Arama sonuçları: *

1. M

Yarın ki Canavarın işlemcisi belli oldu

@Abdullah Hacıgül reis siyasete gir felaket algıcı olur senden iyi yönlendirirsin insanları
  2. M

DA YENİ SISTEM VALO 585 FPS

ya sen ne zekisin reis 3070 unutun diyor bide adam kendi söyledi ya zaten değil diye
  3. M

Bediüzzaman Said Nursi Risale-i Nur Konuları Açacağım

keşke bu inceliği bütün atalarımıza peygamberimize ve kitabımıza yapılan hakaretlerede gösterseniz
  4. M

reis tam 24:00da komple foruma ucundan göstersen
  5. M

1 euro 20 TL geçti dayı 20.319,78 TL eder 30 binlik kasa mı bekliyon fp de ?
  6. M

bu kadar fazla reklama gerek var mı bilemedim 50 100 bin abonesi olanlar bile böyle yapmıyor
  7. M

🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ YENİ SİSTEM BUGÜN YAYINDA🔥🔥

hadi atsana bi çok merakettim hangisi 1675426052 AMD İSE 6700 aşşası deil nvidia ise 3060ti aşşası deil bence net
  8. M

6600 bu fps mi veriyor dostum god da =???
  9. M

3060ti ve 3070 ekran kartı diyenler var i3 e dalga mı geçiyonuz siz ? he
  10. M

ViewSonic 144 hz 2 k ips VX2758-2KP-MHD 4500 TL'ye 2 .EL ALINIR MI

ViewSonic 144 hz 2 k ips VX2758-2KP-MHD 4500 TL'ye 2 .EL ALINIR MI @Abdullah Hacıgül MONİTÖR piyasasına hakim olan arkadaşlar yazarsa sevinirim saygılar https://www.viewsonic.com/tr/products/sheet/VX2758-2KP-MHD
  11. M

INTEL İ3-12100F ASUS DUAL RTX 3060 512 GB M2 16 GB 3200 MHZ DDR4 Hazır Sistem

beyler ruh hastasımısınız ya adam istese bu kadar reklam yapamaz DA FORUM burası 1 tane konuya yazsanıza beyler saygılar
  12. M

🔥 PC HOCASI YENİ SİSTEM 🔥

bi bak da öyle aç bidakine daha iyi olur bence saygılar iyi günler
  13. M

🔥 PC HOCASI YENİ SİSTEM 🔥

şu konu açma merakınız efsane ya hocam görmüyon mu kabak gibi ana sayfada paylaşmış çocuk zaten
  14. M

tamamda şey gibi ana sayfada gözküyor sistemlerin paylaşımı onu gördüğün halde niye konu açıyorsun küçük çocuklar olur ya açar yaşını başını almış adamsın gerek mi var
  15. M

@Kürşat Kütükçü buyur güzel kardeşim bak konusu var burda buraya yaz açma herşeyin konusunu çifter çifter her yerde konun var ya forum forum geziyorsun
  16. M

📢 Donanım Arşivi Yeni Sistem Tarihî Belli Oldu 📢

sıkıntım yok millet konu açıyor senden önce gidip göre göre açıyon bide ilkleri seviyorsun ghaliba
  17. M

📢 Donanım Arşivi Yeni Sistem Tarihî Belli Oldu 📢

kardeşim niye herşeyin konusunu açıyon ya sen her açtığının konusu var zaten 7 24 bekliyormusun anlamadım
Top Bottom