Neler Yeni

İTOPYA OYUNUMU VERMİYOR !!

azomett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Kıvanç Kırtıl
Selamlar dostlar donanım arşivinin yani @Abdullah Hacıgül abinin yayınlamış olduğu DA-SİSTEMİ aldım elime ulaştı ve ilk 60 kişideydim sistem yayınlandıktan 1 saat sonra almıştım hatta fatura numaram da 31 idi itopyaya farklı 3 mail üzerinden mail attım ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım yine mail atın dediler yine 3 mail üzerinden mail attım yine bi dönüş olmadı @Abdullah Hacıgül abi nolur bi el at ne zamandır oyunu bekliyorum hala bir dönüş olmadı artık oyunumu versinler

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Selamlar dostlar donanım arşivinin yani @Abdullah Hacıgül abinin yayınlamış olduğu DA-SİSTEMİ aldım elime ulaştı ve ilk 60 kişideydim sistem yayınlandıktan 1 saat sonra almıştım hatta fatura numaram da 31 idi itopyaya farklı 3 mail üzerinden mail attım ve 2-3 kere müşteri hizmetlerini aradım yine mail atın dediler yine 3 mail üzerinden mail attım yine bi dönüş olmadı @Abdullah Hacıgül abi nolur bi el at ne zamandır oyunu bekliyorum hala bir dönüş olmadı artık oyunumu versinler
Kardeşim sana dediler mi ilk 60 ın içine girdin falan diye nasıl anlıyacaksın ki ilk 60a girdiğini

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
İşin İtopya müşteri hizmetlerine düştüyse geçmiş olsun diyelim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
913,394
Üyeler
141,709
Son üye
Wallendor