Arama sonuçları: *

1. Murat demir

Yardım aradığım özellikte bir kulaklık var mı?

kulaküstü kulaklıklar beni rahatsız ediyor en rahat olduğum kulaklıklar KZ tipi olanlar(o türün ismini bilmiyorum) ama bunların wireless olan versiyonları var mı bilmiyorum çünkü kablodan sıkılıyorum ve bluetoothda bilgisayar ile pek hoş olmuyor kısacası tipi KZ gibi ve wireless olan bir...
  2. Murat demir

Max 2000TL klavye önerisi

numpad olursa iyi olur F tuşları kesinlikle olmalı mümkünse düz renk bi klavye olsun her tuşu farklı renk ve pastel tonlarında tuşları olan klavyeleri sevmiyorum şimdiden teşekkürler öneriler için.
  3. Murat demir

Yardım Bu fanların giriş tipi nedir acaba??

Bu fanları bit pazarından aldım arkalarında etiket olmadığı için tam modelinide bilmiyorum pwm girişten küçük girişleri var giriş tipini bulmamda yardımcı olur musunuz?
  4. Murat demir

Wireless kulaklığı telefon adaptörü ile şarj etmek zararlı mı?

kulaklık asus rog strix go 2.4 şarj adaptörü 25w masamın hemen altında ve uzun bi kablo olduğu için kolayıma gelir bununla şarj etsem bi sorun olur mu ?
  5. Murat demir

Yardım hangi usb girişine taktığım ses kalitesini etkiler mi?

itopyadan indirim ile asus rog go 2.4 aldım sorum ise şu monitör kolumda bi usb2.0 girişi var anakarta takılı buna taksam sesi etkiler mi dongle'ı çıkarıp telefona bağlamam kolay olur diye burda kullanmak istiyorum ama sesi etkiliyo derseniz anakarta takacağım ben kablosuz kulaklık olduğu için...
  6. Murat demir

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Go 2.4 2479TL !!!

akakçede en ucuz 3200TL olarak gözüküyo şuan https://www.itopya.com/asus-rog-strix-go-24-71-surround-gaming-kulaklik_u9915
  7. Murat demir

ince hesap fiyatlara zam mı yaptı?

az önce ince hesapta kulaklıklara bakarken sayfayı yenilememle birlikte tüm kulaklıkların fiyatı inanılmaz bir şekilde arttı 1350TL olan kulaklık 2150 TL oldu tüm ürünlerin fiyatı arttı bende oluşan bir bug mı sizde de öyle mi ? https://www.incehesap.com/gaming-kulaklik-fiyatlari/
  8. Murat demir

Yardım fanlarımda sorun mu var

fanlar full speed iken bile kasanın fanlarında hız düşüyo gibi görünüyo (aslında düşmüyo programlar ve biosta böyle görünüyo) ve bu da benim doğru hızı ayarlayamama sebep oluyo DC mod veya PWM moda almamda bir işe yaramıyo yardımcı olursanız sevinirim. (kasa delta RGB, anakart asus b450mk2)...
  9. Murat demir

Yardım snowman t6 fan değişimi için yardım

snowman t6 kullanıyorum ve şu fanlardan aldım link bunları takmak için farklı bi dönüştürücü kablo gerekli mi yoksa t6nın üzerindeki kabloyu kullanabilir miyim? gerekliyse hangi kablo gerekli yardımcı olursanız sevinirim
  10. Murat demir

Ryzen 5 5600 yakın zamanda tekrar indirme girer mi?

işlemcimi satıp 5600e geçmek istiyorum, bir kaç gün önce 2570 seviyelerinde görmüştüm tekrar indirme girer mi?
  11. Murat demir

Snowman T6 nın fan ışığını nasıl söndürebilirim

fanı mavi yanıyo ve fazla parlak, görüntü olarakta hoşuma gitmiyo fan değiştirmeden ışığını söndürmemin bi yolu var mı? fan değişmek istemiyorum çünkü soğutmasında memnunum sırf ışıkları yüzünden fan almak istemem fanlarda az para değil günümüzde. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  12. Murat demir

Yardım ekran kartımda sorun mu var?

köşelerde aşırı bozulma var gibime geliyor ekran kartımla ilgili bir sorun mu çözmedim nvidia denetim masasından 3d ayarlarını kaliteye almama rağmen bir şey değiştirmiyor fotoğraflar kendi 3d ayarlarımdan alındı light shot hata verdiği ve forumda dosya boyutu büyük diye izin vermediği...
  13. Murat demir

Öneri VDSL2 Modem önerir misiniz?

500TL bütcem var vdsl2 50mbps telekom altyapısı kullanıyorum son 2 aydır sürekli olarak ping sorunu yaşıyorum ve teknik servis hattımda bi sorun olmadığı söylüyor bende modemi değişip denemek istiyorum ama sorunun modemde olduğuna emin olmadığım için kolay iade edebileceğim bir yerden almam...
  14. Murat demir

Yardım evde bir sürü cihaz olmasına rağmen sadece ben internet sorunu yaşıyorum

sürekli internet gidiyo ve paket kaybı sorunum oluyo hızda bi problem yaşamıyorum, eskiden routerdan benim bilgisayarıma geliyodu internet belki sorun odur diye direkt modeme bağladım çözüm olmadı, kabloda sorun vardır diye yeni kabloda aldım yine çözüm olmadı ama evdeki diğer pcde veya wifi...
  15. Murat demir

Millenicom müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

geçeli 2 hafta oldu ve sürekli olarak ping ve paket kaybı problemi yaşıyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda bi robot çıkıp bana sorun yok diyip modeme res atıyo sadece canlı birini bulamıyorum karşımda telefon uygulaması ve wp destek hattındada durum aynı sırf bu sorun yüzünden routerımı...
  16. Murat demir

milleni.com a geçiş için yardım

müşteri hizmetleri ile uzun bi görüştüm ve bana 2-7 gün sürebiliceğini söylediler sadece türk telekomdan geçiş yapacağım eve gelmeleri bile gerekmeyen bi durumda neden bu kadar sürüyo +2 günde başka işlemler varmış konuştuğum kişi pek bilgili biri gibi değildi durumu anlatmak için çok uğraştım...
  17. Murat demir

Öneri sizce bu iki telefondan hangisini almalıyım?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/674215-716925/poco-x3-pro_samsung-galaxy-m52-5g/ poconun işlemcisi bi tık aklımı karıştırıyo ama samsungun network bağlantıları açısından daha iyi olması daha hafif ve ince olması güncel teknolojilere sahip olmasıda güzel ayrıca amoled ekrana...
  18. Murat demir

itopyadan kulaklık aldım iade bozuk çıktı iade edebilir miyim?

itopyadan aoc gh300 kulaklık aldım mikrofonu aşırı boğuk hiçbir şey anlaşılmıyor ve kulaklıkta baş ağırtacak kadar dip ses var iade için geri gönderdim bir problem yaşar mıyım
Top Bottom