• mesutbkc
      mesutbkc, S23 Sallayınca ses çıkıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Onu içini açmadan bilemezsin ama bunun için de işlem yaptırmak mantıklı değil. Video çekimi denemesi yap ois açma kapatma seçeneği varsa dene aradaki farkı...
    • mesutbkc
      Telefon herhangi bir işlem gördü mü daha önce? Zira ondan dolayı parça kaynaklı gevşeme veya montaj hatası olabilir. Hayır sıfır dersen muhtemelen ois...
    • mesutbkc
      Sanırım kameradaki ois'i diyorsun sallayınca sarsıntıdan dolayı ses çıkması normaldir video çekimlerinde titreşimi azaltmak için kullanılan bir teknoloji o
    • mesutbkc
      mesutbkc, ekrandaki siyah kareler başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Biosun ve ekran kartının güncelliğini kontrol edebilirsin çözüm olabilir. Daha detaylı yardımcı maalesef olamıyorum
    • mesutbkc
      mesutbkc, ekrandaki siyah kareler başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Chrome arama çubuğuna " chrome://flags " yazıp çıkan ekrandan " Choose ANGLE graphics backend " yazan yeri ulup ayarını (muhtemelen sende default yazar)...
    • mesutbkc
      Gördüğüm kadarıyla termal macun ne fan da ne işlemci üzerinde kalmamış. Olsa bile bu şekilde geri takmanı önermem. Çünkü iki senelik macun işlevini...
    • mesutbkc
      Arkadaşlar çoğu markanın ürünü kendi sitesinde hep pahalıdır zaten. E ticaret sitesinden alınır bunlar orda hazır pc arayana mantıklı fiyatlar var bence...
    • mesutbkc
      mesutbkc, Casper Excalibur Hazır Sistemler (Kasa) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Fiyatlarla da oynamışlar bir de biri 30.9k diğeri 26.1k bizi düşünüp ekstra indirim de yapmışlar!
    • mesutbkc
      mesutbkc, Casper Excalibur Hazır Sistemler (Kasa) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bir yerde bir yanlışlık var. Ya söyleyen de, ya söylenen de ya da linkte. Yok hepsi doğruysa o zaman komple Bi yanlışlık var. Buna inanmamızı bekleniyor bir...
    • mesutbkc
      2k üzeri %35 kodu: TBFTLDKXB İsteyen kullansın ben kullanmıyorum. 👍🏻
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler