Arama sonuçları: *

1. mexsez

Çözüldü✓ mavi ekran whea_uncorrectable_error

Tekrardan merhaba şu an itibarıyla sorunum çözüldü işlemcim değiştirildi sorun işlemcideymiş dönüş yapmamın geç olması sebebi son mesaj attığım tarihten itibaren iki defa daha teknik servise göndermem ilk gönderişimdi maalesef sorunumu çözmediler AMD cool'n quite diye bir ayarla ilgili olduğunu...
  2. mexsez

Aldığım yerle konuştum ve tekrar göndereceğim bu sefer bana mavi ekran alıp almadıklarıyla ilgili video ve fotoğraf paylaşacaklarını söylediler bu sistemin donanımsal bir problem olmadığını kanıtlamak için ayrıca oyunları da deneyeceklermiş mavi ekran alıyorlarsa farklı parçalarla tekrar...
  3. mexsez

Aldığım yere göre anladığım kadarıyla testlerde bir sorun çıkmadığı sürece bu donanımsal bir sorun değil bunu ortaya çıkarmanın bir yolu var mıdır? Bana tekrar göndersem bile yine böyle geri gelir dedi çünkü testlerde bir problem çıkmamış pek bilmediğim için soruyorum testlerde problem...
  4. mexsez

Arkadaşlar az önce teknik servisteki arkadaşla konuştum anydesk ile sistemime bağlandı aida64 testi yaptı ve bir sorun gözükmediğini söyledi bu hatanın benle alakası olabilir mi testlerden düzgün çıkıyor sonuçta ve egzoz fanım bi dönüyor bi dönmüyor dönmeye çalışıyor dönemeyince duruyor kargoda...
  5. mexsez

Teknik servisten bugün elime ulaştı daha önce aradım arızalı bir parça olduğu yetkili serviste olduğu söylendi bende hangi parça olduğunu sordum. RAM dediler bende RAM için testlerimi yaptığımı bir soru çıkmadığını söyledim oda bir dakika deyip beni beklemeye aldı sonra başkası açıp sistem yavaş...
  6. mexsez

Hocam buzamana kadar bana zaman ayırıp yardım ettiğin için çok teşekkür ederim aldığım firmayla konuştum teknik servis için onlara göndermeye karar verdim muhtemelen bir iki hafta sistemden haber alamayacağım bu yüzden pek göndermek istememiştim ama sorunun benim halledebileceğim bir şey...
  7. mexsez

15 dakikadan biraz fazla yaptım ama
  8. mexsez

Hocam işlemcim çok çabuk ısınıyor kontrol etmek için MSI Afterburner indirdim oyuna giriyorum 70 küsur hemen bir dakika içinde 80 civarı 80'nin altına inmiyor 85 oldu ve bilgisayar kendini yeniden başlattı BIOS'tan fanlarımın hızını arttırmak istedim kasamın önünde üç fan ve bir de stok işlemci...
  9. mexsez

Hocam bazen işlemcinin ön planda olduğu Online oyunlarda bilgisayar kendini yeniden başlatıyor ekran kartının daha ön planda olduğu oyunlarda ise bir hata almadım şu ana kadar olay işlemcimde olabilir mi bunu test etmemin bir yolu var mı?
  10. mexsez

Hocam denedim hatayı aldım testlerde temiz çıktı 2 saat kadar Dark Souls oynadım bir hata almadım.
  11. mexsez

Merhaba dün gece RAM'lerden biriyle dendim ve hatayı aldım bugün diğeriyle deniyecektim ama birisi bana Memtest'te RAM'larin birlikte soru çıkarmadan çalışabileceğini söyledi o yüzden tek tek mamtest yapcağım hata verenle başlatayarak ayrıca mavi ekran vermeden bilgisayarım kendini yenidende...
  12. mexsez

Tamam başlıyorum
  13. mexsez

Tam olarak anlamadım RAM'lerden birini çıkarcağım hata alırsam diğeriyle yine tek RAM devammı edeceğim.
  14. mexsez

Tamamdır 1678824976 Yine aldım dosyayı paylaşıyorum https://drive.google.com/file/d/1413Dpe4MLBw43RFugNXg80HEdqOYC8VV/view?usp=sharing
  15. mexsez

İşlemi yaptım BIOS da gözüme bir şey takıldı onu sormak istiyorum Precision Boost OverDrive diye bir bölüm var Auto kapatmalı mıyım?
  16. mexsez

Şimdi başlayacağım ama bir şey paylaşmayı unutmuşum FurMark ve Prime95 testi aynı anda yaptırmıştım 15 dakika kadar bir sorun olmadığı için programları kapattım ve aynı mavi ekranı yedim daha sonra bir daha iki testi yaptım 20 dakika kadar ama mavi ekran almadım.
  17. mexsez

Sizce ne yapmalıyım teknikservis için aldığım yerle iletişim kurmalımıyıım.
  18. mexsez

Adaptör bugün elime geçti önceki hatalarda bir ilgisi yok ama şimdiki için bir şey diyemem. Kuruyorum
Top Bottom