Arama sonuçları: *

• Users: azomett
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. azomett

Çift Monitör Açınca Kasması Hakkında

Selam dostlar benim 2 monitörüm var ve biri 1920x1080 diğeri ise 1600x900 fakat 2.monitörü açınca oyunda çok fena drop oluyor nedeni piksel uyuşmazlığ9ı mıdır yoksa başka bir şey midir bilen varsa söylerse çok mutlu olurum
  2. azomett

18 K YA R7 3700X Lİ SİSTEM ÖNERİSİ

Dostlar gayet açık 18k bütceye r7 3700x yada r7 3800x li sistem toplıcakmış arkadaşım benden fikir istedi bi yardım
  3. azomett

RAMPAGE SN-R7 MESH VE MESH PLUS

Dostlar 150-200 TL arası kulaklık arıyorum Rampage Sn-R7 mesh ve mesh plus modelleri dikkatimi çekti sizce nasıl alınır mı ve bu fiyat aralığında daha iyisi varmı
  4. azomett

150-200 TL ARASI KULAKLIK ÖNERİSİ

Dostlar biliyorum ki ülkenin bu berbat halinde ve dolar 7.7 iken 200 liraya mükemmel bir kulaklık olmadığını biliyorum ama yinede sizin kullandığınız yada bildiğiniz 150-200 TL arası iyi kulaklıklar varsa atarsanız çok sevinirim
  5. azomett

İTOPYA OYUNUMU VERMİYOR !!

Selamlar dostlar donanım arşivinin yani @Abdullah Hacıgül abinin yayınlamış olduğu DA-SİSTEMİ aldım elime ulaştı ve ilk 60 kişideydim sistem yayınlandıktan 1 saat sonra almıştım hatta fatura numaram da 31 idi itopyaya farklı 3 mail üzerinden mail attım ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım...
  6. azomett

İTOPYA OYUNUMU VERMİYOR !!

Selamlar dostlar donanım arşivinin yani @Abdullah Hacıgül abinin yayınlamış olduğu DA-SİSTEMİ aldım elime ulaştı ve ilk 60 kişideydim sistem yayınlandıktan 1 saat sonra almıştım hatta fatura numaram da 31 idi itopyaya farklı 3 mail üzerinden mail attım ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım...
  7. azomett

PC NİN YANINDA OYUN HEDİYESİ HAKKINDA

Selamlar dostlar @Abdullah Hacıgül abinin yayınladığı DA-SİSTEM i almıştım fakat oyun hediyemi nasıl alacağımı bilmiyorum lütfen detaylı bir şekilde yardım edermişsiniz
  8. azomett

Corsair Carbide Spec Delta RGB Fanlarla İlgili

Selamlar dostlar Abdullah abinin yayınladığı DA-SİSTEM i aldım fakat kasanın fanları sürekli son hız dönüyor ayarlarını nasıl yapabilirim Kasanın Modeli:Corsair Carbide Spec Delta RGB
  9. azomett

PC NİN YANINDA OYUN HEDİYESİ HAKKINDA

Selamlar dostlar ben dün Donanım Arşivi nin yayınlamış olduğu DA-SİSTEM i satın aldım ilk 60 kişiye Call Of Duty:Modern Warfare verilecekti ilk 60 ta mıyım bilmiyorum ama ilk 60 daysam hediyeyi nasıl alacağım daha önce alışveriş yapmış olan veya bilenler cevap verirse çok sevinirim
  10. azomett

SİSTEMİN YANINDA OYUN HEDİYESİ HAKKINDA

Selamlar dostlar ben bugün Donanım Arşivi nin yayınlamış olduğu DA-SİSTEM i satın aldım ilk 60 kişiye Call Of Duty:Modern Warfare verilecekti ilk 60 ta mıyım bilmiyorum ama ilk 60 daysam hediyeyi nasıl alacağım daha önce alışveriş yapmış olan veya bilenler cevap verirse çok sevinirim
  11. azomett

1250-1500 TL ARASI MONİTÖR ÖNERİSİ

Selamlar dostlar bilgisayarımı aldım @Abdullah Hacıgül abi sağolsun efsane bir kapmanya yaptı bense hemen havada kaptım şimdi sıra geldi monitöre 1 ms 144 Hz 1250-1500 TL arası monitör önerilerinizi bekliyorum
  12. azomett

6000 TL BİLGİSAYAR TAVSİYESİ

Selamlar dostlarım 6000 TL ye yeni bir sistem toplamayı veya almayı düşünüyorum düşüncelerinizi ve önerilerinizi belirtirseniz çok sevinirim
  13. azomett

Yeni Oyun Bilgisayarı

Selamlar dostlar abdullah abi yanlış hatırlamıyosam 4-5 gün önce yeni bir sistem topladığını söylemişti yeni sistemin videosu ne zaman gelicek malum karantinada ne yapacağımı şaşırdım xD
Top Bottom