Arama sonuçları: *

1. B

Ağ sürücüleri nereden yüklenir

Ethernet kablosu cat 5 takılı ama internet yok ve ağ sürücüsü yok nereden indirebilirim sürücüleri
  2. B

Boot menü usb görmüyor

Flash go smart yeni windows kurulumu yapıcam boot option a girdigimde usb gozukmuyor
  3. B

Tlauncher güvenli mi

Beyler geçenlerde tlauncher virüslü diye duymustum arkadaslarimdan doğrumu birde virüslüyse baska ne önerebilirsiniz
  4. B

Çözüldü✓ Asus tuf ekrana gorüntü gelmiyor

Arkadas sistemi bugun topladim herseyi taktim fakat ekrana goruntu gelmedi monitor asus tuf gaming icinden sadece Dp cikti ekranda hdmi 1 no signal yaziyor napicam
  5. B

Game garaj siparis onayi

Hocam siparis beklemedeydi odemeyi tamamlayamamislar ve suan iptal edildi olarak gozukuyor yeni siparis olusturucam
  6. B

Game garaj siparis onayi

Hayir kart bilgilerini girdim sadece birde calisma saatleriyle alakali olabilir mi 1681658454 Niye ki
  7. B

Game garaj siparis onayi

Beyler dün game garajdan saat 6 civarinda pc siparisi verdim ama hâla beklemede olarak gozukuyo bunun sebebi nedir
  8. B

Çözüldü✓ Hangi monitörü alayım ?

Artar bile
  9. B

Ben yine VG247Q1A dan yanayim sonucta butcen yetiyo
  10. B

Casper ve samsung odessy de gosthing varmis oyun oynayacaksan onlar alinmaz çok try hard oyun oynamiycaksan 4ms samsung alinabilir onun disindaki monitorleri bilmiyorum
  11. B

VG247Q1A al
  12. B

Sinerji Themistokles Sistem Alınır mı?

Beyler sistem bu hali ve fiyatına bakılırsa alınır mı? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-themistokles-ryzen-5-4500-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rtx3050-oyun-bilgisayari-p-36208
  13. B

Uzay montaj nasıldır

Nerden bulabilirim bu tuşları
  14. B

Uzay montaj nasıldır

Beyler uzay montaj yapmanın zararı varmı bide açmak için anakartdan hangi tuşa basmam lazım
  15. B

DONANIM ARŞİVİ İLK EKRAN KARTI HEDİYESİ GELDİ

Bende 6 yazdım ama dk ya bakmadim hiç
  16. B

DONANIM ARŞİVİ İLK EKRAN KARTI HEDİYESİ GELDİ

Cevap ne beyler bilen önce instaya yazsın sonra buraya
  17. B

Rx6500xt alınır mı??

Her kartta olurmu bu hata
  18. B

Rx6500xt alınır mı??

A520 anakart var ryzen 5 5500 gidermi bu ekran kartına
  19. B

Rx6500xt alınır mı??

Beyler bu kartı almak istiyorum çünkü gtx1650 ile eşit performans veriyor ve gtx1650 den daha ucuz ama hata falan veriyormus(ismini unuttum) onun hakkında bilgi verebilirmisiniz
  20. B

DA pc 400 stok 4 dk da nasil tukebir ya

2. Dk da ram stoğu tükendi bütün f/p sistemlerde bu var kim olursa olsun böyle oluyo 5dk da stok tukeniyo
Top Bottom