Arama sonuçları: *

• Users: Sweyetsn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

RTX 4060 İ5 12400F sistem ne kadar eder

Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce, Intel Core i5 12400F, Gigabyte H610M K DDR4 3200MHz DDR4 Soket 1700, BitFenix Nova Mesh SE 600W 80+ Tempered Glass USB 3.0 ATX Beyaz Mid Tower Kasa, G.Skill 8x2 8 GB Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single Kit RAM. Hepsinin garantisi devam etmektedir...
  2. S

Almanya'ya turist vizesi ile gidildiğin de iş bulununca oturum veriliyor mu?

Arkadaşlar selam Almanya'ya turist vizesi ile gittiğim de bir iş bulduğum da oturum izni veriliyor mu? Bu konu hakkın da yardımcı olursanız sevinirim. Yaşım 18
  3. S

Platonik aşkımı kaybettiğimde gelen duygusuzlaşma

Evet arkadaşlar belki tanıyanınız vardır tanımayanlarınız varsa eski konularımdan bakabilir, bir kıza 5 sene platoniktim. Bu konuyu bugün onunla 1 yıl aradan tekrar yazışımın, ve tekrardan red yiyişimin şerefine yazıyorum. Arkadaşlar eskiden olsa ağlardım acı çekerdim gene evet ağlıyorum ama...
  4. S

Discord'da bilgilerimi yayıyorlar.

Arkadaşlar selam bazı sanal mayfa olduklarını iddia eden şahıslar Discord platformu üzerinden profil fotoğrafımı profil fotoğrafı yapıyorlar ve dalga geçiyorlar, işin kötü tarafı ailem bu şeyleri öğrenirse bayağı aram bozulur adımı ve fotoğrafımı biliyorlar bir şey yapabilirler mi sizce ve...
  5. S

Oyunyöneticisi ve csdurağı güvenilir mi?

Arkadaşlar selam CS durağı ve oynyöneticisinden 1.6 indirilir mi korsan olduğunu biliyorum ama bilen var mı virüslü müdür, şu anda Steam'den alabilecek durumum yok ve akşam sunucu açılıyor girmem gerek.
  6. S

Bannerlord nasıl hızlı para kasılır

Arkadaşlar oyun başı hangi medeniyeti seçmem gerek ve ufak detaylar verirseniz sevinirim ve nasıl para kasabilirim demircilikle ilgili kilitleri açma kasma onun hakkında bilgi verebilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkürler.
  7. S

RTX 4060 Windforce 78 dereceyi gördü

Arkadaşlar ilk 4-5 ay 69 dereceyi geçmedi son 1 aydır böyle nasıl düzelteceğim yardımcı olursanız sevinirim odam soğuk kasamın önü mesh 1712303254
  8. S

GİGABYTE 4060 Windforce 75 dereceye çıkıyor

Arkadaşlar sistemi alalı 6 ay oldu ilk 4-5 ay 69 dereceyi geçmiyordu şimdi 75leri görüyor metro exodus enc editon da bu fan ayarını nasıl yapmalıyım ?
  9. S

Tam 23.500 Türk lirasına uygun F/P bilgisayar önerisi

Arkadaşlar bu bütçeyi aşmayacak iyi bir bilgisayar var mıdır bildiğiniz 24 bine kadar zorlayabilirim daha gerisi gelmez 25 bine çıksanız daha iyi olur diye şeyler atmayın bütçemi belirtiyorum.
  10. S

DDR4 VS DDR5 hangisi alınmalı

https://www.itopya.com/eray-hanmaamd-ryzen-5-5600msi-geforce-rtx-4060-ti-ventus-3x-oc-8gb16gb-ddr4500gb-m2-nvme-ssdge_h23018 https://www.gaming.gen.tr/urun/347169/murat-gamsiz-mg1-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-dual-geforce-rtx-4060-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. S

28 bin TL sistem önerisi NVIDIA

Arkadaşlar 28 bin TL'yi 1 lira bile geçmeyecek şimdiden söyleyeyim yok bütçe arttır falan demeyin, hangi sistem yakışır? Üzmez. 1711565687 hiç mi önerebilecek yok
  12. S

İkinci el iPhone telefon önerisi

Arkadaşlar bütçem 5000 TL iPhone istiyorum yurt dışı Xiaomi'lerden gına geldi çok sorunla karşılaştım 7 Plus 4500-5000 TL arası 8Plus 9bin TL neden böyle kamera önemli benim için bana başka telefon önermeyin konuyu okuyun öyle cevap verin bu ikisi arasın da kamera da çok fark yoksa 7 Plus...
  13. S

Superonline telefon kampanyası

Arkadaşlar selam 2 seneden beri Galaxy Note 8 kullanıyorum mürekkebi çıktı telefonun artık yaptırılmıyor da sadece alo demek ve YouTube'da video izlemek için fotoğraf kalitesi de bana gayet yeterli geliyor Superonline bağlattık yeni evimize geçince...
  14. S

Hikayeli oyunlar için en kısa yoldan ingilizce öğrenmek

Arkadaşlar çok çok kötü ingilizcem var oyunlar da ki diyalogları anlamam gerek nasil öğrenebilirim?
  15. S

Superonline twitch ve kick yayın izlerken donuyor

Arkadaşlar internetim iyi ve donma yaşıyorum Türk Telekom'dan geçtim ve Türk Telekom 100 Mbps'di bu 200 anlamadığım bir şekilde drop yiyorum izlerken neden? Nasıl çözebilirim telefonda da aynı sorun devam etmekte.
  16. S

Herkesten uzaklaşma konuşmama isteği.

Arkadaşlar geçmişte çok kötü olaylar yaşadığım için ve bunalıma da girdiğim için bunalımdan olduğunu düşünmemekle birlikte, herkesten uzaklaşma isteği geldi kimseyle konuşmak istemiyorum zaten çevrem yok ortamım yok kız arkadaşım yok yalnızdım bir iki kişi vardı konuşmayı kestiler sonrasın da...
  17. S

PS5 Yerine RTX 4060 i5 12400F sistem aldım

Arkadaşlar bundan yaklaşık 2 2.5 ay önce 21.500'e 4060 i5 12400F sistem aldım PS5 alacaktım ama Valorant CS falan oynadığım için PC aldım hikayeli oyunlar da oynuyorum tabii sizce PC alarak en doğru kararı mı verdim 4060 pc>PS5 mi yoksa PS5>4060'lı PC mi?
  18. S

RTX 4060 RTX 3060 Tİ RX 6700XT RX 6650XT

Bu ekran kartları birbirleri ile karşılaştırıldığın da hangisi en güçlü oluyor fg DLSS dahil FSR dahil olmak üzere
  19. S

Modlu Dlls/fsr hakkında sorum var

Arkadaşlar selam RTX 4060 i5 12400F sistemim var ben gaza gelip DLSS 3 için 4060 aldım ama bakıyorum ki millet modlayarak oyun oynuyor DLSS FSR ekliyor ben boşuna mı aldım yani saçmalık ettim mi bir nebze olsa da ne diyorsunuz? Benim artık bir yararım kalmadı mı vallahi üzülüyorum böyle konular...
  20. S

i5 12400f RTX 4060 1080P oyunculukta kaç sene götürür

8x2 16 RAM var i5 12400F Gigabyte Windforce RTX 4060 var arkadaşlar 600 PSU 500 GB M.2 SSD 32 yapacağım RAM'i ileride 16x16 ile 1080p de 4-5 sene yüksek ayarlar da götürür mü sonra orta grafiklere düşerim
Top Bottom