Neler Yeni

CMD İLE WİNDOWS 10 KURDUM BİRŞEY OLURMU?

Hyperpro

80+
YENİ BİLGİSAYAR ALDIM WİNDOWS ETKİN DEĞİLDİ KUZENİM CMD İLE HEMEN 2 DK DA WİNDOWS KURDU ETKİNLEŞTİRME YAZISI GİTTİ HERHANGİ BİR SORUN OLUR ÇÜNKİ 2000 3000 LİRE ORJİNAL WİNDOWS 20K YA PC ALDIM SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORUM

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
YENİ BİLGİSAYAR ALDIM WİNDOWS ETKİN DEĞİLDİ KUZENİM CMD İLE HEMEN 2 DK DA WİNDOWS KURDU ETKİNLEŞTİRME YAZISI GİTTİ HERHANGİ BİR SORUN OLUR ÇÜNKİ 2000 3000 LİRE ORJİNAL WİNDOWS 20K YA PC ALDIM SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORUM
Sadece yazıyı silmişsiniz bir sorun çıkmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan AYHAN
İnternet üzerinden OEM key satın alabilirsin. CMD kod satırı üzerinden yapılan etkinleştirmeler geçici bir çözümdür.

Hyperpro

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

java

80+ Bronze
aha pc patlicak

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
O CMD kodu ile normal KMSde nasıl bir sunucuya bağlanılıyorsa bu da öyle. Arkadaşın seni klasik bilinen bir sunucuya bağlamıştır. Nadir de olsa ilerde bilgisayarın yavaşlayacaktır bizzat bunu birkaç kere denedim ve yaşadım.

Şimdilik böyle kullanabilirsin şu an bir zararı yok. İlerde yavaşlarsa format atıp sıfırdan tekrar başlarsın.

Hyperpro

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  1. slmgr /ipk slmgr /skms
  2. kms8.msguides.com
  3. slmgr /ato slmgr
  4. /xpr

komutlar bunlardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bedirhan AYHAN
hayır ayarlardada gitti windows etkşinleştirmeyince olan şeyler açıldı şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

format atmalıyım
Formata gerek yok. Ayarlar bölümünden Etkinleştirme seçeneklerine gir. Satın almış olduğun OEM key'i gir yeter.

Existentia

80+ Silver
kral 50 60 liraya key de satıyorlar ben söyliyim de bu arada korsanı önermek istemiyorum ama hayır bir sorun olmaz

Top Bottom