Arama sonuçları: *

1. Uchiha sasuke

Sistem nasıl olmuş ?

Kanka o dediğin illa olur adam beğenmediği 1 kere kullandığı kalitesiz ürünü için hepsini geneller o yüzden fazla takma biraz araştırman yeterli olcaktır forumlara bak sıkıntı yaşayanlara bak en önemlisi senin içine yatması çünkü bu sistemi sen kullanıcaksın adam değil ayrıca milletin onu alma...
  2. Uchiha sasuke

Volvo xc60 d4 geri vitese takınca kamera açılmıyor

Kamera açılmıyor derken arada açılıyor tuştan basınca açılıyor
  3. Uchiha sasuke

Volvo xc60 d4 geri vitese takınca kamera açılmıyor

Geri vitese takınca normalde kamera açılıyordu şuan açılmıyor Volvo xc60 d4 geri vitese takınca kamera açılmıyor
  4. Uchiha sasuke

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

İyi güzel de abicim açıyorum fsr ultra kalite neyse artık görüntü çamur oluyor hadi onu geçtim yazılımı gerçekten rezalet adamlar gidip yazılımı düzeltse gerçekten daha güzel şeyler başarıcaklar ben uzun zamandır amd kullanıyorum çok üzülüyorum gerçekten pontansiyeli yüksek bir marka ama...
  5. Uchiha sasuke

Geçici ehliyetle ceza yenirse ehliyetin iptal edilmesi söz konusu mu?

Geçici ehliyet ile ceza yenirse ehliyetin iptal edilmesi gibi bir durum söz konusu mu? veya herhangi bir sorun yaşanır mı?
  6. Uchiha sasuke

Adrenalin Edition 24.1.1 sürümü sonrası fps yükselişi

super resolutionu açmamız gerekiyor mu bana görüntü modu uygun değil falan o tarz bir şey dedi 1706815014 dostum zaten amaç fpsin artması sen niye bu kadar tilt oldun kendi kendine allah ne verdiyse açıcak tabi adam fps yükseliyor mu asıl soru bu adam sana gidip afmf testi mi yapıcak bunlar...
  7. Uchiha sasuke

1.2m TL'ye Alınabilcek Araçlar (Dizel)

ben sürmedim daha önce hiç yani pek bilgim yok araç hakkında ondan sormak istedim sürsem zaten sormama gerek kalmazdı
  8. Uchiha sasuke

hocam dizel benzin lpg fark etmez dizel olcak mecbur 1706556597 hocalarım şimdi şöyle bir şey var araç çok yatıyor sanki videolarını izledim biraz kayma eğilimi var gibi yani hiç kullandınız mı nasıl hissettirdi size passat daha iyi viraj alıyor gibi ama
  9. Uchiha sasuke

F30 a pek olumlu bakmıyorum hocam
  10. Uchiha sasuke

Suv kullandım daha önce güzel his ama fark etmez güzel bi araç nasip olsunda suv yada sedan fark etmez 1706134543 hocam gönül ister benzin ama gittiği km ve şehir içi yakıttan illallah ettirir LPG derseniz benzinli araba alıyorsan benzinde kullanıcaksın (bence)
  11. Uchiha sasuke

hocam 200sx gönül isterdi nfsde falan oynuyorduk ama reele bakınca pek oyun gibi değil hahahha eski araç + benzin zaten eski olmasından kaybediyor alanı satanı fazla değil alsam kime satıcam ne kadara satıcam belli değil yani ondan kısacada daha kolay satılcak sağlam arıza çıkarmayan araç...
  12. Uchiha sasuke

malesef dizel lazım hocam benzin çok yakıyor
  13. Uchiha sasuke

hocam biraz baktım ama 1.5m düzgünleri kmsi çok araç almak istemiyorum sonra sıkıntı çıkarmaya başlıyor araç gerek yok kazalı belalı araba alırsanda satarken uğraşıyorsun
  14. Uchiha sasuke

Hyundai Tucson VW Tiguan VW Passat düşünüyorum sizce ne olabilir SUV yada sedan bagajı çok küçük olmamak ve 100.000 Km civarı şartıyla bu tarz araçlar bakıyorum önerilerinizi bekliyorum
  15. Uchiha sasuke

Gta online nasıl para kasılır?

Hocam bu güvenilir bir şey mi çünkü hesaba giriş yapıyorlarmış
  16. Uchiha sasuke

Gta online haos workshop nasıl açılır ve para kasma yöntemleri

Arkadaşlar haos workshop nasıl açılır bilen var mı ve para kasma yöntemleriden bahseder misiniz?
  17. Uchiha sasuke

Sağlam dış lastik önerisi

çok sağ olun hocam alınca foto atarım unutmazsam
  18. Uchiha sasuke

iç lastik tercihim nasıl olmalı iç lastikte bakabilir misiniz?
  19. Uchiha sasuke

hocam 26*1.95 ama büyütmek lazım çünkü bu boyutta dış lastik bulamıyorum daha önce cstnin aldım 1820 sanırım kodu dişleri çok çabuk bitti niyeyse sağlamda gözüküyordu aslında
  20. Uchiha sasuke

1600
Top Bottom