Arama sonuçları: *

1. I

rtx 3060 12 gb furmark test

Merhaba cümleten iyi formlar rtx 3060 12gb zotac ekran kartına sahibim googledan furmarkı indirdim ve çalıştırdım "benchmarking" testini başlattım. ekran kartı 75-76 dereceleri gördü ve puan 6200 çıktı aynı ekran kartıyla başka sayfalarıma baktığımında puanlar 8000 civarı gözüküyor ve ekran...
  2. I

Çözüldü✓ EKRAN KARTIM ÇIKMIYOR

Cözdüm beyler ekran kartının 2 pimi varmış :D 1 ini sonradan fark ettim
  3. I

Dosya büyüklüğünden atılmıyor, bilgisayarın arka yüzüne bakan kısmı çıkık ön yüzüne bakan kısmı içerde durum bu soketi açamıyorum veya kapatamiyorum
  4. I

Geri oturmuyor sadece yukarı doğru hareket ediyor sanırım bozdum
  5. I

Söktüm zaten cikan tarafı o kısım 1671806318 Sabitleme mandalini şuan hareket ettiremiyorum içine çökük
  6. I

Kanka pimi çektim ardindab ekran kartını çektim ama çıkmıyor yarışı içerde kaldı fazlada kurcalamak istemiyorum
  7. I

Ekran kartının yarısi çıktı yarısı ise içerde kaldı çıkaramıyorum napicam ekran kartını soketide oynamiyor
  8. I

3-3,5 K Monitör tavsiyesi

3-3,5k arası monitör tavsiyesi istiyorum hz benim için önemli curved olursa iyi olur bütçeyi biraz zorlayabilirim.
  9. I

10.000TL'ye kadar Laptop önerisi TFT oynamalık günlük işler için

Oyun diyo kanka dahili grafik var 🤣
  10. I

12 k sistem önerisi?

İkinci el güvenilir değil kanka mining kafe kartları.
  11. I

12 k sistem önerisi?

3050 bin performansini güzel mi çünkü birazcık araştırdım ve biraz acemi gibi.
  12. I

12 k sistem önerisi?

12000 bandında sistem arıyorum. Daha düşük fiyat olurda daha iyi olur. Yardımcı olursanız sevinirim.
  13. I

AMD 3100 GTX 1060 alınır mı

Ne onerirsin
  14. I

AMD 3100 GTX 1060 alınır mı

AMD 3 3100, GTX 1060 6 gb ddr4 16 ram ssd,power,anakart,kasa hepsi dahil 9.400 alınır mı
Top Bottom