntüyü videodan ss aldım.
  11. L

Hangi monitörü almalıyım ?

ryzen 5 5600, xfx rx 6700lü sistemim var genelde valorant oynuyorum. Renk performansı ve yüksek hzli bir monitör almak istiyorum. Şöyle alternatiflerim var hangisini önerirsiniz ? https://www.itopya.com/aoc-238-24g2ze-240hz-05ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-ips-fhd-gaming-monitor_u10687...
  12. L

Hangi monitörü almalıyım ?

240hz ips bir monitör almak istiyorum en uygun seçenekler bunlar gibi duruyor hangisini almalıyım ?
  13. L

240hz monitör önerisi

Arkadaşlar aktif olarak lenovo g24-24 monitör kullanıyorum. Satıp 240 hz bir monitör almak istiyorum. Ne önerirsiniz ? Renk performansı en iyi olan monitörlerden önerirseniz sevinirim. Ek olarak sizce benim monitörüm ne kadara satılır ?
  14. L

240 hz monitör tavsiyesi

Arkadaşlar aktif olarak lenovo g24-24 monitör kullanıyorum. Satıp 240 hz bir monitör almak istiyorum. Ne önerirsiniz ? Renk performansı en iyi olan monitörlerden önerirseniz sevinirim.
  15. L

Mprt ayarı ne olmalı

Lenovo g24-20 165hz monitör kullanıyorum. Valorant oynuyorum. MPRT ayarı açık mı olmalı ? over drive özelliği ve energy saving hakkında bilgisi olanda varsa yazarsa sevinirim.
  16. L

Adobe premier render hatası

4k mxf dosya render almaya çalışıyorum ama sürekli olarak bu hatayı alıyorjm çözümünü bilen var mı ?
  17. L

Yardım Sandisk 128gb usb bellek sorunu

Arkadaşlar az önce a101den usb bellek aldım. Transfer hızı 100mb diyor ama 20-25 arasında gidip geliyor. Sizce sorun nedir ? https://www.a101.com.tr/elektronik/sandisk-128-gb-usb-3-2-bellek/
  18. L

Hdd önerisi alabilir miyim?

Arkadaşlar ana kart modelim MSI A520M-A Pro şu an bilgisayarımda sadece WESTERN DIGITAL 480GB PCIe NVMe GREEN 3D NAND M.2 SSD takılı ek olarak hard disk takmak istiyorum. Bu ana kartta takabilir miyim ve ne önerirsiniz ? Çok bütçem yok.
  19. L

Glorious model d mouse için mousepad önerisi

Glorious model d mouse için fps mousepad almak istiyorum önerilerini alabilirsem sevinirim. Bütçe farketmez.
  20. L

240hz ips monitör tavsiyesi

Arkadaşlar fiyat olarak en uygun olacak şekilde 240hz ips monitör tavsiyelerini alabilir miyim ? Ayrıca Şu an lenovo g24-20 kullanıyorum onu kaça satabilirim sizce ? Daha garantisi duruyor ürün çok yeni 3-4 ay oldu.
Top Bottom