Arama sonuçları: *

1. Ö

Powertech TR 1515 208.08 TL

powertech yerli ve iyi markadır. Çoğu berberde ürünlerini görebilirsiniz ve uzun ömürlüdür. philips , braun dan çok çok iyi ürünlerdir.
  2. Ö

Keenetic Hopper DSL mi , TP-Link Archer VX1800v mi?

100 mbps fiber alt yapım var ttnet ve turkcell . Suanda mevsut sağlayıcılar verdiği modemle bile 98 mhps almaktayım . Fakat benim sorunum anlık ping değerlerinde ki değişim saniyelik kopmalar. Bu yüzden yeni modem alma düşüncesindeyim . İleri dönük iyi bir şey alma taraftayım . İkisi arasında ki...
  3. Ö

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

Alan arkadaşlara bir sorum var . Dış kutusunda bulunana QR okunuyor mu ? Hangi sayfaya yönlendiriyor ?
  4. Ö

Rolex saatin fiyatını nereden öğrenebilirim?

sıfır fiyatları : +3000$'dan başlıyor. ikinci elde yarı yarıya gibi . en uygun alınacak yerler mezatlardır. Güvenilir 3-5 ay takip ettiğin , güvendiğin mezatlardan iyi fiyatlara düşürebilirsin.
  5. Ö

NAYS ile yaşadığım sorun..

steam bana da aynısını yaptı . steam tl iken alışveriş yaptım sanki dolar üzerinden alıyormuş gibi kur farkı koydu . canlı destekle iletişime geçtim yurtdışı alışveriş dedi hatanın düzeltileceği iletti fakat çözüm bulunamadı. steam faturası tl cinsinden olay eylül ayında gerçekleşiyor. faturayı...
  6. Ö

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Kampanya ay sonuna kadar uzatılmış , TT bayisi teyitli .
  7. Ö

SİSTEMİM NE KADAR EDER ?

Herkese selam, Yakın zamanda bilgisayarımı yükselteceğim, bundan dolayı şu an kullanmakta olduğum bilgisayarımı satmak hasıl oldu ancak bu konuda net bir bilgi sahibi değilim. Sizlerden belirlemem gereken fiyat konusunda yardım isteyeceğim. Sistem özellikleri; Asus TUF Gaming X570-PLUS...
  8. Ö

NAYS İLE STEAM CÜZDAN PARA YÜKLEMELERİNDE Kİ KUR FARKI

15.05.2023 22:50 'de i nays ile steam hesabıma 200 tl yatırdım . Nays işlem geçmişinde 222.11 tl olarak yansıdığını fark ettim . Durumu müşteri temsilcisine bağlanarak aktardım . Müşteri temsilcisi kur farkından ve artı yüzde 1 provisyonda bekletildiğini aktardı . Durum özetle steam fatura...
  9. Ö

Telefon Almak İçi̇n Seçi̇m Beklenmeli̇ Mi̇

merkez bankası ve serbest piyasa dolar kurunda 1.5 -2 tl gibi farklar var . Seçim sonrası tutulan dolar daha da uçacaktır. apple bunlara duyarsız kalamaz 1-2 haftaya zamı yapıştırır.
  10. Ö

CSGO Nasıl kolay kasa düşürebilirim?

Her çarşamba günü haftalık hediye yenilenmekte olup haftalık 4 item olarak sınırlıdır.
  11. Ö

Glocalzone ile yurtdışından ürün getirme

konu hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı ? İphone getirtmek istiyorum . Vergi iadesi vs. alınabiliyor mu tax free fatura kestirebilir miyiz?
  12. Ö

2 TANE İPHONE PRO MAX ALIP 1 PASAPORTA İŞLETME.

hatların ikiside benim üstüme , ikisine de fiziki sim imei yazacağım . Daha öncesi çift hatlı mi8 de yapmıştık sorun yaşamamıştık . Bunda biri fiziki diğeri e-sim diye süpheliyim . e-sim avantajlarını bilmiyorum fiziki sim sorun olur mu acaba ?
  13. Ö

TİKVEŞLİ SALEP 970 ML 19.90 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B08X4NMF3H?m=A1UNQM1SR2CHM&ref=psp_pc_a_A2CL5Y3NVS4H73 5 AL 4 ÖDE PROMOSYON KODU: DANONERMZ İLE 5 ALIM 79,60 TL .
  14. Ö

Konu hakkında detaylı bilgisi olan birine ihtiyaç vardır . 2 fiziki sim kayıt edebilir miyim e devletten ?
  15. İPHONE 14 PRO MAX 256 GB SİYAH VEYA MOR ARIYORUM.

İPHONE 14 PRO MAX 256 GB SİYAH VEYA MOR ARIYORUM.

yurtdışından mümkünse avrupa A2894 model getirebilecek varsa kapalı kutu istanbul içi teslim alabilirim.
  16. Ö

🔥İndirim Patiswiss Madlen Çikolata 288 gr 29₺ !!!

Ürünün tadı kötü , hediyelik götürülür .
  17. Ö

DOSTUM , AYNI MODEL FARKLI RENK OLABİLİR Mİ ? CİHAZLAR 14 PRO MAX 256 GB DERİN MOR VE SİLVER
  18. Ö

Merhaba , Şöyle bir konuda desteğe ihtiyacım var . Gürcistan'dan 2 telefon aldık eşimle .İkimizde giriş çıkış yaptık ülkeye . Şimdi eşim bana ait bir gsm operatörü kullanmakta. Benim sorum şöyle ; 1 vergi yatırsam (6091 tl) 1. iphone'nun imei sini normal sim den 2. iphone'nun imei sini e-sim...
  19. Ö

Kablonet iyi midir ?

BİR DK BİLE DÜŞÜNMEDEN GEÇMELİSİN . MODEMLERİ KÖTÜ DEĞİL SADECE BULUNDUĞU ODA DIŞINDA SİNYAL GÜCÜ DÜŞÜYOR. TTNET VE TURKCELL FİBERDE KULLANDIM KABLONETTE EN İYİ PERFORMANS VE ÇÖZÜM KABLONETTE . BİR SORUN YAŞADIN 5 SAAT ICINDE MUDAHALE YAPIYOR.
  20. Ö

Sattığım araç motor arızası verdi

Expertiz yaptırmadıysa hatta yaptırıp noterdeki satışa exper numarasını işlemediyse herhangi bir sonuç çıkmaz . Ayrıca bilgisi dahilinde rıza göstererek satış yapıldığını anlıyorum (motordan ses gelmesini dile getirmiş) .
Top Bottom