Arama sonuçları: *

1. Erdem Chan

14 Mayısta Oylar Kime?

15 yaşında kullanıcıların muharrem bey e oy vermesi bakımından gerçek bir sonuç olacağını sanmıyorum
  2. Erdem Chan

Ablam Kısmetse olur izliyor nasıl engelleye bilirim?

kankam bırak izlesin sana ne gibi zararı varki
  3. Erdem Chan

240hz 280hz monitör önerisi

satın aldıktan sonra evet ama iade garanti sistemlerini bilmiyorum
  4. Erdem Chan

240hz 280hz monitör önerisi

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-2728ff-27-280hz-1ms-gtg-freesync-g-sync-hdmi-dp-fhd-ss-ips-pivot-gaming-monitor_u21272 mantıklı gibi duruyor istersen bi incele ama ghosting yapar mı vs bilmiyorum açık söylim
  5. Erdem Chan

Önemli orijinal Windows 11 problemi

aman kankam üstteki arkadaşların dediği gibi yapma etme flash bellek al biz anlatırız nasıl kuracağını
  6. Erdem Chan

📣🔥 Erdoğan'dan gençlere müjde! Vergi indirimi, telefon, bilgisayar, internet...

sattıkların ile bunlar bize reva görüyorsan üzülürüm be reisim...
  7. Erdem Chan

Ryzen 3 4300GE den R5 5500 e geçmek mantıklı mı

evet ama ona göre de fps farkı var eğer dediğim gibi valo cs gibi fps oyunlarında ise değer
  8. Erdem Chan

Ryzen 3 4300GE den R5 5500 e geçmek mantıklı mı

5600 yapabiliyorsan daha mantıklı olur işlemci yiyen oyunlarda fakat 5500 de işini görür
  9. Erdem Chan

iphone 11 almak hala mantıklı mı

kankam iphone 11 kullanıyorum üstüne biraz daha koyup üst model alman daha mantıklı sebebi ise bir süre sonra telefon baybay oluyor zaten bende hızlıca elimden çıkarıp üstüne birşeyler koyup yeni telefon alıcam
  10. Erdem Chan

Kupon oynamak ahlaki açıdan nasıl?

din ve ahlak hemen hemen benzer şeyler dinen yasak veya mekruh olan birşeyin ahlak kısmında sorun olmayacağını zannetmiyorum
  11. Erdem Chan

Arkadaşlar Kıbrıs'tan 433mg kafain içerikli pre-workout aldım

yazağım bütün şeyleri özetlemişssin :D
  12. Erdem Chan

İtopya bu sistem nasıldır?

kankam 13500 olsa direkt almanı önerirdim bide 5600 yapardın işlemci fiyat farkı maks 2k olurdu 15500 e kapatırdın tertemiz
  13. Erdem Chan

İtopya bu sistem nasıldır?

3060 12gb r5 5500 19k bence biraz pahalı gibi
  14. Erdem Chan

Erkek adamın priwi olur mu

Yorumları okudum da durup duruken top olmuşum şekilden şekile sokukmuşum oğlum insanların yaptığı davranış bu kadar sizi etkilememeli @erdemhucreative benim priv hesap kimseye bir şey yaptığım yok :D 1681031409 değişik bir bakış açısı ama nasıl bu tanıya vardın tam olarak ne oldu onu merak ettim
  15. Erdem Chan

Vatan VS İtopya HANGİSİ DAHA İYİ ?

kusura bakma kanka ilk mesaja yanıt verdim çıktım
  16. Erdem Chan

Vatan VS İtopya HANGİSİ DAHA İYİ ?

Kankam hangisinde kampanya varsa ona git ufak çaplı bir araştırma yapsan daha mantıklı onun haricinde diğer firmalarda olabilir kendini 2 firma ile kısıtlama
  17. Erdem Chan

Seçimi Kazanırsak Ne Yaparsınız?

eğer seçimi rte kaybederse büyük bir kargaşa ve karmaşa çıkar diye tahmin ediyorum o yüzden dışarda olmam yüksek ihtimal eğer rte kazanırsa kendimi hizbullahçılardan korumaya başlarım diye tahmin ediyorum
  18. Erdem Chan

980 pro ve kc3000 nasıldır?

ikisinin de ıops değerlerine (rasgele okuma yazma oranı) baktım itopyadan farklılık gözükmüyor zira 980 pro yazma da 5000 gösteriyor kc3000 ise 7000 gösteriyor durum bu iken kc3000 daha mantıklı geldi bana
Top Bottom