Arama sonuçları: *

1. A

27.000 TL Bilgisayar mı 15.000 TL Series X mi?

Para kalsın diye demiştim.İkiside benzer performans gösteriyorsa series x alırım diye düşündüm.Çünkü 27binlik pc de çok iyi bişi olmaz diye varsıyorum.
  2. A

27.000 TL Bilgisayar mı 15.000 TL Series X mi?

Sizce 27.000 TL bilgisayar mı 15.000 TL Series X mi alıyım? Bu bütçeye alacağım bilgisayar oyunlarda tatmin eder mi? Series X'in oyun performansı nasıl olur? İnternet tarayıcısı masaüstünü aratır mı? Series X'ten kalan parayı başka birşeyde de kullanabilirim ama oyun performansı denk...
  3. A

Xbox 360 alınır mı??

Alınmaz bende xbox360 var içindeki eski oyunlar bitsin satıcam.Alınmama nedenlerini söyliyim 1) Konsol içindeki dijital mağazası kapandı.Artık yeni oyun alamazsın. 2) İkinci elde bu cihaz koleksiyona girdiği için hem konsol hem kutulu oyunları pahalı.Alıp rafa koymayacaksan oyunları 300 TLden...
  4. A

🔥İndirim Dell 27 Inch QHD Pivot IPS 100 Hz Monitör

4k 120hz olsaydı alınırdı.
  5. A

Ryzen 7500f 5499 tl amazon

Acaba kasımda daha uyguna iner mi?
  6. A

Bir beze 800 verilirmi

İsraf kardeş israf
  7. A

Öneri Bütçeni söyle Laptop önereyim 💻

Teşekkürler.Peki şuan dediğim kriterlere en uygun alabileceğim model ne önerirdiniz? Yani sizin alacağınız ne olurdu? Bu iki modelde ntsc 45 mesela eksiği var.En ucuz demeyelim 1080p + rtx 4070 en mantıklı seçenek olsun bu sefer.
  8. A

Öneri Bütçeni söyle Laptop önereyim 💻

1080p + rtx 4070 (Tam watt) en ucuz laptop hangisi?
  9. A

Asus tuf gaming a15 rtx 4070 Alınır mı??

Bide yazabilse neler anlatıcak.
  10. A

Laptop Önerisi ve ne zaman almam gerektiği

Ryzen aı cpular tanıtıldı hatta bir kaç modeli var ülkemizde satılan.Rx 7800mde tanıtıldı yakında ilk laptoplar gelir.Rtx 5000 ve intel ultra 200 aı cpular ocakta tanıtılır ne zaman gelir bilmiyorum.
  11. A

Her yeni model bir öncekisini basamak olarak kullanıyor ve fiyatta çok açılmıyor.Örneğin şuan 4060lı bir laptop alabilirsin ama o zaman 5060lı bir laptop alsan şimdiki 4070 gücünde olucak ve yeni teknolojiler içericek.Fiyatlarda aslında çok değişmiyor.Çünkü yeni gelecek modele hazırlık için...
  12. A

Bence ne şimdi ne kasımda al.Yeni çıkıcak rtx 5000 serisi ve AI işlemcileri bekle.Rx 7800m de fena olmayan bir gpu o da uyguna gelebilir.
  13. A

İnceleme Lenovo R27QE 27"/ IPS / 2K(QHD) / 180Hz / 1ms(GtG) Monitör İncelemesi

Sakin ol şampiyon bir yorumum ile bu kadar kudurman çok komik.İncelemek istesem zaten araştırır senin bulduğun kaynağı direk çevirirdim ama gerek duymuyorum çünkü dedim ya incelemek istesem yapardım.Yani senin yaptığında bir marifet varmış gibi pazarlama.Benimde en sinir olduğum nokta bir...
  14. A

İnceleme Lenovo R27QE 27"/ IPS / 2K(QHD) / 180Hz / 1ms(GtG) Monitör İncelemesi

Sen incelememişsin ki bir başka inceleme üzerinden yorum yapmışsın.Ürünün elinde olduğuna dair kanıt yok.Herhangi kendi test ettiğin bir sonuç yok.Cihazları takıp ölçümler yapmamışsın.Böyle inceleme yapmakta ne var.Seninkisi kaynak yapmak olmuş.
  15. A

🔥İndirim GIGABYTE FO27Q2 240Hz 0.03ms(GtG) 25.989,00 tl 32 inc 41.139,00 tl

24inc oled çıksada alsak ya 27inc bana büyük geliyor.
  16. A

Kompakt kasa önerisi

Masanın üzerine koyabileceğim çokta pahalı olmayan bir kompakt boyutlarda kasa önerisi alabilir miyim? Soğutması fena olmasın.
  17. A

12.nesil mi 13./14. nesil işlemci mi almalıyım?

Evet hocam bende takip ettiğim kadarıyla 3d cache amd işlemciler harika işler çıkartıyor.Fakat ben anakartı değiştirmeden sadece işlemci güncellemesiyle atlatabilirmiyim diye düşündüm ondan sorduydum.Haklısınız oyun için en iyi ikili öyle olucak gibi.Genel amacım oyun oynamak renderada arada...
  18. A

Anladım hocam.Estağfurullah kibar her insanla anlaşırım.Tabi yazarım size yarın özelden.
  19. A

Beklenir hocam tabide o da 20k olur sanırım.Ben daha uyguna çözerim diye düşündüm de olmuyor sanki :) Bu saydığım işlemcilere baktım sarı sitede de 9k, 10-12k felandı alır geçerim herhalde dedim.
  20. A

Hocam peki 13. ve 14.nesil sorunları giderildi mi? Evet dediğim gibi alacağım işlemci en azından rtx 6000 serisine kadar besleyebilsin isterim o zamana gelince komple bir değişim yaparım diye düşündüm.Belki ddr6 ram felan çıkarsa.Birde gta 6 oyununa ön hazırlık olsun.Gerçi önce konsollara...
Top Bottom