Arama sonuçları: *

1. 2000hs

windows 10 pro key site

Biraz sonra crack yapmanı söyleyenler gelecekler.
  2. 2000hs

42000TL MİNİG RİG ÖNERİSİ

bunlar yerine iki tane laptop alsa onlarda mining yapsa daha mantıklı olur .
  3. 2000hs

Bilgisayarımın mining performansı sizce nasıl ?

sıcaklıkları düşük tut sıkıntı çıkmaz. ethermine yerine binance kullabilirdin ama senin tercihine bağlı .
  4. 2000hs

Ethereum kazım zorluğuna nereden bakılıyor?

shares sayısı senin kazancını çok etkiler örnek veriyorum yoğun bir saatte 20 shares alırsın ama yoğun olmayan zamanlarda 10 shares alırsın yarı yarıya kazanç gibi olur. Bunun içinde eth zorluğu ve şans da var . eth zorluğuna bakmak içiin "eth difficulty chart" yazabilirsin.
  5. 2000hs

Yardım Yazılıma yeni başladım yardım edebilir misiniz.

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama İngilizce yapmadıysan sorun çıkartabiliyor. Bilgisayarın dilini ve klavyeyi İngilizce yapıp dener misin ?
  6. 2000hs

Rehber Chia Coin Nedir ve Nasıl Farming Yapılır?

whitepaperda düzgünce yazmamışlar . yarılama falan diyordu 50 sene sonunda 50 milyon falan olması lazım öyle hatırlıyorum .
  7. 2000hs

Rehber Chia Coin Nedir ve Nasıl Farming Yapılır?

kendi sitelerinde yazmışlar 20 doları ama whitepaper a gözgezdirdim çok saçma yazmışlar . inşallah burada mining yapanların yaptığı mininge değer . 20 dolar olması için ilk 100-200 e girmesi lazım bu da bu kadar kaliteli coinler arasında bence zor
  8. 2000hs

3080 mining yaparken lol oynamak zarar verir mi

o sıcaklıklar tamam da daha da çıkarsa mh düşer . sıkıntı çıkarmaya başlar istersen datasheet atayım incele max 125 e kadar yolu var ama 1-2 aya yakma olasılığın var .sen 95i geçirme hatta daha düşük olabiliyorsa yap benden bu tavsiye olsun.
  9. 2000hs

padler mi eskide acaba çünkü baya sıcak daha da ısınırsa kazım düşer , hasar alabilir ama 90 çok da kötü değil
  10. 2000hs

karta daha fazla yük binecek kazım da düşer. Bir de 90 derece biraz fazla onu ne kadar düşük tutabiliyorsan tut zarar görmesin zaten gddr6xler pahalı sıkıntı çıkmasın
  11. 2000hs

KART GİBİ KART RTX4090

troll için yapılmış bir şey . Adam böyle eleştiri yapıyor.
  12. 2000hs

Zaman Makinesi İcat Edilebilir!

Sonuç olarak kendi hayatını yaşıyorsun .
  13. 2000hs

Mining 2021 demi bitiyor ?? !

Bir şey sorabilir miyim ? kaç yaşındasın?
  14. 2000hs

Mining için AMD ve Nvdia kartı aynı anda kullanmak

sıkınıt olmaz. o ayrı sistemler yapmıştı 3-4 anakartı kullanıp dağıtmıştı.
  15. 2000hs

Ethermine Binance ödeme günü

bu kısım günden kendi eşiklerini aşanlar için koyulmuş bir şey yani örnek veriyorum 1 eth olduğunda hesaba geçsin diyen birisi saatte 1 eth kazıyorsa bu adam her saat yerine günde 1 defa alacağıını belirtiyor. every 14 days: payout balances >= 0.01 (every second weekend - Example 0.) burada da...
  16. 2000hs

Ethermine Binance ödeme günü

0. You start mining on Monday, 01.03.2021. Your threshold does not matter - This will be paid automatically. Since payouts are only on weekends, it will be paid out after 20 days - on the weekend after 14 days. alt taraftaki örneklere bak sen attığım örneğe uyuyorsun .
  17. 2000hs

Maliye Bakanlığı Türkiye'de Faaliyet Gösteren Borsalara Tebligat Gönderdi!

aynen öyle vergiyle alakalı hiçbir şey yok . Bu kripto paralar ile kara para aklamanın önüne geçmek için yapılan bir şey ki devlet usdt gibi bir şey çıkatmayı planıyor . Belki vergi de gelebilir fakat webtekonun dediği gibi bir tarafımdan sallama bilgilere de tahammül edemiyorum . aynı şeyi gta...
  18. 2000hs

Maliye Bakanlığı Türkiye'de Faaliyet Gösteren Borsalara Tebligat Gönderdi!

herkes webteknoya bakıyor adamların kaynağı adı sanı belli olmaya bir kişi . Bu fotoğrafı kafalarına fırlatmak istiyorum .
  19. 2000hs

Öneri Mining de ekran kartı sıcaklığı kaç derecelerde olmalı

sen biliyorsan bize niye soruyon .d
  20. 2000hs

Öneri Mining de ekran kartı sıcaklığı kaç derecelerde olmalı

ekran kartından ekran kartına değişir fakat 62 pek sorun çıkartmaz
Top Bottom