Arama sonuçları: *

• Users: DESMOND
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

Tek Priz Topraklama Olan Ev İçin Güzel Akım Korumalı Priz Önerisi

Şuan evde topraklama yok ev sahibi izin verirse tek prize topraklama çektiricem fakat yine de akım korumalı priz de alacağım. Hangi marka daha iyidir bilmiyorum. Kablonun uzun olması iyi olur yatağıma kadar çekiyorum lazım olduğunda.
  2. D

Yardım Evde Topraklama Yok Alacağım Sistemde Sıkıntı Olur Mu?

Bir kaç gün uğraş sonucu alacağım sisteme karar verdim gibi. Tek sıkıntı seçtiğim kasa ve psu uygun olur mu? Evde topraklama yok akım korumalı priz alacağım kasanın psu 80+ gold 750w. Seçtiğim markaya aşina değilim. İçimde şüphe kalmadan almak istiyorum.
  3. D

65k Bu Sistem Alınır Mı?

Çok fazla anlamıyorum parçaların uyumluluğuyla alakalı. Sisteme bir göz atıp değiştirebiliceğim parçaları önerirseniz sevinirim. En geç haftaya mağazadan teslim gidio alıcam şehir değiştiricem o yüzden biraz acil. Anakart biraz düşük kaldı gibi anakart yükseltince 70k oluyor sistem.
  4. D

Yardım Evde Topraklama Yok Yeni Sisteme Nasıl Psu Almalıyım

Evde maalesef topraklama hattı yok. Yeni sistem toplayacağım psu nasıl olmalı. Bronze gold bi fark eder mi topraklamayla alakalı. V2 sistemini kullandım bu evde hiç sıkıntı yaşamadım ama yine de önlem almak lazım.
  5. D

4070 Ekran Kartlı Sistem Toplar Mısınız?

Laptoplarda yaşadığım sıkıntılar sonrası tekrar masaüstüne döneceğim. Bütçe belirlemedim ama çok yüksek rakamlara çıkmak istemiyorum. Sistem toplama işinden açıkçası anlamıyorum darboğaz vs. 4070 Ekran kartı düşünüyorum. 2 ram slotlu anakart olursa tek 32gb ram düşünüyorum. 64e ileride...
  6. D

Yardım Projeksiyon Cihazı Önerisi

Bir arkadaşa projeksiyon cihazı arıyoruz pek anlamıyorum projeksiyon cihazlarından ama bütçe yüksek değil. Şunu buldum ama nasıldır bilmiyorum https://www.hepsiburada.com/wanbo-t6-max-550-ansi-lumen-android-tv-9-0-projeksiyon-cihazi-wanbo-turkiye-garantili-pm-HBC000026WNUM
  7. D

Öneri Asus Sıfır Laptopta Benden Habersiz Ekran Değişimi Yapılmış İade Süreci Yardım

Laptopu arızalı olduğu için servise gönderdim. 1 aylık bile değilken. Arızayı hiç bi şekilde çözemedim incelenmesini Asus istedi gönderdim. Lcd arızalı diyip lcd değiştirilmiş ve bana haber verilmedi. Donanımsal problemlerde iade/değişim isteme hakkınız varken bana bu hak sunulmadı. Ne...
  8. D

3. Sıfır Ekranda Dalgalanma vs Olan Asus Rog Laptop

2 Acer laptopda sorun yaşamamdan sonra Asus Rog aldım ve bunda da aynı sorunla karşılaştım. Ekranda olan dalgalanma git gel ne derseniz diyin şu sorunu çözemedim kimse çözemiyor. 3 4 aydır ömrümü yedi şu sorun. Abdullah reise ulaşamıyorum. Acer teknik desteği sorunu çözemedi. Asus rog da...
  9. D

Yardım Ghosting Test Ekranda Çıkan Kırmızı ve Turuncu Uyarı Nedir

Ghosting test nasıl yapılır ve sitede çıkan uyarılar ne anlama geliyor.
  10. D

En İyi Antivirüs Hangisidir

Yeni laptop aldım ve antivirüs satın almayı düşünüyorum kaspersky düşünüyorum ama sizden de öneri bekliyorum en iyisi sizce nedir. Flash bellek takıcam dosyaarı aktarmak için ama insanın içinde bi şüphe oluyor virüs var mı diye.
  11. D

Yardım Asus Rog Yeni Laptop Dalgalanma Sorunu

Bu iş gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Şu konuya gerçekten birisi el atsın. 2 tane acer laptopta da aynı sorun vardı şuanda da Asus Rog Strix Laptop geldi ve video da sorun belli oluyor. Bu kadarda şanssız olamam aynı sorunla sürekli karşılaşmam imkansız artık. Bu neden oluyor bi çözelim...
  12. D

Yardım Modem internt gelmiyr dsl ışığı geliyr sonra bütün ışıklar yanıyor tekrar gidiyr

Modem power ışığı sadece yanıyor ve bi zaman sonra sadece dsl yanıyor bir kaç defa sonra modem resetlediğinde olduğu gibi tüm ışıklar yanıyor sönüyor ve tekrar başa sarıyor acil yardım
  13. D

Öneri Lenovo Msı Asus Rog Laptop Hangisi Alınmalı

2 Tane bozuk çıkan acer laptop sonrası 2 aylık kayıp ve zamlardan sonra yine yeni laptop için öneri bekliyorum. Aşağıya bıraktığım linklerdeki ürünler iyi gibi geldi ama ben pek anlamıyorum. Ekran kaç ms ve ekran kartı kaç watt diye sordum cevap bekliyorum...
  14. D

1 Ay önce servise gönderdiğim bozuk laptop hala sonuç yok

Tam 1 ay önce bozuk gelen 2. Laptopu da servise gitmek üzere teslim ettim fakat hala bir sonuç yok. Önce tedarikçi firmaya sonra markanın kendisine ürün gitti. Bu aradaki sürelerde geçerlimi 20 iş gününe bu durumda ne yapmalıyım?
  15. D

Yanlış gönderilen dolap parçaları ve iletişim kuramama sorunu.

Bkconcept sitesinden eve dolap aldım ürünler hep yanlış uyumsuz gereksiz tek parçada 100 tane vida deliği var iç kısımlarda parçalar sıkıntılı hep. Telefonu açmıyorlar mail atılmıyor sadece iletişim formu gönderebildim. Bu konuda ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz lütfen. Hızlıca ne yapılması...
  16. D

Yardım 2.Ye Sıfır Gelen Laptop Ekran Gidip Gelme Sorunu Lütfen Çözüm

Acer Nitro AN16-41 Laptop aldım ve görüntü de gidip gelmeler oluyordu. Yenisini gönderdiler ama bunda da aynı sorun var. Sorun nedir neden olur bir çözüm bulamıyorum. Youtube linkinde ne yaşandığını görebilirsiniz. Lütfen yardımcı olun artık kafayı yiyeceğim 40k para verip paramızla rezil...
  17. D

Yardım Kutudan Bozuk Çıkan Laptop Geri Geldi Ekranı Gelmiyor

Laptop sorunlu gelmişti bios vs güncelledik sorun çözüldü diyip geri göndermişler. Güç tuşuna basıyorum ekran gelmiyor şuanda da. Delirtecekler insanı. Neden böyle olur?
  18. D

Öneri Su Geçirmez Sağlam Laptop Sırt Çantası Önerisi Bekliyorum

16 İnç Laptopum için geniş sağlam su geçirmez çanta arıyorum. Laptopun şarj cihazı falan büyük baya hepsi sığmalı. Kaba görüntülü bir çanta istemiyorum. Bunu buldum ama nasıldır bilmiyorum.
  19. D

Yardım Yeni Alınan Laptop Ekranda Dalgalanmalar Var Değişim Talep Edebilir Miyim?

Yeni aldığım Acer laptopu tedarikçi firmaya az önce geri gönderdim incelemeye alacaklar ve ben ürünün değişim olmasını istiyorum bunu talep edebilir miyim? İade istememe sebebim ürüne gelen 5000TL lik zam.
  20. D

Yardım Yeni Laptop Prime Video Ekranda Dalgalanmalar Oluyor

Olayı tam olarak çözemesemde Prime Video sitesinde dizi izlerken ekranda dalgalanmalar oluyor. Tarayıcıda problem vardır diye Opera Gx da olurken Google Chrome yükleyip orada da denedim ve aynı sorun orda da gerçekleşti. Prime Video uygulamasını laptopa kurdum orada bir problemle karşılaşmadım...
Top Bottom