Neler Yeni

Çözüldü✓ rx580 8gb kartımdaki korkum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
rx 580 gb kartımda geçen yıldan beri şunu yaşıyorum forza horizon 4 oynarken açık dünyaya çıktığım an kartım direk %100 kullanıma çıkıyor ve fan rpmleri 2400 küsürlerden aşağı inmiyor (not fan ayarlarıyla oynamadım) kartım da bir sorun olmasından korkuyorum çünkü bazen lol gibi oyunlarda falan da ses çıkartabiliyor bozulmasından korkuyorum ama erken teşhis koyup boşuna para harcamakta istemiyorum
şunu da ekliyim forza horizon 4 te rx580 %98-100 iken r5 3500x'im %60 küsürdü bu bir sorun mu? bunu da cevaplarsanız sevinirim

Bünyamina

80+ Gold
rx 580 gb kartımda geçen yıldan beri şunu yaşıyorum forza horizon 4 oynarken açık dünyaya çıktığım an kartım direk %100 kullanıma çıkıyor ve fan rpmleri 2400 küsürlerden aşağı inmiyor (not fan ayarlarıyla oynamadım) kartım da bir sorun olmasından korkuyorum çünkü bazen lol gibi oyunlarda falan da ses çıkartabiliyor bozulmasından korkuyorum ama erken teşhis koyup boşuna para harcamakta istemiyorum
şunu da ekliyim forza horizon 4 te rx580 %98-100 iken r5 3500x'im %60 küsürdü bu bir sorun mu? bunu da cevaplarsanız sevinirim
hiçbir sorun yok dostum sıcaklıkları merak ettim onlar ne durumda

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold
orta ayarlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

2400 lü rpmlerden aşağı inmediği için 67 nin üzerine çıkmadı önceden 78 falan görüyordu pc'm de sorun olmadığı dönemlerde
kartının markası msi armor mu
benimde 2250 rpm civarı 74 derecelerde geziyor ortam sıcaklığı 21 derece kasa hava akışı iyi kart 3 yıla yaklaştı kullanalı

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Zaten sistemlerde amaç ekran kartının %100kullanilmasidir hiç bir sorun yok rahat ol

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
umutcan bulum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kartının markası msi armor mu
benimde 2250 rpm civarı 74 derecelerde geziyor ortam sıcaklığı 21 derece kasa hava akışı iyi kart 3 yıla yaklaştı kullanalı
asus dual
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeğenim zamanında bilgisayara işkence ettiğinden bilgisayarım kendisi için sorun olmayacak oyunlarda bile kapanmaya ve beni sinir krizine sokmayı başladı (örn:metro2033) bu yüzden gördüklerimde bilgim olmadığı şeylerden korkar hale geldim (bazen forza horizon 4 de de kapanıyor ve sıcaklıkla hiç bir alakası veya pc yi fazla açık tutmakla abimin söylediklerinin aksine)

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
100 kullanması normal ısınmasın diye fanın donuyor cok ses cıkartıyor diyosan msi afterburnerdan kişisel fan ayarı yapabılırsın

Top Bottom