Arama sonuçları: *

1. Oguzhanİptes

AMD Ekran Kartında En Son Ne Zaman WattMan Aldınız?

Benim kart veya yazılımından kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama arada yeşil&pembe gibi dikey 2-3 cm genişliğinde bazende ekranın üst yarısının tamamında yine yeşil bazen pembe renk değişikliği oluyor ama o çok kısa sürüyor 0.5 saniye bile değildir. Büyük ihtimal yazılımsal bir sorun önceden bu...
  2. Oguzhanİptes

AMD Ekran Kartında En Son Ne Zaman WattMan Aldınız?

Bir ara sürekli alıyordum ama 22.3 ve 22.5 sürümlerinde uzun süre almadan kullandım kartım rx570
  3. Oguzhanİptes

15bin Laptop Öneri İş+Oyun

HP victusun menteşeleri çok ünlüdür. Youtubeden görebilirsin, rahatsız edici derecede fazla sallanıyor ve durmak bilmiyor ama yeni kasada düzeltilmiş olabilir araştırmanı tavsiye ederim. Rogun kasa kalitesi çok iyi kullandım. Gözüm kapalı tercih ederdim.
  4. Oguzhanİptes

AOC G2590FX 25 inç mi Viewsonic 23.8" VX2418-P-MHD

Aoc tn panel viewsonic va panel, tn panelin renk kalitesi düşük, ghosting takıntın varsa tn panel daha hızlı olacaktır. Günlük işlerde VA'nın daha iyi olacağını düşünüyorum.
  5. Oguzhanİptes

Arkadaşlar hangi Rx 570 modelini almalıyım?

Max 72-75 arası gördüm. Csgo, Dota, Valorant, Rainbow Six Siege gibi e spor oyunları, Tomb Raider, Dirt 2.0, Euro Truck oynadım genelde.
  6. Oguzhanİptes

armor soğutmasını küçümseyen çok ama bu bloğa ve fanlara rağmen şaşırtıcı sonuç veriyorlar.
  7. Oguzhanİptes

Armor'da 72 dereceyi geçemedim. Tercih edeceksen göz önünde bulundur.
  8. Oguzhanİptes

2 Laptop Arasında Kaldım Hangisi Alınır ?

Kasa olarak matebook daha iyi ama işlemci hakkında aynı şeyi söyleyemem. Ne iş için kullanacaksın ? Eğer ödev gibi hafif işlerse şık olduğu için huawei. Ek olarak huaweide ram yükseltmesi yapılamıyor. Uzun süreli kullanacaksan Lenovo daha mantıklı.
  9. Oguzhanİptes

5K Ödüllü cs turnuvası için adam lazım

Rank nedir ?
  10. Oguzhanİptes

Öneri Bu telefon adam olur mu ?

Batarya + custom romla adam olur. Zaten çoğu custom romlar az yer kaplıyor firmalar gibi gereksiz uygulamalarını doldurmadığı için.
  11. Oguzhanİptes

Rehber iPhone SE 2020 Neden Alınmaz?

120hz veya 90hz telefon ekranların pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorsan deneyimlememişsin demek. PC olup olmaması hz yüksekliğinin avantajını öldürmüyor. XD 60hz apple ekranını övmeye davam
  12. Oguzhanİptes

Cs go prıme al dıyo ve xp vermıyo mac sonu

sıkıntı yok yeni güncelleme geldi.
  13. Oguzhanİptes

Kullanmak isteyene %75 indirim kuponu vereceğim

AHAHSHHHSHA yok oyun zaten kaliteli değil ama kütüphanesini genişletmek isteyenler için söyledim XD
  14. Oguzhanİptes

Kullanmak isteyene %75 indirim kuponu vereceğim

Basit oyunlar severim ama ilgimi çekmeyen bir oyun var %75 indirimli WireNet kuponu isteyene veririm.
  15. Oguzhanİptes

Başlat menüsünde görüntü bozulması?

Çözülecek bir şey değil ki pixel logoyu göstermek için öyle yanıyor sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
  16. Oguzhanİptes

Valorant BERBAT Bir Oyun (Herkes Aynı Fikirde Olacak Değil)

Ben CSGO vb. oyunları satranç gibi görüyorum her hamlen bir sonraki adımı etkiliyor. Gerçek hayatta da karar verme yetimizi ve hızını geliştirdiğini düşünüyorum. Hayatta sadece oyun oynamak tabi ki yanlış. Film dizilerden oyun oynadığım kadar zevk alamıyorum maalesef.
  17. Oguzhanİptes

Android 5000-6000 TL Telefon Önerisi

Sadece konuşmak ve sosyal medya için hantal bir telefon tercih etmeyin bence. Mi 10t Pro ağır ve kalın kalıyor. Yüksek hz'li tercih etmeniz daha avantajlı olur.
  18. Oguzhanİptes

Başlat menüsünde görüntü bozulması?

Yeni fark ettim bende de var bu. Yazılımsal duruyor.
  19. Oguzhanİptes

3000-4000Tl Arası telefon önerisi

Realme 8 serisi gelecek göz onunde bulundur bence. Fiyatlar ne bilmiyorum ama pro olanında 108 mp kamera olacak kaliteli çekim yapacağını düşünüyorum ( her şey mp değil biliyorum. )
  20. Oguzhanİptes

rx 570 amd 3 2200g pc

Googleden rahatça bu bilgiye ulaşabilirsin.
Top Bottom