Neler Yeni

Modlu Dlls/fsr hakkında sorum var

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
Arkadaşlar selam RTX 4060 i5 12400F sistemim var ben gaza gelip DLSS 3 için 4060 aldım ama bakıyorum ki millet modlayarak oyun oynuyor DLSS FSR ekliyor ben boşuna mı aldım yani saçmalık ettim mi bir nebze olsa da ne diyorsunuz? Benim artık bir yararım kalmadı mı vallahi üzülüyorum böyle konular görünce boşa para vermiş gibi hissediyorum

Palo DAYI

80+ Silver
Boyle olacağını kim bilebilirdiki

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar selam RTX 4060 i5 12400F sistemim var ben gaza gelip DLSS 3 için 4060 aldım ama bakıyorum ki millet modlayarak oyun oynuyor DLSS FSR ekliyor ben boşuna mı aldım yani saçmalık ettim mi bir nebze olsa da ne diyorsunuz? Benim artık bir yararım kalmadı mı vallahi üzülüyorum böyle konular görünce boşa para vermiş gibi hissediyorum
Adı üstünde Mod, resmi onaylı bir şey değil boşa para vermedin öyle düşünme, RTX in de modunu yapıyorlar yıllardır.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boyle olacağını kim bilebilirdiki
hocam artık şey düşüncesine girdim yani bir ekstrası yok artık aldığım kartın ne özelliği kaldı ki :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adı üstünde Mod, resmi onaylı bir şey değil boşa para vermedin öyle düşünme, RTX in de modunu yapıyorlar yıllardır.
orası öyle ama dlls 3 fg ekstrası vardır kartımın şimdi o da yok artık bomboş sıradan bir kart oldu

xACa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Alperen
yanlış düşünüyorsun, oyun oynayıp keyif almak varken aklın başka şeylere çalışıyor.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
yanlış düşünüyorsun, oyun oynayıp keyif almak varken aklın başka şeylere çalışıyor.
hocam üzülüyorum yani elim de değil ki o kadar hevesle aldım anlamanızı umuyorum beni

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Niye üzülüyorsun? Fsr ile dlss arasında uçurum farkı var, modla dlss yapamazsın ki.
Hem senin bütçene uygun değil mi bu ekran kartı, onun dışında ne alabilirdin de üzülüyosun?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
Niye üzülüyorsun? Fsr ile dlss arasında uçurum farkı var, modla dlss yapamazsın ki.
Hem senin bütçene uygun değil mi bu ekran kartı, onun dışında ne alabilirdin de üzülüyosun?
evet bütçeme uygun ama gtx 1050lerin bile dlls fg açması canımı sıkıyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
evet bütçeme uygun ama gtx 1050lerin bile dlls fg açması canımı sıkıyor.
Dlss açmıyorlar, fsr açıyorlar. 4060 günüm 1080p için en uygun kart, senin üzüldüğün şey çok saçma. Senin aldığın performans ile onların aldıpı performans bir değil ki. Dlss, Nvidia rtx serisine özel tensör çekirdeklerine dayanan donanımsal bir teknolojiyken, fsr tamamen yazılımdan ibaret.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Arda
Dlss açmıyorlar, fsr açıyorlar. 4060 günüm 1080p için en uygun kart, senin üzüldüğün şey çok saçma. Senin aldığın performans ile onların aldıpı performans bir değil ki. Dlss, Nvidia rtx serisine özel tensör çekirdeklerine dayanan donanımsal bir teknolojiyken, fsr tamamen yazılımdan ibaret.
Hocam valla ufakta olsa yüzümü güldürdünüz tebessüm ettirdiniz teşekkür ederim ama ne bileyim ben dlls 3 fg açıyorlar sanıyordum bi yerde görmüştüm 1050 1050tilar açıyordu ister istemez insanın morali bozlur i5 12400f rtx 4060 sisteme 21.500 verdim ondan üzülmüştüm ama ufakta olsa rahatladım

Hocam valla ufakta olsa yüzümü güldürdünüz tebessüm ettirdiniz teşekkür ederim ama ne bileyim ben dlls 3 fg açıyorlar sanıyordum bi yerde görmüştüm 1050 1050tilar açıyordu ister istemez insanın morali bozlur i5 12400f rtx 4060 sisteme 21.500 verdim ondan üzülmüştüm ama ufakta olsa rahatladım
umarım anlıyorsunuzdur beni kesinlikle insanlar için kötü düşüncem yok ama kendi açımdan düşündüğüm de ufakta olsa canımı sıkıyordu.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

umarım anlıyorsunuzdur beni kesinlikle insanlar için kötü düşüncem yok ama kendi açımdan düşündüğüm de ufakta olsa canımı sıkıyordu.
Dert etmeyin, bende 4060 kullanıcısıyım. Dlss sadece rtx kartlarda açılan bir özellik.

grkmhllgl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Görkem Haliloğlu
Dlss ve fg kesin olarak çıkmayacak şuanda 4000 harici kartlara, 3060ti sahibi olarak modun dahada geliştirilmesini umuyorum. 4060 iyidir takılma çok

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Baran Kut
Hocam adı üzerinde mod. Öyle her oyuna rahatlıkla yapabileceğin ve uyumlu çalışabilecek bir şey değil. Online oyunlarda unut mesela onu. Bir dosya taramasında ban yersin. Aynı şekilde hikaye oyunlarında da vermesini beklediğin performansı da vermeyebilir. Çünkü mod yani. Üstüne ileride alacak dlss3 fg gelişmelerini de mod almayabilir. Görüntü kalitesini hele hiç bilmiyorum modla orijinal arasındaki farkı. Belki o da kötüdür.

Yani kısacası için rahat olsun. Takılmana gerek yok bu konulara.

Top Bottom