Neler Yeni

Nba e nasıl gidebilirim ?

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
Merhaba herkese 15 yaşındayım 3 yıldır basketbol oynuyorum ondan öncede basketbol az da olsa oynamıştım ama benim kafamda büyük hayaller var sizce nba oyuncusu nasıl olabilirim hangi altyapılara girmem gerekebilir veya hem dersleri hemde bu nba düzeyinde basketbol çalışmalarını yürütebilir miyim eğer yurutemezsem asıl odağımı derslere çekeceğim

Bronzface

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adar Tunçyüzlü
Gidemezsin güzel kardeşim 12 yaşında baskete başlamış biri değil bütün odağı derse bütün zamanını baskete verse Avrupanın basit bir takımında bile zor yer bulur. Gerçekçi düşün NBA basketçilerin yüzde 99'u 3 4 yaşındsm itibaren bu spora meraklı.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gidemezsin güzel kardeşim 12 yaşında baskete başlamış biri değil bütün odağı derse bütün zamanını baskete verse Avrupanın basit bir takımında bile zor yer bulur. Gerçekçi düşün NBA basketçilerin yüzde 99'u 3 4 yaşındsm itibaren bu spora meraklı.
Bende küçüklüğümden beri meraklıyım aslında şuandada güçlü bir altyapıda oynuyorum 3 yaşında başlasaydım fazladan ne yapmış olucaktım ki önemli olan yetenek ama sen nasıl dersen öyle olsun teşekkür ederim

Bronzface

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adar Tunçyüzlü
Bende küçüklüğümden beri meraklıyım aslında şuandada güçlü bir altyapıda oynuyorum 3 yaşında başlasaydım fazladan ne yapmış olucaktım ki önemli olan yetenek ama sen nasıl dersen öyle olsun teşekkür ederim
Dostum 20 yaşındayım senin gibi şimdiye kadar 50 tane arkadaşım oldu lise 1 zamanı Kadir diye bir arkadaşım vardı iyi bir seviyeye gelmişti NBA hayali ile toplam 2 senesini yedi geçen sordum takımını bırakmış çocukluk diyordu bana.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Efe
LeBron James'in hayat hikayesini okumanı tavsiye ederim.

Bronzface

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adar Tunçyüzlü
LeBron James'in hayat hikayesini okumanı tavsiye ederim.
15 yaşında bir çocuğa LeBron James gibi istisnai bir örnek verip onu bu konuda yüreklendirmen çok saçma. Bak dostum burası Türkiye ekonomik koşulları bile Amerikanın 4 5 kat gerisinde, orda tek bir işe odaklanıp aç kalmaman gayet mümkün, Türkiyede yap sadece annene babana yük olursun ki zaten reşitsen elinde para kazanacağın farklı bir meslek yoksa tek bir işe odaklanamazsın aç kalırsın.

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
15 yaşında bir çocuğa LeBron James gibi istisnai bir örnek verip onu bu konuda yüreklendirmen çok saçma. Bak dostum burası Türkiye ekonomik koşulları bile Amerikanın 4 5 kat gerisinde, orda tek bir işe odaklanıp aç kalmaman gayet mümkün, Türkiyede yap sadece annene babana yük olursun ki zaten reşitsen elinde para kazanacağın farklı bir meslek yoksa tek bir işe odaklanamazsın aç kalırsın.
Ben dersleri bırakıp basketbola çalışacak derecede ***** değilim boş vakitlerimde oynayarak gelistirebilirim belki işler nasıl yururse o şekil ilerleyecegim

Bronzface

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adar Tunçyüzlü
Ben dersleri bırakıp basketbola çalışacak derecede ***** değilim boş vakitlerimde oynayarak gelistirebilirim belki işler nasıl yururse o şekil ilerleyecegim
İşte sana dediğimde o ya boş vakitlerde basketbol oynayarak anadolu takımlarında bile oynayamazsın.

EpicAykut

80+
Merhaba herkese 15 yaşındayım 3 yıldır basketbol oynuyorum ondan öncede basketbol az da olsa oynamıştım ama benim kafamda büyük hayaller var sizce nba oyuncusu nasıl olabilirim hangi altyapılara girmem gerekebilir veya hem dersleri hemde bu nba düzeyinde basketbol çalışmalarını yürütebilir miyim eğer yurutemezsem asıl odağımı derslere çekeceğim
Dostum NBA düzeyinde oynamak istiyorsan çok çok çok çalışman ve çok iyi olman lazım instada görüyorsundur 12-13 yaşındaki çocukları,kolej takımlarında oynayanları o yüzden derslerle çok zor tamamen odağın spor olmalı ve sonunda ne olcağı belli değil özel liseler basket bursu veriyor onları falan deneyebilirsin

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
Dostum NBA düzeyinde oynamak istiyorsan çok çok çok çalışman ve çok iyi olman lazım instada görüyorsundur 12-13 yaşındaki çocukları,kolej takımlarında oynayanları o yüzden derslerle çok zor tamamen odağın spor olmalı ve sonunda ne olcağı belli değil özel liseler basket bursu veriyor onları falan deneyebilirsin
Tamamdır ben en iyisi şuan kendi altyapımda ddvam edeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte sana dediğimde o ya boş vakitlerde basketbol oynayarak anadolu takımlarında bile oynayamazsın.
Doğru

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,631
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Ayırt edici bir yeteneğinin olması lazım ya da hayvan gibi disiplinli olup hayvan gibi çalışman lazım kendini çok fena geliştirmen lazım derslerden kısıp basketbola odaklanmalısın

Bronzface

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adar Tunçyüzlü
Emim ol bir çocuğun hayalini kırmak hiç hoşuma gitmiyor ama hayat reel gerçeklerden ibaret senin iyiiliğini düşünüyoruz.

Top Bottom