Arama sonuçları: *

• Users: The|Boss
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. The|Boss

Sazımın değeri nedir?

Merhaba evde kullanmadığım bir saz var teknesi 35cm sapıda 72 cm olması lazım ne kadara satabilirim? Bilgili arkadaşlar var mı acaba?
  2. The|Boss

internetsiz Youtube videosu nasıl izlerim

merhabalar 1 haftalığına yazlığa gideceğiz sorun şu ki orada internet çekmiyor video izlemem gerekecek ders için fakat pek mümkün değil .Sorum şu burada iken bir şey yapıp orada internet olmadan izlemem mümkün mü ? (videoları kaydedemem)
  3. The|Boss

Kimsenin en yakın arkadaşı olmamak

hayatınıza giren insanların zamanla diğer kişilere daha çok yakınlaşması hakkında düşünceleriniz neler?
  4. The|Boss

Deri ceketteki bu leke nasıl geçer?

Merhabalar alalı 5 ay civarı olan bu deri ceketimde (suni) böyle bir leke var aldığımda yoktu sanırım , vazelinle ceketi parlatınca daha az belli oluyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek varmı?
  5. The|Boss

Jbl 520bt Alınır mı?

Merhabalar bir süredir kulaklık istiyorum 1100 liraya 520bt buldum alınır mı sizce
  6. The|Boss

IOS 17.2.1 e güncellemeli miyim?

3 ay önce aldığım iphone 13 üme hiç güncelleme yapmadım sizce son sürüm olan 17.2.1 e geçilmeli mi pil sağlığı veya bildirim sorunları duydum kullanan varsa fikir verebilir mi?
  7. The|Boss

Çakma Magsafe kılıflar zarar verir mi

Merhaba Fibaks Apple iPhone 13 Kılıf Kamera Lens Korumalı Magsafe Şarj Kilifi Şeffaf Renkli Yumuşak Kapak https://www.hepsiburada.com/fibaks-apple-iphone-13-kilif-kamera-lens-korumali-magsafe-arj-kilifi-effaf-renkli-yumuak-kapak-p-HBCV00003HWOR8?magaza=FiberAksesuar&url_src=ios-product-detail...
  8. The|Boss

Satıcı ürünü onaylamaz ise thh ye başvurulabilir mi

başlıktaki gibi siparişten sonra red verirse başvurulur mu
  9. The|Boss

sata ssd önerisi 500gb veya 1tb

Merhaba halihazırda indirimde olan ssd varmıdır 500 veya 1tb. Önerebilirmisiniz
  10. The|Boss

İphone 13 kılıf önerisi

başlıktaki gibi iphone 13 için kılıf arıyorum. görünüş olarak güzel durması hoşuma gidiyor.
  11. The|Boss

Anker soundcore life q10i kullanan var mı alınır mı?

Merhabalar müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorum son zamanlarda ankeri görüyorum fiyatı:900 lira alınır mı kullanan varmı?
  12. The|Boss

SteelSeries Apex 7 TKL Alınır mı

başlıktaki gibi alınır mı daha iyisi varmı indirimde şuan https://www.trendyol.com/steelseries/apex-7-tkl-mekanik-oyun-klavyesi-oled-akilli-ekran-blue-switch-uk-qwerty-p-690967669?boutiqueId=623361&merchantId=968&utm_source=share
  13. The|Boss

İnternetten alınan ürün mağazada değiştirilir mi?

Merhaba amazon, trendyol vs alığım bir ürün mağazasında değitirilir mi?
  14. The|Boss

Canon Marka yazıcıyı pc ye bağlıyamıyorum

Merhaba, Kuzenim yazicisini pc ye bagliyamiyorum ( kablosuz bir sekilde) önceden tanımlamıştım ama silmiş sanırım yazıcı ara dediğimde bulamıyor . Nasıl çözerim?
  15. The|Boss

İnstagram Dmlerimin durup dururken silinmesi

Merhabalar yaklaşık 1 hafta önce instagram dmlerim durduk yere silindi ayrıca biri mesaj attığında üstten bildirim geliyor ama dm de gorunmuyor birkac saat sonra görebiliyorum.Ayrıca pc den girince görebiliyorum, İnstagramı silip yükledim olmadı önbellek ,veriyi sildim olmadı ,Nasıl...
  16. The|Boss

Windows kurulumu sonrası internete bağlanmıyor

Merhabalar az önce yeni ssd ye windows kurdum ama kurulum sonrası internete bağlanmıyor lütfen yardım edin
  17. The|Boss

YKS 2024 İÇİN KİTAP-KANAL ÖNERİSİ

Merhaba 2024 de yks ye gireceğim evde yt dan calisabilecegim kanallar tavsiye edebilir misiniz ayriyetten rehber matematik ve mert hocanin kamp kitaplarindan almayi dusunuyorum ne dersiniz?
  18. The|Boss

Yeni m2 ssd ye windows 10 nasıl kurarım

Merhaba yeni aldigim m2 ssd ye nasil windows kurarım başka bir depolama yok
  19. The|Boss

H510m a pro ya Samsung 970 evo plus uyumlu?

Başlıkta görüldügü gibi anakartıma m.2 ssd uyumlu acaba?
  20. The|Boss

Bu m.2 ssd alınır mı

Merhabalar 1k bütçem dahilinde bu ssd yi gördüm https://ty.gl/id6grgy0z0 Sizce alınır mı dramı varmıdır
Top Bottom