Arama sonuçları: *

• Users: Shaggy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Shaggy

İNDİRİM leri takip etmek istiyorum

Kasım indirimleri ve günlük hayattaki indirimleri takip edebileceğim telegram linklerini özelden atabilirmisiniz ya da başka alternatif varsa oda olur
  2. Shaggy

Valorant Güncellenmiyor

Sorunu nasıl halledebilirim
  3. Shaggy

Ps4'ü pc monitörüme nasıl bağlarım

Ps4 ümü pc monitörüme nasıl bağlarım
  4. Shaggy

Red Dead Redemption 2 nasıldır

herkes öneriyor oyun nasıldır konusu nedir
  5. Shaggy

Yardım SD kartı nasıl kullanılır

Kardeşimin tabletine SD kart almıştık ama boş olmasına rağmen bişey indiremiyorum ne yapmam gerekiyor
  6. Shaggy

Fan RGB ayarını nasıl yaparım

Kafayla anakart bu kasada led tuşu var ama işe yaramıyor fan ledlerini nasıl ayarlayabilirim eğer ayarlaniyirsa
  7. Shaggy

500tl kulaklik onerisi

Fujin 7.1 alcaktim 500 den 900 oldu bir buçuk haftada 500 TL ye kulaklik önerir misiniz?
  8. Shaggy

Öneri 100TL ile 200TL arası mousepad önerir misiniz??

Bu fiyata ne kadar kaliteli mousepad gelir bilmiyorum ve padi alırken neye bakcagimi bilmiyorum masanın üst tarafı 90a30 cm Alttaki sürgülü yer 50yle 60 arası bunlar tam doğru değil verdiğim ölculerden kucukde olabilir sıkıntı yok şimdiden teşekkürler
  9. Shaggy

Bedava minecraft aldım ama nasıl aldığımı bilmiyorum

Arklar bi Plastation mağazadan kütüphaneye girdim ve bi baktım minecraftim var nerden geldiğini bilmiyorum
  10. Shaggy

Yardım Doğru mouse mu aldım

Burdaki mouse la bu aynımı https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-3LPQCXOPUU
  11. Shaggy

Öneri 348tl'ye Razer DeathAdder Essential Mouse Alınır Mı??

https://ty.gl/29pk75lagc Bi tanıdığım önerdi çok memnun ve çok övdü bu mouse kullanan varsa bu mouse alinirmi başka mouse önerilerinede açığım simdien teşekkürler
  12. Shaggy

418 TL ye bu kulaklık alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/james-donkey-711-siyah-71-surround-gaming-kulaklik-p-HBV00000FJOMX?magaza=%c4%b0nce+hesap&url_src=and-product-detail Bu kulaklığı kullanan varmı varsa nasıl alınır mı? Bi tanıdığım önerdi çok övdü almadan bir sorayım dedim
  13. Shaggy

Sizce hangi klavyeyi almaliyim

Arkadaşlar 399 TL olaninin hem aydınlatması güzel hem mekanik hissiyatı olmasi yanı bana güzel gözüküyor diğerinde bilek desteği var ayrıca oda güzel sizce hangisini alayım ayrıca 399tl olanı alırsam ona sonradan bilek desteği ekleyebiliyormuyum...
  14. Shaggy

Sizce hangi klavyeyi almalıyım

Arklar 399 TL olaninin hem aydınlatması güzel hem mekanik hissiyatı olmasi yanı bana güzel gözüküyor diğerinde bilek desteği var ayrıca oda güzel sizce hangisini alayım ayrıca 399tl olanı alırsam ona sonradan bilek desteği ekleyebiliyormuyum...
  15. Shaggy

Hangi klavyeyi alayım

Arklar 399 TL olaninin hem aydınlatması güzel hem mekanik hissiyatı olmasi yanı bana güzel gözüküyor diğerinde bilek desteği var ayrıca oda güzel sizce hangisini alayım ayrıca 399tl olanı alırsam ona sonradan bilek desteği ekleyebiliyormuyum...
  16. Shaggy

329 TL ye bu alinirmi

https://www.hepsiburada.com/rampage-kb-r79-gkkuai-aydinlatmali-usb-oyuncu-q-multimedia-klavye-p-HBV000008A4MI?magaza=SOFTTEKTEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail Bu fiyata daha iyi klavye varımdır varsa önerir misiniz? mekanik olmayacak bütçeyi arttiramam
  17. Shaggy

300TL ye klavye önerir misiniz?

Bütcem 200 le 300 arası mekanik olmasın
  18. Shaggy

GTA 200 tlyken 125 TL gozukuyor

Sayfada indirimsiz fiyati 200 TL gözüküyor sepette indirimsia fiyati 125 TL ilk defa oyun aliyoeuk bilmediğimden soruyorum
  19. Shaggy

Steam durduk yerde dolandirici uyarisi gönderdi yardım edermisiniz

Bugün ilk defa steamden oyun alcaktim 200 TL yükledim ve sonra dolandiricilik uyarisi gönderdi napmam gerekiyor bilen birisi varsa yardım edebilirmi indirimli oyunları alcaktim onlar bana yardım edene kadar büyük ihtimal indirimler biter 200 TL boşuna gitmesinde gerisi önemli degil
  20. Shaggy

100 TL 300TL araliginda mouse önerisi

Kablolu DPI i yüksek 4000 gibi 100 TL 300 TL arası oyuncu mouse cok hafif olmasın çok ağırda olmasın
Top Bottom