Neler Yeni

Yardım evde bir sürü cihaz olmasına rağmen sadece ben internet sorunu yaşıyorum

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat demir
sürekli internet gidiyo ve paket kaybı sorunum oluyo hızda bi problem yaşamıyorum, eskiden routerdan benim bilgisayarıma geliyodu internet belki sorun odur diye direkt modeme bağladım çözüm olmadı, kabloda sorun vardır diye yeni kabloda aldım yine çözüm olmadı ama evdeki diğer pcde veya wifi cihazlarda bi kopma ping olmuyo düşünceme göre ya modemde yada benim pcde sorun var diye düşünüyorum sizce sorun nerde? nasıl çözerim? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,160
İsim
Emre Zengin
sürekli internet gidiyo ve paket kaybı sorunum oluyo hızda bi problem yaşamıyorum, eskiden routerdan benim bilgisayarıma geliyodu internet belki sorun odur diye direkt modeme bağladım çözüm olmadı, kabloda sorun vardır diye yeni kabloda aldım yine çözüm olmadı ama evdeki diğer pcde veya wifi cihazlarda bi kopma ping olmuyo düşünceme göre ya modemde yada benim pcde sorun var diye düşünüyorum sizce sorun nerde? nasıl çözerim? yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.
LAN sürücüsünü kurmayı denediniz mi? (https://www.asus.com/tr/Motherboard...rds/PRIME/PRIME-B450M-K-II/HelpDesk_Download/)

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular