Arama sonuçları: *

1. F

Yardım BU ÜRÜN W11 DESTEKLER Mİ

destekler
  2. F

smurf hesabın gece pazarı

oni üzgün (bence en iyi phantom spectrum yada champions ana hesapta ikiside var)
  3. F

smurf hesabın gece pazarı

smurf hesabın gece pazarına bak ya ana hesabada anca buz diyarı sopa gelsin
  4. F

1050 ti hala alınır mı

tavsiye etmem temiz kullandıklarını sanmıyorum ama yine sana kalmış
  5. F

GPU kullanımı neden bu kadar fazla ?

ya monitörün hdmı girişi ya ekran kartının hdmı çıkışında bi yamuk var duvara yaslamanı tavsiye etmem hdmı kablosunu eğer sıkışma sorunu yoksa ekran kartı çok ısınıyordur ekran kartı ısınınca bazı görüntü vermeyen çıkışlara veri göndermeyi bırakır hdmı ı görmüyo olabilir
  6. F

İlk Oyun Projem (ŞÜKÜR)

korku oyunlarını normalde hiç haz vermez ama bu sardı eline sağlık muhtemelen bidaha açmam ama elinize sağlık :)
  7. F

Yardım Bu laptop alınır mı arkadaşlar?

ne yapıcağına bağlı oyunmu oyniycaksın yoksa işimi görsün ayda bi cs atarımlıkmı?
  8. F

Sistemim ne kadar eder?

eğer temiz kullandıysan 20 görebilir
  9. F

Çözüldü✓ Sistem yükseltme/İyileştirme.

bi m2 ssd takabilirsin bide işlemcin biraz kötü bi i7 yapabilirsin onu i5 de olabilir 12800 i5 i7 den daha güçlü ama işlemcin o sisteme yetersiz
  10. F

valorant hesabım ne kadar eder

knk 2k eder ama 2 k ya satılmaz 1664479053 knk o hesabı tavsiyem 700-800 arasına satarsın daha yüksek eder aslında ama almazlar ozaman sana kalmış bence satma vp fiyatları artınca 1k ya satarsın iyi oyunlar
  11. F

Sizce bu ürüne bu para verilir mi?

knk bu yarım yaşayan ve sürekle sorun çıkaran bir laptop hp laptop alıcaksan monster excalibur omen ve vıctus gibi serilere bakmanı öneririm arkadaşında güzel arkadaşmış yani çaşallah dolandırıcak adam bulamamış sana gelmiş
  12. F

4080 mi 3090 mı almalıyım ?

[/automerge]
  13. F

sizce modlu Farming Sim'mi yoksa Modsuz ETS mi?

farming sim e zibilyon tane mod yükleyip ets gibi kullanıyorum sizce normal ets mi modlu farming mi? (ss ler gönderilmiyo ama güzel bi tır var işte 3 yüklü)
  14. F

4080 mi 3090 mı almalıyım ?

knk 4080 in tr de satışa çıkmasına daha 5 ay var 5 ay dayanabileceksen tutmanı tavsiye ederim ama yok acil dersen şimdi az butçeyle bi 1660 super ve oyunlarını al gelince 1660 ı satıp 4080 e geç iyi oyunlar (: :kedi:
  15. F

2.el ekran kartı yapılması gereken testler

knk bu ekran kartının çok hayırlı olucağını sanmıyorum fiyata bakılırsa o gpu bişeyler yaşamış tavsiyem almadan önce test yap 3 kere falan furmark çalıştır eğer 75 80 üstüne çıkarsa tavsiye etmem ama senin kararın
  16. F

forzacıların gözü yaşlı

oyunun en değerli arabasını barn find dan buldum 50m cr lik araba satsam satılmaz onu alabilecek zengin yok sizce napmalıyım
  17. F

AMD mi NVIDIA mı alınmalı

knk nvıdıa nın donanımı güzel ama yazılımı kötü bende nvıdıa 3080tı vardı oyunun ortasında bazen çok ısınıyo fanları kapatıyo çok ısınıyo yani nvıdıa nın yazılım tarafı bok gibi ayarlamalar çok zor amd ninde donanımı ortalama işte 3080 le aldığın fps in 6900 le daha düşüğünü alıyosun ama...
  18. F

bilgisayarım forza horizon 4 kaldırır mı ?

minimum grafiklerde 30fps falan alırsın
  19. F

Sistemim Forza Horizon 4 Kaldırır mı ?

knk forza horızon 4 ü o sistemle açarsında zevk alamazsın sürekle donar bende nvıdıa rtx 3070tı intelcore i9 110800 1tb m2 ssd 16gb ram var forza horızon 5 i ekstrem ayarlarda 55-70 fps arası açıyorum donma sorunu yok ama bazen dumanlar minecraft dumanına dönebiliyo
  20. F

Sistemim Forza Horizon 5'te Ekstrem Grafiklerde Kaç FPS Verir?

senin sistemin maşallahı var .çünkü benim arkadaşta radeon rx 6900xt var 150 alıyo sabit
Top Bottom