Neler Yeni

YKS 2024 İÇİN KİTAP-KANAL ÖNERİSİ

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Can
Merhaba 2024 de yks ye gireceğim evde yt dan calisabilecegim kanallar tavsiye edebilir misiniz ayriyetten rehber matematik ve mert hocanin kamp kitaplarindan almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Merhaba 2024 de yks ye gireceğim evde yt dan calisabilecegim kanallar tavsiye edebilir misiniz ayriyetten rehber matematik ve mert hocanin kamp kitaplarindan almayi dusunuyorum ne dersiniz?
Eğer gerçekten düzgün bir şekilde ilerleyip her gün yapacağından kesin olarak eminsen al. Yoksa alma. Ben de bu sene almıştım ama düzgün gidemedim. Kitaplar çöp oldu. Neredeyse aldığım çoğu kitabı çözmemiştim zaten orası ayrı bir konu. Benim tamamıyla bitirdiğim bir kitap olmadı. Kanal olarak da kesinlikle Matematiğin Güler Yüzü öneririm.

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
bence mert hoca bende mert hoca uzerinden calisiyorum rehber matematik tavsiye etmem konuladi yuzeysel anlatiyo mert hoca cok daha iyi

The|Boss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence mert hoca bende mert hoca uzerinden calisiyorum rehber matematik tavsiye etmem konuladi yuzeysel anlatiyo mert hoca cok daha iyi
kamp kitabini almayi dusunuyorum ama 2 kitap sanirim

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
kamp kitabini almayi dusunuyorum ama 2 kitap sanirim
evet 2 kitap konu anlatim ve soru bankasi şeklinde ben ikisini de aldim sanada oyle tavsiye ederim eger temelim var ama tekrar icin falan izliyorum diyorsan daha zor bi soru bankasi alabilirsin istersen almaya da bilirsin tabi

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
DGS için 345 tyt Matematik alacağım.Zamanında yks hazırlanırken ayt ve tyt sini çözmüştüm,öneririm

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Ahmet Burak
Bıyıklı Matematiğe de bakmanı öneririm aşırı iyi hoca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
Konunuzu geç gördüm, eğer sonradan okuyanlar varsa onlara da faydamın dokunması amacıyla yazıyorum. Ben de YKS ye çalışırken YouTube hocalarından çok yararlandım. Ben genelde kitapevlerinin kitaplarından çözüp anlamadığım konularda YouTube u kullanmayı tercih ettim. Sadece benim hocam kanalını takip edip, onların kitaplarını bitirerek yüksek derece yapan arkadaşlarım var. Ben mesela benim hocamın hocalarından hiç anlamazdım.
Kısacası öğretmenlerden alacağınız verim herkese göre değişir. Benim tavsiyem başlardaysanız bir süre ayırıp size en uygun öğretmeni bulmayı çalışmanız olacaktır. Bunun için youtubedeki iyi anlattığını düşündüğüm hocaları listelediğim bir yazım mevcut: https://www.ogrencidostu.com/yks-tyt-ayt-youtube-kanal-onerileri/
Buradaki öğretmenlerin çoğundan birkaç dakika bile olsa izlemeniz ve sonra size uygun olan hocayı kendinizin seçmesi en doğru olacaktır. Ben mesela sınava 20 gün kala türkçede başka bir hoca keşfetmiştim. Keşke en başta keşfetseydim diyorum. Herkese başarılar dilerim.

Top Bottom