Arama sonuçları: *

• Users: KaraPiyade
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. KaraPiyade

vatan bilgisayar sistemin de ekran kartında jelatinler yok

merhaba arkadaşlar vatan bilgisayardan 4070li sistem aldık fakat ekran kartında jelatinler ve koruyu plastik parçalar yok teşhir veya iadeli ürün olduğundan şüphelendik bilgisi olan arkadaşlar var mı?
  2. KaraPiyade

sizce bu sistem alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-4070-oc-12g-h610m-h-v2-500gb-ssd-16gb-ram.html alınır mı sizce arkadaşlar?
  3. KaraPiyade

sizce bu sistem alınır mı?

https://www.itopya.com/bbl-high-intel-core-i5-12400fmsi-geforce-rtx-4070-ventus-2x-oc-12gb16gb-ddr4480gb-nvme-m2-ssdg_h16478 alınır mı arkadaşlar yoksa beklemeli miyim? tavsiyelerinizi beklıyorum
  4. KaraPiyade

30.000 RTX sistem tavsiyesi

merhaba arkadaşlar 30bin liraya önerebileceğiniz sistem var mı?
  5. KaraPiyade

oyuncu laptop önerisi bütçe 26.500

herkese merhaba arkadaşlar bu bütçe ile alabileceğim en performanslı cihaz hangisi olur yardımcı olursanız sevinirim :)
  6. KaraPiyade

Yardım Gamepower warlock tuş sorunu

Merhaba arkadaşlar klavyem de f tuşuna bastığım zaman surekli enter olarak sayiyor hem f yapiyor hem enter yapiyor tuşunda ise ayni şekilde fakat virgül de yapiyor bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?
  7. KaraPiyade

ofis için laptop önerisi

herkese merhaba arkadaşlar ofis için laptopa ihtiyacımız var sizin de görüşlerini almak istedim ofis programları kullanılacak takılma donma etmeyecek hızlı bir sisteme ihtiyacımız var şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim :)
  8. KaraPiyade

premium mouse önerisi

herkese merhaba gamepower translucent mouse kullanıyorum bundan öncede bloody v7 kullanıyordum artık premium bir mouse a geçmek istiyorum fikir ve önerilerinizi almak istedim gerçekten fark hissedermiyim önceden daha premium bir mouse kullanmadım bütçe de limit olmadan öneri yapabilirsiniz...
  9. KaraPiyade

masaj minderi tavsiyesi

merhabalar arkadaşlar masaj minderi almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var ise tavsiye edebilecekleri model olursa çok sevinirim:)
  10. KaraPiyade

hangi sistemi tercih etmeliyim?

merhaba arkadaşlar 2k oyun kaydı alacağım hangi sistemi tercih etmeliyim? 12400f ryzen 5600x'den iyi midir?? https://www.gaming.gen.tr/urun/206380/technopat-tn3-intel-i5-12400f-asus-radeon-tuf-rx-6800-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/...
  11. KaraPiyade

Mantis6800 bana uygunmudur?

Herkese merhaba arkadaşlar forum da bir kaç defa konu açtım ama tam bir bilgiye erişemedim ve sizden destek almak istiyorum 2k monitörüm her şeyim hazir ama uygun fiyata sistem bulamiyorum mantis hoşuma gitti ama amd diye çoğu kişi oyun video kaydi alirken sıkıntı yaşayacağımı çok fazla fps...
  12. KaraPiyade

Mantıs 6800 almalimiyim?

Herkese merhaba arkadaşlar bu sistemi gördüm sizin yorumlarinizi almak istedim 2k monitöre kadar bütün seti dizdim ama kasa eksik 3070ti bir sistemi almayi düşünüyordum ama bulamiyorum bulduklarim ise çok pahali sizce bu sistem nasil ve 2k oyunculukta beni ne kadar götürür oyun kaydı almakta...
  13. KaraPiyade

3070Tİ sistem toplamak hala mantıklı mı?

herkese merhaba arkadaşlar forum da yeniyim 3070ti sizce hala toplamak mantıklı olur mu? burada ki arkadaşlara danışmak istedim
Top Bottom