Arama sonuçları: *

• Users: tunalaman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Gaming klavye önerisi

1500tl'ye kadar gaming klavye arıyorum. 1-HyperX Alloy Core RGB Membran Klavye TR HX-KB5ME2-TU 2-RAZER ORNATA V3 X TURKÇE KLAVYE 3-STEELSERIES APEX 3 TKL TÜRKÇE RGB Gaming Klavye Bu 3 model arasında kaldım bunlardan ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz hangi modeller? Teşekkürler.
  2. T

İphone 11’den s23 fe’ye

Merhabalar. Halihazırda İphone 11 64gb kullanıcısıyım. Malum Apple yazılım güncellemeleri ile performans düşüşü pil yetmezliği ve kamera nedeniyle Galaxy s22 yada Galaxy s23fe’ye geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Birde s22 mi s23fe mi? Saygılar. Teşekkürler.
  3. T

Öneri Msi vigor gk20 vs gk30 vs g123

bu 3 klavye arasında kaldım pahalı olanların gk20’ye göre çok bir üstünlüğü var mıdır? uzun süre kullanmak istiyorum.
  4. T

1400 TL Kulaklık Önerisi

1400tl’ye kadar kulaklık arıyorum. Bu 3 modeli beğendim ama belki daha iyileri vardır. Fps oyunları oynuyorum. Uzun süre kullanmak istiyorum. Mevcut kulaklığımın derileri soyuluyor.
  5. T

Termal macun öneri r5 3600

ikisi arasinda kaldim. acaba fiyat farkina deger mi? r5 3600 ile snowman t6 kullaniyorum. tesekkurler
  6. T

1660 super itopya değişim iade

arkadaşlar merhaba asus ekran kartımı çok ısındığı ve fanı yalpaladığı için garantiye göndermiştim. yaklaşık 25 gün sonra yani bu gün aradılar fanı değişmesi gerek ama elimizde yok biz size bir belge ile geri göndericez aldığınız yere iade veya değişim talep edebilirsiniz dediler. itopyadan...
Top Bottom