Neler Yeni

Çözüldü✓ Razer Blackshark v2 usb alınır mı?

Jozefaros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMİN ELKAAN
Güle güle kullan, Artis 7 fiyatı dışında güzel kulaklık. Normalde C-II'nin rakibi Arctis 9.
çok merak ediyorum sen hangi kafayı yaşıyorsun nasıl bir c2 fanatigisin çogu forumda balcshark usb c2 den daha iyi tutulmasına ragmen gelmiş burda c2 gibi 1200 tl lk bir kulaklık ile 4000+ artics 9 u bir tutuyorsun knk ne kulanıyon söyle bizde kulanalım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
çok merak ediyorum sen hangi kafayı yaşıyorsun nasıl bir c2 fanatigisin çogu forumda balcshark usb c2 den daha iyi tutulmasına ragmen gelmiş burda c2 gibi 1200 TL lk bir kulaklık ile 4000+ artics 9 u bir tutuyorsun knk ne kulanıyon söyle bizde kulanalım
Ben kendi kullanıcı deneyimimi aktarıyorum. O diğer forumdaki kafasızlar gibi ve senin gibi 4000 liralık kulaklık diye sırf fiyatından ötürü ezbere konuşmuyorum. Kullanmadığınız ve hayatınız boyunca kullanamayacağınız ürünler hakkında fiyatına bakarak yorum yapmaya devam et ki kendine yakışanı yap, çocuk. Giydiği donu kendi alamayan biri bana gelip ne kafası yaşıyorsun diyemez. Sen paran olunca ileride para kazanınca git v2 al, cahilce mutlu mutlu yaşa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,634
Üyeler
152,711
Son üye
emreerdal
Top Bottom