Arama sonuçları: *

1. J

Gaming gen tr guvenilirmi?

içini ferah tut yüzbinlerce abonesi olan kanalar boşuna gaming gen tr sistem çıkarmıyor
  2. J

Gaming gen tr Hazır sistem aldım çalışmıyor

ekran kartı ve anakart baglı olan psu kablolarını çıkar tak yap belki herhangi biri temasızlık yapıyordur aksi halde iade et ugraşma sorun psu da ise sana büyük sıkıntı yaratabilir
  3. J

Klavyemdeki̇ Tuşlar Sola Kaydi

KLAWYEMİN ALTTAN 2 SIRASINDAKİ TUM TUŞLAR 1 TUŞ SOLA KAYDI ÖRNEGİN B YE BASIYORUM V YAzIYOR Ö YE BASIYORUM M YAzIYOR KLAWYE DİLİ VE YA BİLGİSAYARLA ALAKALI BİR PROBLEM DEGİL BAŞKA KLAWYE Yİ DENEDİM BU SORUNLARI YAŞAMADIM BİLGİ SAHİBİ ARKADAŞLAR YAzARSA SEVİNİRİM.
  4. J

KLAWYEMDEKİ TUŞLAR SOLA KAYDI

KLAWYEMİN ALTTAN 2 SIRASINDAKİ TUM TUŞLAR 1 TUŞ SOLA KAYDI ÖRNEGİN B YE BASIYORUM V YAzIYOR Ö YE BASIYORUM M YAzIYOR KLAWYE DİLİ VE YA BİLGİSAYARLA ALAKALI BİR PROBLEM DEGİL BAŞKA KLAWYE Yİ DENEDİM BU SORUNLARI YAŞAMADIM BİLGİ SAHİBİ ARKADAŞLAR YAzARSA SEVİNİRİM
  5. J

ACİL YARDIM !!!! Klawyemdeki Tuşların Yeri Degişti

klawyeyi sildim aygıt yöneticisinden sonra tarama yapıp yeniden bagladım aynı sorunu hala yaşıyorum şu an başka klawyeden yazıyorum bu sorun şuan kulandıgım klawyede yaşamıyorum klawyeyle alakalı bi problem oldugunu düşünüyorum
  6. J

ACİL YARDIM !!!! Klawyemdeki Tuşların Yeri Degişti

normal bi gün okul dönüşü bilgisayara oturdum youtube takılayım derken klawyemin alt taraftaki 2 sıradaki tüm tuşların 1 tuş sola kaydıgını fark ettim örnegin b ye basıyorum v yazıyor ve ya alt a basıyorum başlat açılıyor bu konuda bilgisi olan varmı [not: klawyenin markası xpg sumoner...
  7. J

Çözüldü✓ Razer Blackshark v2 usb alınır mı?

çok merak ediyorum sen hangi kafayı yaşıyorsun nasıl bir c2 fanatigisin çogu forumda balcshark usb c2 den daha iyi tutulmasına ragmen gelmiş burda c2 gibi 1200 tl lk bir kulaklık ile 4000+ artics 9 u bir tutuyorsun knk ne kulanıyon söyle bizde kulanalım
Top Bottom