Neler Yeni

Programsiz Windows Etkinleştirme Virus Olabilir Mi

Nodorxix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin
Programsiz Windows Etkinleştirme Diye Bir Video Gördüm Bu 3 Kodu Yazinca Cmd Ye Windows Etkinleşiyor Kodlardan Anlayan Bi Arkadaş Varsa Virus Olup Olmadiğini Söleyebilir Mi Windows Defenderle Tam Tarama Yaptim Virus Yok Gösteriyor Görev Yöneticisindede Şüanlik Anormal Bir Şey Yok Gece 12 De Etkinleştirdim - Konu Hakkinda Bilginiz Yoksa Yanliş Bilgi Vermeyin Lütfen

slmgr.vbs /ipk TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
slmgr.vbs /ato
slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
tabii ki de virüs sen bu kodlarla kmspico indirmiş gibi oluyorsun bi farkı yok sunuculara bağlıyor seni yani arkaplanda senden veri alabilir bilgisayarın daha performansız olabilir vs. 20-30 tl ver key al kafan rahat olsun değmez böyle şeylere bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

örnek şöyle bırakayım ayrıca piyasadaki kmspico ların hepsi sonradan ellenen yükleyenin kendi insafına kalmış virüs barındıran şeyler
1650517836548.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
liveforspeed
Bu yöntem programla yapmaktan belki daha temiz ama bilgisayar bir değil de iki ayda kağnıya döndü. Gene format attım daha da yapmam böyle şeyleri.

Ahmet 663

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet selek
tabii ki de virüs sen bu kodlarla kmspico indirmiş gibi oluyorsun bi farkı yok sunuculara bağlıyor seni yani arkaplanda senden veri alabilir bilgisayarın daha performansız olabilir vs. 20-30 TL ver key al kafan rahat olsun değmez böyle şeylere bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

örnek şöyle bırakayım ayrıca piyasadaki kmspico ların hepsi sonradan ellenen yükleyenin kendi insafına kalmış virüs barındıran şeyler
Alıntıyı görüntüle
hangi siteyi önerirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,911
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom