Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Solidworks 2021 hata

yeni bir çizim yapıcakken oluyor onlarda çizim yapmadan oluşuo daha L enter bir yere tıklamada gezdirince ekranda
  2. A

Yardım Solidworks 2021 hata

SolidWorks 2021 preminum korsan indirdim acaba indirirken bir şey mi yaptm. Böyle bir hata ile karşılaşıyorum lise 3 öğrencisiyim evde kendimi geliştirmek için indirdim.
  3. A

Öneri Ea play indirimi hangisini önerirsiniz

Ea play i Steam den mi yoksa kendi sitesinden almak mı mantıklısı
  4. A

Mavi Ekran Durduk yere mavi ekran

PC durduk yere mavi ekran veriyor sıklık tamemen rastgele mesela orijinal GTA oynarken arkadan şarkı açayım dedm alt tab yapıp opera tıkladım dondu gitti sonra forza da oldu aynısı sonnra bir süre olmadı demin PC yeninden başlatacak dım yeniden başlata tıkladım dondu kaldı mavi ekran ile yeniden...
  5. A

Yardım gamepower mihawk gelen ses

Evet mikrofon çok iyi
  6. A

7.1 olayı nasıl yaptın
  7. A

Eve gidince kontrol ederim
  8. A

Ne alakası var çözemedim ama kapanmıyor sanırım bütün modlara baktım
  9. A

Başlıkta olduğu gibi mihawk kulaklık daha dün elime geçti ve kulaklık kulkanırken eger bir ses açık defilde arkadan ince cızırtı sesi geliyor ve 7.1 aktif nasıl ederim driver indirdim de bişi anlamadım degişkilik olmuyor gibi geliyor
  10. A

Programsiz Windows Etkinleştirme Virus Olabilir Mi

hangi siteyi önerirsiniz
  11. A

windows 10 pro için key

bilgisayarı sıfırlayınca gidiyor mu
  12. A

Valorant Aim Geliştirme Programı

kendinin nasıl geliştirdigini göstererek daha güçlü düşmanlar yaratıyor
  13. A

windows 10 pro için key

oem oldugu nerden anlaşılıyor
  14. A

windows 10 pro için key

forum da bir kaç yazıya baktım kısaca CMD . PTT AVM ve başka sitelerden alınan var sizce hangisi tercih etmeliyim CMD lerde başka sunucuya bilgi gönderiliyor deniyor sitelerde ie oem olmadıgı format sonrası gittigi deniyor (bildigim oem ler anakart a gömülür)
  15. A

İki kulaklık arasında kaldım yardım

Asus tuf gaming h3 7.1 ile razer blackshark v2 x arasında kaldım fiyatları yakın benim için mikrofon ve ses yüksekliği önemli Sizce hangisi tercih etmeliyim (başka öneriler de alabilirim Max 800-900 e)
  16. A

Yardım Rtx 3060 boşta 60 derece

45 yeterli midir
  17. A

Arayüz farklı ama fan speed 0 yazıyor 1666459357 Fan speed 0
  18. A

Evet 1666459075 Ekran kartı zotac
  19. A

Ekran kartı boşta 60 derece normal değil gibi sebebi nedir acaba virüs vs yok korsan bişi indirmedm 2 farklı virüs uygulanmasından baktırdım. Yük altında ise Max 71 oluyor furmark da(fotograf boyutu büyük oldugu için mozaik attım
Top Bottom