Arama sonuçları: *

1. Mr_Alpha

Kablosuz gaming kulaklik önerisi

Çok düşük genelde fark etmiyosun. Ama var.
  2. Mr_Alpha

Hangi internet sağlayıcısı almalıyım?

Eğer altyapın fiber değilse türknet öneririm, çünkü adsl veya vdsl de çok stabil internet veriyolar. Eğer fiberse çoğu firmanın hizmeti iyi genelde. Önceden fiberim yoktu netspeed, comnet, millenicom, türknet kullandım. Sadece türknet çok stabil internet verdi ve müşteri hizmetleri de en iyi...
  3. Mr_Alpha

Kablosuz gaming kulaklik önerisi

Corsair void elite rgb kullanıyorum. Çok rahat ve ses kalitesi olarak çok iyi kulaklık. Tavsiye ederim.
  4. Mr_Alpha

ADSL ve VDSL destekleyen modem önerisi

Arkadaşlar hem adsl hem vdsl destekleyen bir modeme ihtiyacım var. Asusta falan var bir şeyler baktım biraz ama hiç modem araştırmışlığım yok. Bu yüzden önerilerinize açığım.
  5. Mr_Alpha

🔥Çeki̇li̇şsi̇z Hedi̇ye 20 Adet Ekran Karti

yapmasın be akşam işim var. Takip edemem.
  6. Mr_Alpha

🔥Çeki̇li̇şsi̇z Hedi̇ye 20 Adet Ekran Karti

video hala gelmedi :(
  7. Mr_Alpha

Samsung A52 mi Samsung s20 fe mi

Bence çok fark olmaz 8gb ram farkıda daha fazla depolama alanı var onu kaldırabilsin diye. 128 bana yeterli diyosan o fiyat farkına bence değmez.
  8. Mr_Alpha

RDR2 güvenilir Türkçe yama var mı ?

Bazı gerçekten çeviren siteler var fakat elle değil. Google çeviri ile yapmışlar ama çok kötü olmuş. Virüste ekliyolar tabi içine. Çok araştırdım ve tecrübe ettiğim için söylüyorum bunları sana. RDR2 yaması sağlam yok şu an piyasa da maalesef.
  9. Mr_Alpha

Çözüldü✓ Orta seviye sıvı sogutmamı iyi hava soğutma mı

Bu işlemci için bence sıvı soğutmaya ihtiyacın yok. Kasanın görünümü afilli olsun diye de alacaksan o başka tabi. İhtiyaç mı dersen, bence değil. Hava soğutma yeterli gelir. 1669217887 Termal macunun kaliteli olmasına da dikkat et bu arada. Çok fark ediyor. Tecrübeyle sabit.
  10. Mr_Alpha

RDR2 güvenilir Türkçe yama var mı ?

Rockstar dil yamalarına karşı önlem aldı diye biliyorum. Şu anda türkçe yama rockstar oyunlarına yok. Sitelerin büyük çoğunluğunda sadece virüs indirtiyor. Bende oynamadım daha o kadar ingilizcem olmadığı için. Araştırma yaptım biraz ama maalesef şirket yamaları piyasadan kaldırtmış hep.
  11. Mr_Alpha

Samsung A52 mi Samsung s20 fe mi

https://www.amazon.com.tr/Samsung-Galaxy-Telefonu-Türkiye-Garantili/dp/B09TPSXTLG/ref=sr_1_1?crid=2060DV4QLQVF0&keywords=s20%2Bfe&qid=1669216941&qu=eyJxc2MiOiI2LjA5IiwicXNhIjoiNS41NyIsInFzcCI6IjQuNTIifQ%3D%3D&sprefix=s%2Cspecialty-aps%2C128&sr=8-1&th=1 Samsung Galaxy S20 FE 9.989 TL şu anda...
  12. Mr_Alpha

Çözüldü✓ Rtx 3060ti sistemim nasıl olmuş bakar mısınız

Kardeş itopya, incehesap, sinerji gibi yerlerden hazır sistem bak sen. Bu siteler tanıdık değil ama tanıdıktan daha kıyak gelir sana. :)
  13. Mr_Alpha

Rekabetçi bir oyuncu için TN vs IPS panel

ıps panellerde gerçek 1ms var artık veya 0.5ms onlara bakıp alabilirsin bence. CS oynarken TN tamam ama CS haricinde bir şey yapmak istediğin an pişman olursun TN panel aldığına.
  14. Mr_Alpha

trenyol mu teknosa mı

Elden alma imkanın varsa teknosadan al ama ikisinde de internetden sipariş durumun varsa trendyolün satıcısı da önemli. Satıcı güvenilirse alabilirsin, satıcıyı internette araştır. Güvenemediysen teknosadan al.
  15. Mr_Alpha

RTX 2060 la oyunda kasma donma normalmi

İnternet kafe diyince işler baya değişiyor şimdi. Her şeyden dolayı olabilir. Depolama, ram veya eski kalan driver. Birçok neden olabilir.
  16. Mr_Alpha

Çözüldü✓ RTX 3060 Dual vs Ventus X3 Hangi ekran kartı sizce

Pardon düşünemedim, hayırlı olsun şimdiden o zaman. :)
  17. Mr_Alpha

Kablosuz Mouse Önerisi.

Yaklaşık 1.5 yıl boyunca model d kablolu kullandım. Ses sorunu hiç yaşamadım ama biraz sert davrandığım için sol tuşu bozdum. Sinirlenince vuruyodum arada. Mouse sağlam ama iyi bile dayandı. Şimdi model d wireless kullanıyorum açıkçası ses sorunu bende hiç olmadı, her iki mousede de. Hissiyatı...
  18. Mr_Alpha

Çözüldü✓ RTX 3060 Dual vs Ventus X3 Hangi ekran kartı sizce

Bu ekran kartlarının özelliklerini tam bilmiyorum ama bu paralarda 3060 ti falanda var gigabyte nin bak istersen.
  19. Mr_Alpha

🔥🔥Marvel's Spider-Man Miles Morales Kırıldı!!

Keşke gelse ama bu saatten sonra onlara getirilemez artık. İnternete bağlı çalışıyor oyunlar maalesef. Kırılmıyorlar artık. :cry:
  20. Mr_Alpha

⬇️⬇️İtopya çöküş sahneleri vol 999⬇️⬇️

Ürünü sepete attım ama kendimi atamıyorum sepete. Yol verin şaşkına Allah aşkına.
Top Bottom