Arama sonuçları: *

1. M

Trojan saldırısında hasar almış program ve dosyalar

Öyle yapıyorum şimdi de mining uyarısı verdi temizlenmiyor tel çare format oldu :/
  2. M

Bilmiyorum ki 100 /60 uygulama dosya gitmiş ama bazıları da duruyor çalışıyor sorunsuz ama önemli olanlar CDTT trojan de temizlenmemiş pc de var hata veriyor yine tam tarama yaptım
  3. M

İnternetten call of duty 3 indirmem istedim trojan indirmişim geç farkettim defender uyarı verir vermez trojani kaldır yapıp pc yi yeniden başlattım açıldığında simgeler coğu CDTT uzantısı olmuş açılmıyor hemen kaspersky indirdim trojani kaldırdı taradım pc temizlendi fakat bu CDTT uzantısını...
  4. M

Gamenote kb 884L GİF koyulmuyor

Var kendi logosu var onu haraketli gösteriyor yanıp sonuyor nefes alır şekilde
  5. M

Gamenote kb 884L GİF koyulmuyor

Merhaba geçende gamenote kb 884L klavye aldım küçük lcd ekrana bi türlü hareketli gif koyamadım gifi ayarlıyorum klavyeye yükleniyor diyor ama klavyeye yüklenince haraketli olarak değil fotoğraf olarak kalıyor gif oynamıyorum yt den biraz baktım videosunu bulamadım genelde tanıtım incelleme var...
  6. M

Kitlenen fecebook hesabı nasıl açılır

Dediklerini yaptım daha önce giriş yaptım 3 farklı cihazdan girdim şifremi değiştim ama açılmadı
  7. M

Kitlenen fecebook hesabı nasıl açılır

Fecebook hesabım durup dururken askıya alındı daha önce girmiş olduğum cihazdan ( telefon pc tablet) giriş yaptım fakat hesap açılmadı nasıl açarım bilgisi olan var mı ?
  8. M

Gta 5 de ana karakterleri öldürmek

Gta 5 de A,B,C ölüm arzusu görevi yapamadan önce ki görevin save si olan var mı görevi tekrar oynaya biliyorum ama görev bitince önce ki save atıyor ana karakterleri öldürmeden önce ki görevin sevini nereden indire bilirim
  9. M

Çalınan gmail numara ile şifre sıfırlama ?

Hiç bir fikrim yok çok dosya indirip sildim ondan bulaştı sanırım
  10. M

Çalınan gmail numara ile şifre sıfırlama ?

Bi sabah uyandığımda pc telefon ve tablet olmak üzeri bütün gmail hesaplarım oturum kapatılmış tekrar girmeye çalıştım şifreniz kısa süre önce değişti hatası verdi muhtemelen bilgisayara bulaşan virüs yüzünden oldu 2 tane benim için önemli gmail hesabı gitti 1. ne çalan arkadaş kendi numarasını...
Top Bottom