Arama sonuçları: *

1. Savaş Satış

Futbol takımına nasıl girerim?

Herkese hayırlı ramazanlar, İstanbul'da yaşıyorum ve 1 senedir futbol okuluna gidiyorum. Yakınımda amatör futbol takımının kursu vardı ve şu anda gitmiş olduğum futbol kursumdaki hocama sordum. Amatör takıma gitmememi söyledi zamanında onu Beşiktaş istemiş hocası göndermemiş o yüzden amatör...
  2. Savaş Satış

Yildiz forma sitesi guvenilir mi?

Sizde sağolun oradaki bütün formalari öneririm
  3. Savaş Satış

Resmi telefon yazı tipi nasıl değiştirilir

Yani böyle dışında kalın çerçeve var onu kaldırıp ince yapmak istiyorum
  4. Savaş Satış

O başka bir ayar sanırım
  5. Savaş Satış

Nereden bulabilirim tamamen yazarmisin
  6. Savaş Satış

Arkadaşlar merhaba, yeni telefon aldım ve ilk ayarlarda yazı tipi hangisi olsun yazıyordu bende kalın yazı seçtim yazının dışında kalın bir çizgi var ve gözüme kötü geldi ayarlardan değiştirmek istedim ama bulamadım. Nasıl değiştirebilirim?
  7. Savaş Satış

Yildiz forma sitesi guvenilir mi?

merhaba orijinal değil ama ben aldım orijinal gibi dijital baskı felan değil baskılar gerçek
  8. Savaş Satış

Epic Games üzerinden alınan FC 24 açılmıyor

ea app dan oyunu başlatın launch gamekısmında ea app i kapatın epic launcherde çalışıyor yazısını göreceksiniz biraz bekleeyin açılacak
  9. Savaş Satış

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

2. tura kaldı herhalde
  10. Savaş Satış

hangi formayı almalıyım

Kesinlikle 100. yıl
  11. Savaş Satış

CMD İLE WİNDOWS 10 KURDUM BİRŞEY OLURMU?

ozaman yaptığınız geçici çözüm eskisine yine döner
  12. Savaş Satış

CMD İLE WİNDOWS 10 KURDUM BİRŞEY OLURMU?

Sadece yazıyı silmişsiniz bir sorun çıkmaz
  13. Savaş Satış

Puma Future Z vs Tiempo Elite UCL vs Adidas Predator

Herkese iyi akşamlar, yeni krampon alacağım ve bir türlü hangisini alacağıma karar veremedim. Bana Future, Predator, Tiempo modellerini önerdiler. Bende bütçem çok olmadığı için Instagram'dan en ünlü kramponculardan bakmaya karar verdim. Beğendiğim toplam 5 krampon var, 3 Future, 1 Tiempo, 1...
  14. Savaş Satış

Adidas Predator accuracy 2 vs puma future match vs puma Ultra match

yok bu rengi sevmedim zaten başlangıç seviye diye biliyorum en düşüğü bu
  15. Savaş Satış

Adidas Predator accuracy 2 vs puma future match vs puma Ultra match

Herkese iyi günler, son 1 ay içinde yeni krampon almak istiyorum hala karar veremedim. Forumlara sordum istediğim bütçede değildi, bende aynı markalardan farklı kramponlar buldum. Puma ve Adidas kramponlar bulabildim, kaleci mevkiisinde oynuyorum. Adidas Predator Accuracy 2 Beyaz...
  16. Savaş Satış

Nike Tiempo Legend 9 Focus vs Adidas Predator Accuracy

Alacaktım vazgeçtim 4 tane krampon buldum adidas nike puma atim link Vidalılar: https://www.r-gol.com/tr/krampon-adidas-predator-accuracy-3-fg,p-179727...
  17. Savaş Satış

Yani pumaları beğeniyorum gidip denemiştim gerçekten çok rahat tek, sorun dolaptan 1400 TL ye baktım ve fotoğraftakileri buldum belki orijinal alabilecek kadar paramız olursa bunu alabilirim. Önerin için teşekkürler :D
  18. Savaş Satış

Tiempoyu çoğu kaleci kullanıyor kalın olduğu için bunları bulabildim cevabını düşüneceğim. 1696089578 Bunları bulabildim
  19. Savaş Satış

Düzelttim hangisi?
Top Bottom