Neler Yeni

Mantis6800 bana uygunmudur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
baran
Herkese merhaba arkadaşlar forum da bir kaç defa konu açtım ama tam bir bilgiye erişemedim ve sizden destek almak istiyorum 2k monitörüm her şeyim hazir ama uygun fiyata sistem bulamiyorum mantis hoşuma gitti ama amd diye çoğu kişi oyun video kaydi alirken sıkıntı yaşayacağımı çok fazla fps kaybedeceğimi söyledi ama 3070ti sistem de bulamiyorum ve şuanda piyasa olanlar çok pahalı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
Herkese merhaba arkadaşlar forum da bir kaç defa konu açtım ama tam bir bilgiye erişemedim ve sizden destek almak istiyorum 2k monitörüm her şeyim hazir ama uygun fiyata sistem bulamiyorum mantis hoşuma gitti ama amd diye çoğu kişi oyun video kaydi alirken sıkıntı yaşayacağımı çok fazla fps kaybedeceğimi söyledi ama 3070ti sistem de bulamiyorum ve şuanda piyasa olanlar çok pahalı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
bildiğim kadarıyla bende amd var ve 60 fps falan yayın aıyon ya da video çekebiliyon vide yayın amaçlıysa ne yap et nvidia al 3070 te yeter sana ya da 3060 ti

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bildiğim kadarıyla bende amd var ve 60 fps falan yayın aıyon ya da video çekebiliyon vide yayın amaçlıysa ne yap et nvidia al 3070 te yeter sana ya da 3060 ti
2k video alacağım hocam sıkıntı yaşar mıyım acaba yayin yapmayacağım mantisin fiyat çok iyi ve testlerini de beğendim ama 35-40 fps düşürüyor diyorlar bilemedim yani

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
2k video alacağım hocam sıkıntı yaşar mıyım acaba yayin yapmayacağım mantisin fiyat çok iyi ve testlerini de beğendim ama 35-40 fps düşürüyor diyorlar bilemedim yani
kanka o ekran kartı bayağı güçlü ama vide falan diyince amd pek iyi olmuyo diye biliyorum ben sadece oyun oynadığım için amd aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi baktım kayıt yerinde max 60 fps gösteriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
baran
kanka o ekran kartı bayağı güçlü ama vide falan diyince amd pek iyi olmuyo diye biliyorum ben sadece oyun oynadığım için amd aldım

2k da mi 1080 de mi hocam?

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Hocam net bir bilgim yok fakat yayında işlemciye yük bindirmesi rx 6600 6500xt kartlarda vardı rx 6800 de olacağını sanmıyorum

Hocam sadece oyunsa zaten studio mantığı bir sistem almanıza gerek yok o sistem iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
baran
Hocam net bir bilgim yok fakat yayında işlemciye yük bindirmesi rx 6600 6500xt kartlarda vardı rx 6800 de olacağını sanmıyorum

Hocam sadece oyunsa zaten studio mantığı bir sistem almanıza gerek yok o sistem iyidir
Redeon relive ile 2k kayit alabiliyor muyuz hocam bilginiz var mi?

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen

AMDLSS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Şahin
Çok fazla FPS kaybedeceğinizi söyleyen arkadaşlar kimler çok merak ediyorum XD. Capture card ile video kayıt almadığınız sürece Nvdia ve AMD için de geçerli FPS kaybı olacaktır zaten fakat 6800 gibi bir ekran kartında bu sizi ne kadar etkiler bilemedim canavar gibi bir kart 2K için. Kafanıza takmayın mantis gayet iyi bir sistem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom