Arama sonuçları: *

1. H

İMEİ ATMA İŞLEMİ

Çok teşekkür ederim beyler.
  2. H

Öneri KABLOSUZ İNTERNET SAĞLAYICISI

Kanka 20 gb yetmez yaa imkansız
  3. H

Öneri KABLOSUZ İNTERNET SAĞLAYICISI

Merhaba dostlar, Memlekette uzun süre kalıcaz gibi gözüküyor. İnternet alt yapısı olmadığı için kablosuz internet sağlayıcısı arıyorum. Çok pahalı olmadıkça önerilerinizi bekliyorum (Süperbox gibi)
  4. H

Dolar acaba ne zaman düşmeye

Penguenler uçmayı öğrendiği zaman...
  5. H

Korona (Covid-19)

Bu Bu soruya cevap vermek zor. Çin gibi önlemimizi alıp duyarlı bir vatandaş modeline bürünürsek. 1 ay içinde virüsün yayılmasını durdurabiliriz. Geri kalan vakitlerde ise virüsün enfekte ettiği vatandaşları tedavi edebiliriz.
  6. H

Korona (Covid-19)

Önlem almadan sokağa çıkıp her kapı koluna tutacaklara virüsü yayan insanların dikkatsizliği , vatamdaşın virüsü oyuncak sanması gibi sebepler virüsün hızla yayılmasına neden oluyor.
  7. H

Korona (Covid-19)

Kanka bu devletlerin yardımlaşma gücüne bağlı biraz da ama bu aşının patentini alıp paralı yaparlarsa biraz uzun sürer gibi geliyor.
  8. H

Korona (Covid-19)

Eski bir sağlık öğrencisi olarak Türkiye gündeminde olan "Corona" ile ilgili merak ettiklerinizi bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışıcam sorular paylaşa paylaşa azalır. ?
  9. H

IOS Iphone 6 Ekran Sararması

Kanka bu sorun uzun kullanımlar sonucu oluşuyor. Pek bi zararı olmaz ama rahatsız ediyorsa değiştir. Değiştirirken de garantisi yoksa telefonun 300-400 lira verme git kadıköyde tahtakale de değiştirt.
  10. H

İphone se batarya önerisi

Deji batarya iyidir. İstanbuldaysan tahtakale ye git piyasada çok batarya var arayıp bulabilirsin.
  11. H

İMEİ ATMA İŞLEMİ

Merhaba dostlar, Benim Xiomi Mi9 T Pro telefonum var ve bu telefona imei attıracağım. İmei attırma işlemi sonrası telefonumda ki veriler silinir mi ? Cevaplarınız için teşekkür ederim.?
Top Bottom