Neler Yeni

Öneri Bütçeni söyle Laptop önereyim 💻

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Babayaro

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
bitmiyobxe

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
bitmiyobxe

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Hayriye
Adama at bakalım veya sadece özellik yazıp geçmek yerine özellikleri yazıp rica etseniz dünya daha güzel olur hem amme hizmeti yapıyor adam hem emir veriyonuz

shagen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aşkın Ali Berbergil
Sağlam laptop, alınır. Ama ben olsam %100sRgb li şu modeli alırım
hocam ekran o kadar önemli değil şu noktada çünkü monitörü de ilerleyen zamanlarda ekleme yapacağız, oyun geliştirme tarafında kullanılacak bir bilgisayar bu yüzden hem ram tarafı hem de depolama tarafında 1k'ya çok makul geliyor, sizin lenovo'yu bu kadar önermenizin bir sebebi var mı? Sürekli olarak konulara bakıyorum ve çok fazla önermişsiniz.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Görkem çetinkaya
Bayadır yapmıyoduk, birçok kişinin doğru laptobu almasına vesile olduk, öyleyse klasikleşmiş laptop öneri etkinliğinin 3'üncüsünü yapalım.

Bütçeni ve kullanım amacını yaz alman gereken laptobu söyleyeyim.

14.10.2024
Butceni soyle hangi victusla eslesiyorsan soyleyeyim diyor kisaca

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
bitmiyobxe
hocam ekran o kadar önemli değil şu noktada çünkü monitörü de ilerleyen zamanlarda ekleme yapacağız, oyun geliştirme tarafında kullanılacak bir bilgisayar bu yüzden hem ram tarafı hem de depolama tarafında 1k'ya çok makul geliyor, sizin lenovo'yu bu kadar önermenizin bir sebebi var mı? Sürekli olarak konulara bakıyorum ve çok fazla önermişsiniz.
Kendimde Lenovo kullanıyorum. Tasarım konusunda bana göre bir numara. Soğutma performansı ve malzeme kalitesi malum.
Önemli olan kısım ekranı. Ben olsam %100sRgb alırdım diyorum. Senin ihtiyaçların farklıdır Victus'u alırsın. İhtiyaç meselesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımın babası şöyle bir laptop almış buna ram yükseltmesi yapılırsa garanti dışı kalır mı ?

Bir yerine zarar vermezse kalmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,021
Üyeler
157,876
Son üye
Umurarkn
Top Bottom