Arama sonuçları: *

1. Bronzface

BenQ XL2411 DP Dvi dönüştürücü 144Hz verir mi?

HDMI 2.1 desteği yok monitörün ondan kullanamıyorum
  2. Bronzface

BenQ XL2411 DP Dvi dönüştürücü 144Hz verir mi?

Arkadaşıma 6600XT'li sistem topladık önceden aldığı BenQ monitör eski tip olduğu için sadece DVİ-D üzerinden 144Hz veriyor ekran kartında Dvi çıkışı yok. Bundan dolayı DVİ-D DP dönüştürücü alsak kullanabilir miyiz?
  3. Bronzface

Gigabyte AORUS P850W GP-AP850GM Alınır Mı?

Hocam PSU 3-4 aylık ise alınabilir tabi ki de. Kaldı ki sizin attığınız modeller 1300 lira fark vermek gerektirecek az değil
  4. Bronzface

❌İndirim Bitti! Dark Freezer X94BL 201TL :)

12400F ile uyum nedir
  5. Bronzface

6750 xt , 11400 düşük fps sorunu / hangisinde problem var nasıl bulurum ?

W11 format atsana bi 11.nesil işlemciler için daha verimli.
  6. Bronzface

Cooler Master 600 W MasterBox Rgb Kasa - 1718₺

https://www.cimri.com/pc-kasalari/en-ucuz-aerocool-nighthawk-duo-600w-80-argb-2-x-20-cm-1-x-12-cm-fan-siyah-atx-bilgisayar-kasasi-fiyatlari,600362352 Bu nasıl.
  7. Bronzface

Ekran kartı düşük fps sorunu

değerlerine Msi Afterburner üzerinden bak dediklerimi yap çözüme ulaşman çok mümkün
  8. Bronzface

Stres testi yapabilirsin işlemciye, ekran kartına, memtest yapabilirsin RAMlere. 1664380220 Kesinlikle problem işlemci ve anakartın değişimi ile alakalı değil.
  9. Bronzface

Arkadaşlar ne darboğazı ne saçmalıyorsunuz siz, darboğaz bu kadar FPS düşüklüğüne sebebiyet verir mi az akıl mantık kurban olayım. 1664379937 İşlemci falan değişmene gerek yok aynı kombinasyona sahibim değerlerim senin 4 5 katın cahilce yorum yapılıyor resmen
  10. Bronzface

Dostum başka bir prizde dene sistemi bir ihtimal.
  11. Bronzface

İşlemcinin Boost açık mı? Görev yöneticisinde işlemci kaç Mhz gösteriyor kontrol et.
  12. Bronzface

Nba e nasıl gidebilirim ?

Emim ol bir çocuğun hayalini kırmak hiç hoşuma gitmiyor ama hayat reel gerçeklerden ibaret senin iyiiliğini düşünüyoruz.
  13. Bronzface

İşte sana dediğimde o ya boş vakitlerde basketbol oynayarak anadolu takımlarında bile oynayamazsın.
  14. Bronzface

Çözüldü✓ NZXT H210 Kasa Hakkında

NZXT önermiyorum 3 4 kasasında problem çektim keza malzeme kalitesi çok düşük.
  15. Bronzface

15 yaşında bir çocuğa LeBron James gibi istisnai bir örnek verip onu bu konuda yüreklendirmen çok saçma. Bak dostum burası Türkiye ekonomik koşulları bile Amerikanın 4 5 kat gerisinde, orda tek bir işe odaklanıp aç kalmaman gayet mümkün, Türkiyede yap sadece annene babana yük olursun ki zaten...
  16. Bronzface

Kalan Aylarda Sayısal 50K Mümkün Mü ?

Sen çalışırken mezuna kalma şansın yokmuş gibi çalış.
  17. Bronzface

Dostum 20 yaşındayım senin gibi şimdiye kadar 50 tane arkadaşım oldu lise 1 zamanı Kadir diye bir arkadaşım vardı iyi bir seviyeye gelmişti NBA hayali ile toplam 2 senesini yedi geçen sordum takımını bırakmış çocukluk diyordu bana.
  18. Bronzface

Hiç çalışmadan 100 bin sıralama yaptım EA üzerinde, madem yapabiliyorum o zaman 1 sene daha hazırlanayım diye düşündüm. Ama ben bilmediğim soruları bile hiç strese girmeden elimden geldiğince doğru cevapladım. Hiç çalışmadan 100 bin yapabilmemin tek sebebi güle oynaya bu sınava girmem senden...
  19. Bronzface

Gidemezsin güzel kardeşim 12 yaşında baskete başlamış biri değil bütün odağı derse bütün zamanını baskete verse Avrupanın basit bir takımında bile zor yer bulur. Gerçekçi düşün NBA basketçilerin yüzde 99'u 3 4 yaşındsm itibaren bu spora meraklı.
  20. Bronzface

50 bin için yeterli bu arada, 8 saat ideal genelde daha fazlası çalışma şevkinizi düşürür bu da senenin ortasında verimsiz ders çalışmak demek.
Top Bottom