Arama sonuçları: *

1. üzgünkadir

ALMANYA'DAYIM BİLGİSAYAR TOPLAMAK İSTİYORUM

Hayır dayı devlet parasıyla 😂😂😂 1702300744 Hocam çok yardımcı oldun çok çok teşekkür ederim 1702300776 Hocam çok yardımcı oldun çok çok teşekkür ederim hocam size de çok çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için 1702300885 Hocam dil en önemli etken bence sadece iş bularak gelen...
  2. üzgünkadir

İyi günler hocam b1 seviyesine kadar 3 ay boynca evde düzenli çalışarak ulaştım sonra kursla olur.
  3. üzgünkadir

Hocam toplama işlerınden pek anlamıyorum böyle hazır bi sestem arıyorum güzel bir fiyata şu bıraktıgım linkteki kasa olumlu değil mi? 1702129910 Hayır hocam hiç kullanmadım masaüstü olursa daha makul olur
  4. üzgünkadir

Hemen atıyorum hocam 1702128085 https://www.otto.de/ https://www.mediamarkt.de/ 1702128149 Monitor dahik yaparsak cok güzel olur hocam
  5. üzgünkadir

Teşekkür ederim hepimiz İnşAllah
  6. üzgünkadir

Profili TRdeyken yapmıştım 😂 yeni yerleştim hocam.
  7. üzgünkadir

dostalarım iyi günler almanyada yaşıyorum ve bilgisayar toplamak istiyorum burada yaşayan arkadaşlar varsa nereden alabilirim.veya almanyaya kargo,burda alabileceğim bir firma varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim. NOT: şöyle bir sistem de buldum (1000 euro bütçem var)...
  8. üzgünkadir

PCMİ SATMAK İSTİYORUM FAKAT FİYATI NEDİR?

Yardımcı olan tüm forum kullanıcılarına teşekkür ediyorum
  9. üzgünkadir

PCMİ SATMAK İSTİYORUM FAKAT FİYATI NEDİR?

DOSTLARIM HAYIRLI GÜNLER KOLAY GELSİN YRĞENİMİN PCSİ 5-6 AY ÖNCE ALINMIŞ LİNKİ ŞU SAMSUNG MONİTOR İLE İKİNCİ EL ORTALAMA NEKADARA İLANA KOYULMALIDIR HAKKI NEDİR? Monitor; SAMSUNG TD 310...
  10. üzgünkadir

SİSTEMİMİ SATMAK İSTİYORUM FAKAT PİYASAYI BİLMİYORUM

DOSTLARIM İYİ AKŞAMLAR BİR SİSTEM KALDI ABİMDEN SATILMASI GEREKİYOR AÇIKÇASI BİLGİSAYARDAN ANLAMAM 1660TİLİ kasaymış tahmini fiyat nekadara verilebilir 9 aylık pc monitor ve ekipmanlar dahil. Sistem özellikleri; Intel Core i3 10105F 3.70GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek 1200 14nm İşlemci. ASUS PRIME...
  11. üzgünkadir

MEKANİK KLAVYE ÖNERİRMİSİNİZ.

Kanka bi ufak bütçe kasıp trde alabileceğim sağlam varmı
  12. üzgünkadir

Bende bi tık anlam veremedim 😂 Kanzy senin önerebileceğin bişi yok mu yoksa 18 ayarlanabilir tek ışıklı alıcam 😂
  13. üzgünkadir

Dostlar mekanik klavye alacağım da. Pek yükseğe çıkamıyorum klavyelerden de anlamam açıkçası amazondan veya başka bir yerden önerebileceğiniz 1k altı mekanik klavye varmı
  14. üzgünkadir

reklam çıkmaması için program önerisi (parasız)

reis bildirime faln izin vermişsindir bildirim izinlerine nerden giriliyodu hatırlamıyorum pek ama ordan halledebileceğini düşünüyorum
  15. üzgünkadir

GTA VİCE CİTY NERDEN İNDİREBİLİRİM

thanks all <3 1679248929 reiz buldum da güvenmiyom crack
  16. üzgünkadir

link tarzı değil reis yok ya piyasada ondan dolayı nerden bulabilirim diye sordum
  17. üzgünkadir

dostlar ben bu vice cityi oyun platformlarında bulamadım en güvenilir nerden indirilebilir?
  18. üzgünkadir

SINIRSIZ GEZMELİ ARABA OYUN ÖNERİSİ?

thanks all <3
  19. üzgünkadir

SINIRSIZ GEZMELİ ARABA OYUN ÖNERİSİ?

Dostlar belki başlıkta kendimi pek ifade etmiş olmayabilirim ama ben şöyle araba oyunu ama yarış falan değil turlamak istiyorum öyle bir oyun varmıdır hocam varsa ismi nedir teşekkür ediyorum.
  20. üzgünkadir

PC KAPALIYKEN RGBLER YANIYOR PLS HELP

teşekkürler beyler bende kaçak falan var sandım :ÇD
Top Bottom