Neler Yeni

Öneri Bütçeni söyle Laptop önereyim 💻

kamil999

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kamil
Hocam bütcem 17k genel olarak iş için kullanılcak ama valorantı da sorunsuz açsın istiyorum.

aytu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
aytuğ
Merhabalar üniversite öğrencisiyim autocad simaris vb uygulamaları çok ağır olmayacak derecede kullanmam gerekiyor ekranım iyi olsun istiyorum ilk başlarda asus oled ekranlı vivobooklarına bakmıştım fakat ekran kartı olmadan açmam gereken uygulamaları açabilir miyim bilemediğim için vazgeçtim https://www.hepsiburada.com/asus-vi...nt=HBCV00005C78W9&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c bu bilgisayarı almak istemiştim fakat fiyati 32bin tl den yükseldi ve bütçemi aştı 33-34bin lira gibi bir bütçem var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
bitmiyobxe
Hocam bütcem 17k genel olarak iş için kullanılcak ama valorantı da sorunsuz açsın istiyorum.
Bütçe çıkarsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar üniversite öğrencisiyim autocad simaris vb uygulamaları çok ağır olmayacak derecede kullanmam gerekiyor ekranım iyi olsun istiyorum ilk başlarda asus oled ekranlı vivobooklarına bakmıştım fakat ekran kartı olmadan açmam gereken uygulamaları açabilir miyim bilemediğim için vazgeçtim https://www.hepsiburada.com/asus-vi...nt=HBCV00005C78W9&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c bu bilgisayarı almak istemiştim fakat fiyati 32bin tl den yükseldi ve bütçemi aştı 33-34bin lira gibi bir bütçem var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler
Bütçe yetiyosa

Yetmezse şunu al 8gb ram eklemesi yap.

Son düzenleme:

aytu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
aytuğ

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
bitmiyobxe

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
bitmiyobxe
autocad simaris gibi programlarda sorun yaşar miyim
Yaşamazsın. Oyun harici çoğu programı çalıştırır.
İş-okul laptobu o zaten. Dokunmatik ekranı ve kalemi de var.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
bitmiyobxe

kurnazz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdullah
Merhabalar 20k-25k arası ünivesitede kullanılacak günlük işler dizi film ve arada cs valo gta5 gibi oyunları da rahat oynatabilecek laptop arıyorum.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
bitmiyobxe
Merhabalar 20k-25k arası ünivesitede kullanılacak günlük işler dizi film ve arada cs valo gta5 gibi oyunları da rahat oynatabilecek laptop arıyorum.
25k bandında alınabilecek en fiyat performans gaming laptop bu Acer

Fakat fiyatından dolayı adaptörden kısmışlar, şarjdayken yük altında pil azalabilir.

Top Bottom