Arama sonuçları: *

1. G

arkadaşım bilgisayar topluyor önerileriniz nedir?

5600 e çıkabilir mi bilmiyorum ama ekran kartı için öneriniz varsa link olarak atmanızı çok isterim (3060'a takmış durumda :D)
  2. G

çocuğu uyardım yeni fotoğraf geldi böyle uygun mudur?
  3. G

sizce bu sistem nasıl bir sistem öneriniz var mı?
  4. G

Çözüldü✓ ASUSPhoenix Geforce Rtx3060 v2 tek fan alınır mı?

trendyol ASUSPhoenix Geforce Rtx3060 v2 tek fan modelini gördüm ve rtx kartlar hakkında pek bir bilgim yok sizce tek fanlı alınır mı?
  5. G

ryzen 5 5600 e bu soğutucu olur mu?

teşekkür ederim oc yapmıcam ekran kartı yükseltmek istiyorum o yüzden işlemci olarak r5 5600 tercih ettim
  6. G

ryzen 5 5600 e bu soğutucu olur mu?

ileride r5 5600 almak istiyorum ve elimde bu soğutucu var sizce yeterli olur mu? https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-amd-wraith-prism-92mm-am4-rgb-fiyati,1790936325.html
  7. G

rx580 sorununun ilacı frekans ayarı olabilir

arkadaşlar size bir önerim var umarım yardım eder rx580 kullanıyorsanız (diğer amdler de işe yarar mı bilmiyorum) tüm sürücüleri düzgünce yüklediniz çözüm için tüm her şeyi güncellediniz ve hala olmuyorsa oyunlarda siyah ekran yemeye devam ediyorsanız amd software:adrenalin edition programından...
  8. G

Çözüldü✓ rx580 8gb kartımdaki korkum

asus dual 1665311846 yeğenim zamanında bilgisayara işkence ettiğinden bilgisayarım kendisi için sorun olmayacak oyunlarda bile kapanmaya ve beni sinir krizine sokmayı başladı (örn:metro2033) bu yüzden gördüklerimde bilgim olmadığı şeylerden korkar hale geldim (bazen forza horizon 4 de de...
  9. G

orta ayarlar 1665311453 2400 lü rpmlerden aşağı inmediği için 67 nin üzerine çıkmadı önceden 78 falan görüyordu pc'm de sorun olmadığı dönemlerde
  10. G

rx 580 gb kartımda geçen yıldan beri şunu yaşıyorum forza horizon 4 oynarken açık dünyaya çıktığım an kartım direk %100 kullanıma çıkıyor ve fan rpmleri 2400 küsürlerden aşağı inmiyor (not fan ayarlarıyla oynamadım) kartım da bir sorun olmasından korkuyorum çünkü bazen lol gibi oyunlarda falan...
  11. G

bu parçalar uyumlu mu ve frisby 80+ standart 650W psu bu parçalara yeter mi?

frisby 80+ standart 650W var (bronz falan değil) bu parçalara yeter mi ve parçalar birbirine ne kadar uyuyor uymayan parçalar varsa önerileriniz nelerdir? msi b450m https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-b450m-a-pro-max-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,552874025.html rtx 3060...
  12. G

Çözüldü✓ bu 3000 serisi ekran kartlarının fiyatları normal mi?

anladım umarım daha da düşer artık parça almak çok büyük sorun haline geldi eski parçalardan bile korkar oldu insanlar cevapladığınız için teşekkürler bu arda 1664193394 cevabınız için teşekkürler
  13. G

yani demek istediğiniz bunlar mining yapılmış olabilecek ekran kartları doğru mu anladım?
  14. G

vatan bilgisayar sitesinde bu ekran kartlarını bu fiyata gördüm ve normalde daha pahalı olan kartların bu fiyata olmasını garipsedim ve size sormak istedim https://www.vatanbilgisayar.com/evga-geforce-rtx-3080-ftw3-ultra-gaming-10gb-gddr6x-320bit-argb-ekran-karti.html...
  15. G

Çözüldü✓ rx6600 ve ryzen 5 3500x uyumlu olur mu?

rx6600 almayı düşünüyorum bir önceki konu da belirtmiştim ama yakın zamanda işlemci değiştiremicem sistemimde r5 3500x var darboğaz sorunu yaşar mıyım yaşasam da ciddiye alınacak bir darboğaz mı olur? r5 3500x olmazsa önerdiğiniz işlemci nedir
  16. G

Çözüldü✓ bu rx6600 bu fiyata normal mi yoksa uzak mı durmalıyım?

internette böyle bir rx6600 gördüm alınır mı?
Top Bottom