Arama sonuçları: *

1. KaraKartall

USB super Hızlı Driver Sorunu

Arkadaşlar bilgisayar usb bellegimi tanimiyor. Takinca ses bile cikmiyor. Aygit yoneticisinden bu driverin unlem isaretli oldugunu gördüm . Donanım kimliĝi: hangi Driveri yuklemem gerekiyor cozemedim sorunu. Internette de net bir bilgiye ulasamadim. Not: Arkadaslar denedim. Usb 2.0 lari okuyor...
  2. KaraKartall

Yardım ConnectGame Garanti Sureci

Arkadaslar yaklasik 4 ay once connectgame den Pulsar x2 aldim. Mousenin orta tekerleginde sorun olustu. Yukari assagi gitmiyor giderse bazen terse gidiyor. Kissca duzensiz calisiyor. Connectgameye mail attim cevap vermiyorlar. Telefonlari zaten acik bile degil. Nasil bir yol izlemeliyim sizc3...
  3. KaraKartall

Windows üzerine PARDUS kurabilir miyim?

Arkadaşlar pardus işletim sistemi kurmak istiyorum. Ben kendi bilgisayarima win11 i silmeden üzerine kurabilir miyim. Istediĝimde pardusu istedigimde win11 kullanmak için? Böyle bir sistem var mı?
  4. KaraKartall

Grundig DSB 995 220W Alınır mı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_grund%C4%B1g-dsb-995-2-1-kanal-220w-dolby-digital-soundbar-siyah-1230301.html?utm_source=new%20owned&utm_medium=ema-other%20email&utm_term=appshare&utm_campaign=appshare Arkadaslar bu ses sistemini alıcam. 4000 TL ye buldum bir yerde. Sizce alınır mı tv...
  5. KaraKartall

Yardım Amoled Ekran Gitti Nasıl Düzelticem

Telefon ekrani durup dururken boyle oldu. Neden yapar bunu dusme sivi temasi vs olmadi. Telefon s20 ultra. Amoled. Ekran gg mi ?
  6. KaraKartall

Yardım Ram Frekansını Etkileyen Unsur İşlemci mi? Anakart mı?

Arkadaşlar kafama soru takıldı. Nette kesin bir cevap bulamadım net bir bilgisi olan var mı? Şimdi Benim Anakartım 5333 Mhz kadar Ram desteği mevcut, ancak 12400F işlemcime baktıgımda max bellek hızı desteğinin 3200 mhz olduğunu söylüyor. 1- Ben bu sisteme 4000 mhz değerinde bir ram taksam...
  7. KaraKartall

Galaxy S20 Ultra veya Oneplus 9 Pro

Telefonumu yenileyeceğim. Bu iki cihazdan birini kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi? Yurt dışı sıfır Op9 pro 13K civarı. Yurt içi 2. El S20 ultra 15K civarı. Sizce hangisini tercih edeyim. Özellikle s20 Ultra kullanan varsa yorumlara bekliyorum.
  8. KaraKartall

Yardım PSU'dan süpürge sesi geliyor.

Arkadaslar asus tufun 650w lık psu kullanıyorum. Ya psu'dan bazen özelikle ilk acilista boyle vuu vuu vuu diye ses cikariyor bazen oyle yuksek ki duymamak için kulaklik takiyorum. Belli bir süre sonra kesiliyor ya da baya bi azalıyor sesi.Psu bunu neden yapar. Sistem 6-7 aylık falan? Lütfen...
  9. KaraKartall

Yardım Sol click bazen basmıyor Omron Switch

Arkadaşlar eski mousemi tamir etmeye çalışıyorum. Omron switchler var üzerinde. Sol click hafif basımda genelde basmıyor. Bastırınca algılıyor bütün bastıklarımı. Acaba click tuşu, swtiche mi deymiyor yoksa switch direkt mi bozuk. Sert bastırınca hepsini algılıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
  10. KaraKartall

25 Bin TL Laptop Önerir misiniz?

Arkadaşlar 25 bin TL bütçemiz var. Ses kalitesi ve ekran kalitesi iyi olacak. Ufaktan oyun açsa yeter oyun fazla oynanmayacak. Laptop tavsiyesi istiyorum sizden bu fiyatlarda? Bir de 120Hz mumkunse guzel olur.
  11. KaraKartall

Yardım RDR2 Frame Generation Destekliyor mu?

Arkadaşlar 4060Ti ekran kartım var. Rdr2 de frame generation açılıyormuydu? Resmi destegi var mı. Ayarlarda sadece DLSS görüyorum. Frame generation yok.
  12. KaraKartall

V2 Pro'dan Pulsar x2 geçilir mi?

Arkadaşlar Pulsar X2 aldım. Razer deathadder V2 Pro dan buna geçilir mi sizce? Veya 2000 TL bandında daha oyi bir hafif mouse var mı? https://shop.connectgame.com.tr/products/x2-kablosuz-gaming-mouse-beyaz-sinirli-sayida-on-si%CC%87pari%CC%87s?variant=42287046852806
  13. KaraKartall

(Çözüldü)Bana bu mousepadi bulacak var mı?

Arkadaşlar bu mousepad çok hoşuma gitti. İnternette aynı modelini bulamadım. Markasini bulabilcek var mı bana? 1701579734
  14. KaraKartall

Valorantta sürekli ping var

Arkadaşlar anakartımda wifi yok. Harici us wifi kullanıyorum. Başlarda iyiyse ancak son zamanlar sürekli ping yükselmesi yaşıyorum ve internet hızı düşüyor. laptoptan girince sorun yok. Bana sağlam bir wifi dongle lazım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  15. KaraKartall

(Çözüldü) Starfield Frame Generation Gözükmüyor!

Arkadaşlar dün itibari ile butün platformlarda starfield dlss 3 ve Frame generation desteği gelmiş bulunmakta. Benim 4060Ti ekran kartım var ancak frame generation ayarlarda gözükmüyor. Dlss var evet ancak Frame generation açacak ayar çıkmıyor. Oyunu xbox game passten oynayan arkadaslar bi...
  16. KaraKartall

Asus Kasadan NZXT H7 Flow geçmek mantıklı mı?

Arkadaşlar şu anda Asus gt 301 kasam var. Max gpu destegi 320m. Ust tarafa 240mm sıvı sogutma destegi bile yok. Ancak sogutma performansı muazzam diyebilirim. Hatta tek artısı. Bu kasayı satıp yerine ileriye dönük NZXT H7 FLOW geçmeli miyim şuan da. NZXT kasa su anda 5000 TL. Yoksa ilerde daha...
  17. KaraKartall

NZXT H5 Flow RGB Kasa Alınır mı?

Dostlar şuan da Asus gt301 kasa kullanıyorum. NZXT H5 Flow RGB geçilir mi sizce. Fiyatı 3.700. sizce bu fiyat verilir mi. Bu fiyata daha güzel kasalar var mı...
  18. KaraKartall

Laptop önerisi lazım

Butçe: 17 bin arkadaşlar. Finale, Studio one 6 gibi muzik programlari falan calistirilcak. Kız kullanacak. Oyun oynanmayacak ekran kartı olsa da olur olmasa da olur. Güzel bir laptop önerisini bekliyorum.
  19. KaraKartall

Yardım Dead Space Remake FPS DROP

Arkadaşlar Dead Space Remake oynuyorum. Oyun SSD kurulu. Pc özelliklerim imzada yazıyor. Oyunda anlık FPS drop yiyorum 130 FPS lerden birden 80-90'a inip çıkıyor. Bunu neden yapar? Her oyunda olmuyor. 2K Ultra Ayarlarda oynuyorum oyunu. Değerlerim bu şekilde.
  20. KaraKartall

Yardım 2.4G hoparlör bağlantı sorunu

Arkadaslar bu sorunu nasil cozume kavusturucam acil yardim. Jbl flip 6 var. Normalde sorunsuz calisiyor. Ancak Dualsensi de açınca cızırtı veriyor. Kolu kapatınca normale dönüyor. kisini de aynı Bluetooth usb sine bağlıyorum. Acaba usb mi yetersiz geliyor.
Top Bottom